Отговори
# 105
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Елифче, аз имам богати наблюдения върху двама козирози, ми не са по даването. По вземането - с двете ръце. И аз не мисля, че е от зодията, но нали Лори спомена, че оня бил коза...

# 106
  • Мнения: 10 093
Лори, разсмя ме Joy макар да не е смешно. Абе, те да не се свалят като в детската градина? Скубейки си плитки?

Горджи, мерси! Не, че не го прочетох, ама прилагането - жива мъка. В духа на СО - ник'во пране на мъжки чорапи не мож ме уплаши, ако приносителят им се занимава с карти, посоки и ме води там, където съм си наумила Wink

От ник'ви зодии не отбирам, оставям се на изненадите. Приятни, естествено.

# 107
  • София
  • Мнения: 35 332
Елиф, не знам за къде, но сега погледнах, че Истанбул трябва да го дробя по квартали Scream
Ще вървя за едни 5-6 дни и ми трябва карта със сигурност, че съм замислила някои места, които са ми бягали досега.

И аз не отбирам от зодии, знам за някои особености на определени знаци, но за тях вътрешния ми усет алармира и даже и не си правя труда да питам.

# 108
  • Мнения: 472
Хубава жена, що ти е да я криеш снимката Simple Smile

//
водолеите как се котират на пазара?

# 109
  • Мнения: 20 435
Бази, ми ти много стилна и елегантна като за кафе... Heart Eyes
Кафе, работа, летище.
Искам поне седмица да си седя по пижама вкъщи и да не си подавам носа.
//
Joy Пъдпъдъци от всяка зодия има. Но и всеки си има цака.

# 110
  • Мнения: 10 093
Елиф, не знам за къде, но сега погледнах, че Истанбул трябва да го дробя по квартали Scream
Ще вървя за едни 5-6 дни и ми трябва карта със сигурност, че съм замислила някои места, които са ми бягали досега.
Истанбул нещо не ме грабна, но подозирам, че е от задкормилното устройство Wink За разлика от мястото, където съм сега. Още няма да го споменавам (имам съображения).

Светът е за двама Heart


ПП - Горджи, ако ти решиш да споделиш твоите топ 5 места в Истанбул, ще ги прочета на драго сърце. Някой беше писал за шансове, аз давам такива Simple Smile

# 111
  • Мнения: 6 434
Мисля, че всеки дава шансове за неща, които не са му много важни. Иначе - реже, па макар и тактично. Grinning

Аз се разсмях на писаното от Аида - "оня бил коза ...". Ще го използвам, определено. Joy

Водолеите ли - ем свободолюбиви, ем консервативни на моменти. Аз спецялно си говоря с тях. Щото и аз съм въздух. Grinning

# 112
  • Мнения: 10 913
Вятър та вей на бял кон Инооооо Simple Smile

# 113
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Съкратих му зодията, Инче. По-лесно коза Grinning

Водолеите не са ми особено любими, с изключение на един - най-прекрасното същественце на света Blush

# 114
  • Мнения: 15 474
Аз имам приятелче Козирог, ми, всичко си плаща и черпи. Тоя Човек ми спаси живота, почти буквално. Та, сичко е до човек и взаимоотношения. Не е само зодии, повече е "какво си избрах" да срещна и да ми отвърне, тия зодии са бошлаф, да се намираме на лаф. Съм Дева аз, с Козирози се разбирам. Joy
Хората, хората са важни.
Пп Изтървах сичкото снимков мат'рял, но си знам - прекрасни сте. Цун и гуш.

# 115
  • Мнения: 6 709
Хубава жена, що ти е да я криеш снимката Simple Smile

//
водолеите как се котират на пазара?

Eми то и аз кликам лайкове на сляпо, на изтрити снимки, но щом комисията е отсекла, значи може.

//
Бая хляб имат още да изядат докато стигнат котировката на стрелците. Ако изобщо е възможно, де.

----------------------------------------

Вие какво имате на труднодостъпни места? Каква четка употребявате? Или нямате труднодостъпни места?

# 116
  • Мнения: 18 410
В момента съм в командировка с петима мъже. Хората се отнасят с уважение, никой не ме командари (само аз съм юриста все пак), затова спокойно си седя на задната седалка, без да слушам: "Сложи си колана! Да, трябва, сложи си колана ти казах!" както със Скорпиона. Smile

# 117
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Но пък явно ти липсва.... Щом го мислиш Wink

# 118
  • Мнения: 18 410
Така си е, не отричам...

# 119
  • София
  • Мнения: 35 332
Скорпитата сме незабравими.
Къде с добро, къде с МНОГО лошо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт