Любители на кучета - 142

  • 20 627
  • 754
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 593
Хрътката добре, те си тичат, ама йоркито и померана ги съжалих. С тия малки крачета толкова тичане...
Да ви покажа малко снимков материал от снощи:
Когато майка ти се обърне рязко с "Какво ядеш пак?!", а ти този път си примерно момче и си гризеш играчката.

На Мег й беше кеф да се търкаля по още топлия асфалт, а той й се чудеше на акъла:

И една неочаквана среща:

За целия си градски живот бях виждала само веднъж жив таралеж. Е снощи видях цели 4. Бяха по двойки май. При тези от снимката единият обикаляше около другия и тропаше с крачета. Може би са в любовен период.

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 16:46 от DreamingOfSummer

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Vanne, много е дребна за роднинска връзка с бордър коли. Тя е 7-8 кг. Иначе търчи като луда, няма умора.

# 347
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Може да е изтърсачето. 😀 Току що имахме братче и сестриче йоркита от едно кучило. Едното не знам дали имаше цял килограм. Другото - поне 5 кила, 3 пъти по-едро.

# 348
  • Мнения: 951
Кипра Маца, че тя много мъничка тази сладурка. Вероятно баща й е някой мъник, щото кокерите не са толкова лекички.

Миналата седмица в центъра на Бургас видях шотландски териер. С телосложение на космат френски булдог и брадата глава, черен. Много як! Ама беше по-заинтересован да души тревата и не ме удостои с внимание. Grinning

Didi168, и Зарка е изтърсаче и беше два пъти по-малка от сестрите си, но ги надмина. Стана егати магарето.

# 349
  • Мнения: 1 593
А Кастиел все така си върви дребничък, нали е изтърсачето и той. Ама аз си го харесвам мъничък, има един кавалер в съседния блок, който е с размерите на кокер и с един грамаден корем. Е, такова чудо не ми трябва, той едва върви горкия.

# 350
  • Мнения: 672
Дрийм също трябваше да е мини, а на размер е на границата със среден пудел. Бяха 4 кученца и на едната му сестричка виждам снимки във Фейсбук. По-нисичка от него е. За килограмите за сега го следя строго. Simple Smile 6,40кг е. Да видим дали ще успеем - на гранули не е лаком, но си проси от нашата храна и по хапчица му дават, макар и не всеки път за негово огромно съжаление. Simple Smile

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Жената, от която я взехме, развъжда кокерчета и мини пинчери. Тя ни каза, че от цялото котило само нашето било различно, и че подозира съседския пудел за баща. А като беше малка много приличаше и на пинчер, абе луда работа.
Няма значение какви са, само да са ни живи и здрави!

# 352
  • Мнения: 1 855
Тоби е пудел 4.5кг. Мини ли е или среден все тая, но удивително прилича на баща си, абсолютно еднакви са. Майката е по-едра и светъл цвят. Лошото е, че баща му е кротък, а той луд като майка си, ама то все нещо да има и от нея Grinning

# 353
  • Мнения: 11 496
Бергичка и тя е изтърсаче! Повече няма да взимам изтърсачета Joy

# 354
  • Мнения: 2 600
В темата на изтърсаците ли сме Joy
Арес и той е изтърсаче. Купили са сестричките му-двойно по- големи, а той е останал. Даже жената беше започнала да го учи да сяда, беше го кръстила, мислила че ще остане техен. Плака когато го взехме.
Аз бях против отново да си вземем куче. Сега пак аз не мога да си представя да сме без Вълчо. Толкова радост донесе в къщи. Геймъра преди не му виждах очите на дневна светлина, а сега  е все на двора с добитъка Joy

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 09:16 от щастлива мама

# 355
  • София
  • Мнения: 14 288
И бебето е изтърсак. Само 48 кила при последното мерене 🤣. Сестричка му е елегантна 65 килограмова девойка 🤣

# 356
  • Мнения: 1 691
Аз не знам дали Мейпъл е била изтърсаче,ама май е била най-смотаничката, защото беше с няколко ранички по главата от другите кучета Grinning и вече като я познавам каква е и как отстъпва при игра с други кучета (или поне с повечето)

Грижи се за почистването

# 357
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Тема за изтърсаците... ахахаха JoyJoy
Изи е трета от 4, единствена мома измежду трима братя, и е егати грубиянчето. Grinning Не я оставям свободно да играе с чупливи йоркита и други солетоподобни. Grinning
Апък най-добрата ѝ приятелка е един стандарт. Laughing

# 358
  • София
  • Мнения: 7 812
При мен с Джина се получи точно потвърждение на мъдрата мисъл: "Внимавай какво си пожелаваш!". Предварително ми я описаха като "палава, игрива и гушлива" - направо кученце - мечта. И въобще не мога да се оплача, че са ме излъгали! Yum
Познайте сега какви са най-често срещаните реплики към нея:
- Джино, къде пак се завираш, няма ли да мирясаш най-сетне?
- Уф, пак ли ми носиш играчките да ти ги хвърлям? Нали играхме преди малко...
- Ей, отмести се малко де! Цял диван място, защо все до мен си залепена?
Та каквото си пожелаеш...Smiley

# 359
  • Мнения: 915
За Съни не знам дали е изтърсаче, но когато отидохме да я вземем беше останало едното й братче/били са 3 момчета и тя/ ами тя търчеше из двора не се спираше, а братчето й си лежеше. Още тогава си показа лудостта като се навря на баба си в муцуната.
Вчера я водихме на "заведение" за пръв път. Останах много учудена при храна на масата тя си лежеше долу и не скачаше по масата.Заблажи малко пържени картофи и цаца за награда.

Общи условия

Активация на акаунт