кенгуру от кога

  • 1 094
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 707
НиЩо не пречи да е оЩе в първите седмици, стига детето да е поне 3 кг. Moделът на кенгуруто е Baby Bjoern и поzволената максималната тежест на детето е 9 кг.

# 16
  • Мнения: 903
Аз започнах от 4 месец, но някои ортопеди казват, че може и по- рано... Най- важното е да може да си държи главицата изправена, а не да се кандилка насам- натам(лично мнение)Един ден отивам с количката към магазина и отсреща върви една мацка с кенгуро, като се разминахме видях едно бебнце, сигурно беше на 1 месец, да спи клатушкайки глава и ми стана толкова гадно  #Crazy #Crazy #Crazy , но все пак всеки има глава на раменете си за да я използва  Wink

# 17
  • Мнения: 574
Бях решила да опитам тези дни ама с тези даждове ни се размина Hug

# 18
  • Мнения: 3 760
От 2-3 месеца. Беше си кенгуру с твърд гръб. Знам че е добре против луксация на тазобедрените стави. Но все пак слингът е по-щадящ за гръбчето  Peace

# 19
  • Мнения: 393
От 2-рия месец, дори така си се разхождаме удома, защото ръцете ми вече ме болят неистово!  ooooh! На беба й е много удобно!  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
НиЩо не пречи да е оЩе в първите седмици, стига детето да е поне 3 кг. Moделът на кенгуруто е Baby Bjoern и поzволената максималната тежест на детето е 9 кг.

10  Peace

# 21
  • Мнения: 226
Аз за първи път я сложих на 1 месец, когато трябваше да напазаруваме в Пикадили. Мисля, че и е много добре, а и ортопеда каза, че е полезно за бебетата

Общи условия

Активация на акаунт