МАЙСКИ СПАМ по Великденски(01.05.24г. - 31.05.24г.)

  • 3 329
  • 162
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 36 192
не знам
тя ще си каже, когато има

# 106
  • Мнения: 6 434
Добре ли сте, бре, софиянци? Прочетох сега за буря и градушка в София.

При нас искаше да вали в ранния следобед. Ама се размина.

Мен ме боли гърло, ама реже, реже ... прилагам фсякакви методи, барабар и водка на капки. Ох! Joy

# 107
  • Мнения: 15 469
При нас дъш няма.

И пак празници идели.
Аман, бе, в таз държава празнуваме на воля(и без воля) и работим насила. Тия празници край нямаха. Ся неграмотните щели да празнуват - 24 май. Ура.

Бубе, стис палчета. Ще сте отличници. Хем знам, хем пожелавам. Heart

Инче, аптекар си, смучи нящо.
Мед, лимон, сода. Мед, масло, синап.
Мед и лимон. Мед, масло и лимон.
Спрей, нящо си. Бързо да минава.

Рейче ми се губи.
Янтрето заяви неучастие, ама може да мъцне.
Кика я мисля, мъ се не сбажда.
А Зи, Зи отдавна се изгуби. Дано е добре.

# 108
  • Мнения: 9 922
По-добре 24 май от месец на LGBTQ..

# 109
  • Мнения: 15 469
Нека не слагаме нещата на различни плоскости.
Но, да, по добре е по малката злина.
Зависи от злината.
Все по неграмотна ставам. Лошото е, че не ми пука. Почти.

# 110
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Добре ли сте, бре, софиянци?

чи къ? извдох сивия дългоух кардинал точно преди да са изляе ... плющях бири два часа Simple Smile

# 111
  • Мнения: 15 469
Ние продължаваме линията - всеки си хортува и никой никого не слуша. Joy

Пънчи и той се промени.

Само Холда държи фронта.

# 112
  • Мнения: 9 922
Два часа бира промяна ли го броим ?

# 113
  • Мнения: 20 417
Кой не скача е червен.

# 114
  • Мнения: 15 469
Два часа  ясни - Колко бири неясни. Joy

Пп Съм зелена. Бази. Joy
Или сива. Sunglasses

# 115
  • София
  • Мнения: 2 178
Ние от снощи заради потопа нямаме вода вкъщи. Изгоря ни помпата на хидрофора. Голям ужаст е.
Интересно заведение посетихме, ако някой го привлича. Пуши се вътре. Толкова пъти сме минавали и не сме му обръщали внимание.


# 116
  • Мнения: 6 434
Майкоу, без вода съм много зле, почти истерясвам куту не идва, и не идва, и не идва. Имам резервен план /неосъществен досега/ да се тупна в Пловдив /чей най-близо/, на Аквапарка, у хотелчето. Ку е лято и атракциона съ ползва безплатно за гостите на хотела. Ох, дан съ налага. Родивче, съчуствувам ти много!

Джасте, аз таман щях да пиша, че вий варненките изчезнахти - хайманосвати насам-натам, щот при вас дъш нема - не беше плануван поне, от прогнозата. Grinning

А тя, бурята, и при нас доде. Към 19,30 притъмня бая и след малко куту почна ... светкавица, гръмотевица, дъш. И пак, и пак! Дитето - навън, не смея да му звънна. Хубуу, че той звънна - скрили се под козирката на 1 блок и чакали да намали ... Прибра се, след бая време, обувките - гвак мокри.

Ся да ви почерпя - че си имам рожденик днес - става на 17. Днес ми е ок /гости, йедене; дано да няма пак спиране водата, че напоследък се случва/, след 2 деня обаче ше ви се жалвам, щото ше ходят на концерт в Белград. Нема роуминг там, уф!





# 117
  • Мнения: 15 469
Честит да ти е рожденика, Инче.
Жив и здрав да ти е.

# 118
  • София
  • Мнения: 2 178
Инче, здрав и щастлив да е порасналия младеж! Flowers Hibiscus
Ние за 5 лв на ден допълнително имаме всичко в Сърбия - 50 Мин на ден и 1000мегабайта, които са ни предостатъчно. Като е наложително върши работа.

# 119
  • Мнения: 6 434
Хм, това за 5 лв е супер. Ама ние сме към Yettel всички, т.е. има ли значение от оператора?

Общи условия

Активация на акаунт