Какъв крем за около очи ползвате?

  • 3 669
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Моля да препоръчате и на мен крем за тъмни сенки и торбички!Цената няма значение,защото ми е голям проблем,но поне да знам,че си заслужава.

# 46
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има ред причини ,поради които да имаш сенки ,така,че трябва да установиш първо от къде идва проблема и след това да си избереш кремче.  Rolling EyesДосега не съм открила продукт ,който да ми реши премахването на сенките -може би леко изсветляване  WinkКремчетата на Клиник много се коментират ,така че ,когато имам възможност ще се насоча към тях или  към японската марка Канебо   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 275
С две ръце гласувам за околочното кремче на INSTITUT ARNAUD PARIS.
Супер лекичко е, попива веднага и кожата около очите през целият ден е много мекичка Peace Peace

# 48
  • Мнения: 236
All about eyes на Клиник. Страхотен е.Той е против бръчки, тъмни кръгове и торбички.

# 49
  • Мнения: 9 865
Аз ползвам Клиник от една година, слагам си рядко, защото нямам чак такава нужда от крем около очите, но съм доволна от резултата, защото след намазване кожата ства още по-нежна и добива здрав вид и равен тен.

# 50
  • у нас
  • Мнения: 443
АЗ ползвам на avon от години и съм доволна особено сутрин като си сложа се чувствам перфектно.Слагам си за премахване наторбички и провисване горния клепач и майка ми ибаба ми  са така,ааз мога да се похваля за сега нямам и бръчки на моите 40години. Grinning

# 51
  • Мнения: 1 111
 Аз ползвам Estee Lauder Idealist refinishing eye serum.Препоръчаха ми го като много добър.Ползвам го отскоро, затова не мога да кажа дали наистина е така. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 897
Още не ползвам,но ще следя темата Simple Smile

# 53
  • Мнения: 6 390
Лореал имам в момента... но все още рядко ползвам крем за около очите Blush

# 54
# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
В момента съм с Гарние лифт,но не съм доволна,а имам само финни линии,а не бръчки.

# 56
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛИЕРАК, без видим ефект.....както всичко, което съм ползвала до сега.

Общи условия

Активация на акаунт