МАЙСКИ СПАМ по Великденски(01.05.24г. - 31.05.24г.)

  • 3 278
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 10 627
Инче, честит празник! Да ти е жив и здрав рожденика! МНого щастлив и обичан!

Аз тръгнах да се прибирам снощи в безумен порой, но като цяло и в моята част на София не беше толкова страшно...
Ама Дружба и Младост редовно ги помита, сигурно щот живеят кофти хора там.
В Люлин нямат нужда от бедствия, те сами са си достатъчни.

Аз съм в режим "Чакам си морето, не ме закачай". Само за пясъка и джин с тоник си мисля Heart . Купих си нова плажна чанта, ей, тъй - щот ми хареса Heart . Сега искам да й взема бански в тон.
Саааамо това ми е в главата. И да взема заплата, разбира се.

А, да. Кретените от А1 следва да ги закрият. Знам, че не е Коледа, но да си пожелая.

# 121
  • София
  • Мнения: 2 168
Ние сме на Виваком. Не знам другите какви опции имат.
Дайсче, защо така с лошо за люлинчани. Такива хубави хора. Аз изкарах там няколко супер години.
Водата ни я оправиха и вече сме по път за гръцко. Отиваме на топло. Blush

# 122
  • Мнения: 9 919
Дайсче, лилаво-цикламен ми е банският. Съобразявай се !

# 123
  • София
  • Мнения: 2 168
Аз банския днес го тествах вече сефте за сезона. Разкошна вода.

# 124
  • Мнения: 9 919
Ах, моренце, как ме вика Heart Eyes

# 125
  • София
  • Мнения: 10 627
И меен ме вика! Направо ми трепери душата.

# 126
  • Мнения: 6 432
Хубуу е на морето, щот е ваканция, почивка, свобода. Аа, и да е топло. Щото фчера пак си валя тука, изобщо дан ти идва наум за море. Joy

Днеска, да изпратя концертаджиите - станах в 3,30. Отспа ми се после, е, естествено на алармата ми се спеше. Додох на работата, котките грачат - глад ... хубуу, ама и хора има, божкее ... и, накрая - стана тя каквато стана - желязната врата между двете помещения блокира нещо - няма отваряне. Добре, че бях в помещението отвън, при клиентите. Обаче ... телефона ми, яденето, водата - всичко това - отвъд. То за последните 2 се не сещах, ама телефона - нъл требе се повика помощ отнейде. Разгеле, долу е компютърът и стационарен телефон. И разгеле, ключар /намерен в Интернет/ ми вдигна. И дойде по-късно, и вратата отвори. Ох! Та си стоях днес аз, ненаспана, гладна, жадна и умиротворена, почти до обяд. Купон, купон! Нема лабаво. Joy От друга страна, си мисля аз, тва сигурно стана, та да не ги мисля тия мойте чак толкоз. Joy

# 127
  • Мнения: 15 459
Днес беше един чудно-чудесен ден.
Отразихме един Несебър и в частност хипермаркет Жанет, фърлихме едни пари, но си купихме всичко за което наминахме и което искахме. И после отчетохме и едно много приятно заведение в Обзор с много много вкусна, прясна и красиво сервирана храна. Не очаквах въпреки, че вида на заведението подсказваше добра кухня. Сервитьора беше малко бурсук, не лош, просто бурсучест и в началото аха да си тръгнем, но се радвам, че останахме. Опитахме прекрасни скариди, пресен сафрид и вкусни хрупкави калмари(а не хлебни кръгчета с малко калмари в средата Joy). Всичко с добавки на лимон, сосчета, прясна мащерка, украси, абе, както си е реда. Всъщност по вкусни скариди на заведение досега не бях яла. Обстановката беше също приятна, посудата много много прилична, изобщо давам 10 от 10.
И с Джастев се почувствахме като младоженци. Heart Eyes

# 128
  • Мнения: 9 919
Майко, сафрид. Убивам те, Джасте, много си жестока.

# 129
  • Мнения: 15 459
Ох, Норе, че и вкусен беше. Просто не очаквахме толкова добра кухня, може и просто да сме случили на ден, но не мисля. Отделно имаха и пицар и пици на пещ, човека ги правеше пред очите на клиентелата и изглеждаха много апетитно. И бонус - поръчките идваха бързо.

# 130
  • Мнения: 9 578
И ние от два дни само хойкаме Simple Smile Даже точно за Обзор си мислим за утре също Laughing
 И като стана дума за младоженци...

# 131
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
С нищо рибно/морско не можете да ме съблазните. Не ям. Wink

# 132
  • Мнения: 11 493
ЗдрастЕ!
Па намерих ви! Що не ми е излязло за нова тема - нИнам?!??
9 страница,....не е зле!

# 133
  • Мнения: 15 459
Рейче, па аз се чудя де се изгуби.

Ян, ама то имаше и много апетитно изглеждащи стекове. Wink

Добро утро, народе.
Почивните дни бавно и полека изтичат и утре сме на тръстиката.

# 134
  • Мнения: 11 493
Кратко разсейване и глей кво стана Джасте.
Аз сА връщам у Варна. Пътувам от Видин с вУака. Нема такова яко преживяване, банда! Само 10 часа + една смяна на Мездра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт