Какъв крем за около очи ползвате?

  • 3 674
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Никакъв.

Но може би трябва да си взема.

Ще следя темата.

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
днес ще си взема Талодерма!  Peaceаз в момента нямам околоочен, мажа се с бадемово масло и ми понася добре.

# 17
  • София
  • Мнения: 819
Royal Velvet Firming Eye Cream на Oriflame. Доволна съм от него, както и от цялата кралска серия на Орифлейм. Peace

# 18
  • Мнения: 13 512
е, не мога да се сдържа да не ти изкоментирам аватара- гаден е Sad

# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
в момента на Биотерм - Fitness Age 2 eye care и го редувам с Лореал - Визибъл Резълтс за очи

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
От два месеца ползвам околоочния гел с ройбос на Талодерма.
Доволна съм. Смятам да пробвам и кремчето.

# 21
  • Мнения: 27 524
В момента на Ла Рош, след това ще сменя с Виши.
Ив Роше  Stop
Вземи си медицинска козметика  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Ползвам на Виши-за млада кожа.Не мога да дам отзиви още,понеже ми е на 3 дни.И медобалм съм ползвала.Хубаво кремче.

От ейвън страшно ми сълзяха очите,така че jozefinka,не ми се струва много нормална реакция това... newsm78

# 23
  • Мнения: 68
О не ужас, ако се окаже че съм си дала паричките залудо! Ще го ползвам пак да видим днеска каточели няма такъ в ефект Исайкова  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 091
Монда, знам, че Клиник и Ив Роше са от съвсем различем клас. Но все ме блазни това, че козметиката на Ив Роше е на базата на натурални /природни/ продукти и си мисля, че не би трябвало да е така агресивна. Иначе ползвам Клиник и съм супердоволна, но трябва да се сменят кремчетата чат-пат.  Май на Талодерма ще пробвам кремчето с Ройбос след вашите отзиви, но чакам още мнения. Давайте!
Сега се сещам, че в билкова аптека съм виждала крем Ройбос /незнам дали има за около очи/. Някой ползвал ли е?

# 25
  • Мнения: 4 076
Монда, знам, че Клиник и Ив Роше са от съвсем различем клас. Но все ме блазни това, че козметиката на Ив Роше е на базата на натурални /природни/ продукти и си мисля, че не би трябвало да е така агресивна. Иначе ползвам Клиник и съм супердоволна, но трябва да се сменят кремчетата чат-пат.  Май на Талодерма ще пробвам кремчето с Ройбос след вашите отзиви, но чакам още мнения. Давайте!
Сега се сещам, че в билкова аптека съм виждала крем Ройбос /незнам дали има за около очи/. Някой ползвал ли е?
И аз търся козметика на базата на натурални продукти,допълнителен бонус е,че не всички са скъпи.Купих си гел с ройбос,но на мене ми"дърпа"кожата.Представителката им препоръчва в темата за Талодерма,след него да се слага крем.Предпочитах да си купя кремчето,вместо гела,но свършвал бързо и нямаха в момента(в Бургас).

# 26
  • Мнения: 376
Дева.Не вярвам  в чудодейността и магическото влияние на прехвалените и добре рекламирани марки.Убедих се в добрата българска козметика след сравнение между еднакви гелове на Avon  и Регал.Никаква разлика!

# 27
скоро си купих от аптеката крем за околоо4ен контур "ТОСКАНА" садаржа изцяло натурални саставки-слез,липа,градински 4аи"ним',серамид,прожитамин 5 и много други.просто за 2 седмици жидимо се премахнаха торби4ките ми и гадните ми петна.и е мн .евтин 30 мл бяха някаде 13-14 лева.за парви път да сам наистина доволна от не6то ина4е дори  и на виши сам намирала махана. #2gunfire bouquet

# 28
  • Мнения: 664
В момента ползвам 2 вида на Виши - от серията Thermal fix околоочния против торбички и подпухналост сутрин и Myokine против първи бръчки като нощен. Много съм доволна от комбинацията!
Прословутият гел с ройбойс на Талодерма не е лош наистина, но не забелязах кой знае какъв ефект, въпреки че го ползвах много дълго...нямам все още бръчки, исках просто освежаване и премахване на евентулна подпухналост сутрин, но нямах желания ефект.

# 29
  • Мнения: 6 636
Ползвам на Орлан ,но не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт