Как да приема тази фантазия?

  • 7 113
  • 196
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 303
Минава само с извръщане на поглед? С моята още като се гаджосвахме ме учеше така да правя като ме заговори жена:
https://www.reddit.com/r/funny/comments/szw8y/how_my_girlfriend_ … react_when_i_get/

# 106
  • Мнения: 384
Значи сте на 28?
Звучите наистина като 18 годишно момиче.. Моля ви не се обиждайте, казвам само как ми се струва, а виждам, че и на други е такова впечатлението.

Защо не попитате какво мислят за това ваши приятелки на същата възраст 27-29 г. Ако преценяват като повечето хора в темата ви... не знам. Вие си преценете.
Добре де, тоест зрял човек ще приеме съвсем нормално и няма да направи “драма” ако човекът когото обичат и с когото са си градили планове им каже: поради липса на секс с теб от доста време, бях привлечен/ имах фантазия с друга, с която и двамата работим, а той конкретно работи с нея от два дена, но не бих направил абсолютно нищо с нея, това е само закачка и ако това е начина да те забравя ще съм много щастлив. Тоест за два дена получава импулс за секс с друга. Повтарям, никога не ми е давал никакъв повод за ревност.
Нормално е да съм в шок като обичам този човек и не съм си представяла такова развитие на нещата.
Зрял човек няма да търпи две години необоснована ревност.
Зрял човек, като го зарежат, няма да говори всеки ден по телефона с бившия.
Зрял човек няма няма да се срещне две седмици по-късно с него, за да мислят как да оправят нещата.

# 107
  • Мнения: 21
Ти прочете ли всички мнения или само избирателно? Щот мисля, че нещо неясно има тук......

Значи ти си на 28 години, от две години си с някакъв ревнивец, който не ти дава да шукнеш дори, но се разделяте по негова инициатива..... Не разбрах защо сте тръгнали да се събирате пак, но той ти казва, че има фантазии с друга, когато решавате да се събирате, така ли? И от какъв зор се отваря тази тема?
Също не разбрах как така и ЗАЩО си извръща погледа, ако мине красива жена....?!?

Всичко това не е нормално, да не кажа граничи с патология. Но е възможно отклоненията ви да са подобни, та да се е търкулнало гърнето, пък да си е намерило похлупака.....
Каза ми за фантазията си след като го попитах какво се е случило толкова, че е категоричен че не иска да сме заедно. Попитах го: друга ли има? Той каза: не, няма друга и се засмя. Аз го питах: какво тогава, защо се смееш? И той каза: нищо, ако ти кажа ще се филмираш много и то вече беше късно да го премълчи и ми каза: ами исках да правя секс с … конкретната. Но това е само фантазия, провокирана от това че не съм правил секс отдавна, не бих направил нищо с нея, дори не ми харесва.
Как се очаква да реагирам?
Относно ревността.. привикнах до някъде, свикнах да доказвам, че не съм виновна. Щях да се примиря ако е само това.

# 108
  • София
  • Мнения: 13 613
Явно не само си се примирила с ревността му, а вече сте стигнали нови висоти на гаврите му с теб.
Работи върху самочувствието си, защото е много вероятно на още по-токсичен тип да попаднеш и пак да си ок.

# 109
  • Мнения: 29 915
Относно ревността.. привикнах до някъде, свикнах да доказвам, че не съм виновна. Щях да се примиря ако е само това.

Ко речиии!?!?!?!? Имаш нужда от професионална помощ! Не се шегувам.


Каза ми за фантазията си след като го попитах какво се е случило толкова, че е категоричен че не иска да сме заедно.

Ама той ти е казал, че НЕ иска да сте заедно? Какъв е въпросът тогава? Не разбирам......

# 110
  • Мнения: 389
Значи сте на 28?
Звучите наистина като 18 годишно момиче.. Моля ви не се обиждайте, казвам само как ми се струва, а виждам, че и на други е такова впечатлението.

Защо не попитате какво мислят за това ваши приятелки на същата възраст 27-29 г. Ако преценяват като повечето хора в темата ви... не знам. Вие си преценете.
Добре де, тоест зрял човек ще приеме съвсем нормално и няма да направи “драма” ако човекът когото обичат и с когото са си градили планове им каже: поради липса на секс с теб от доста време, бях привлечен/ имах фантазия с друга, с която и двамата работим, а той конкретно работи с нея от два дена, но не бих направил абсолютно нищо с нея, това е само закачка и ако това е начина да те забравя ще съм много щастлив. Тоест за два дена получава импулс за секс с друга. Повтарям, никога не ми е давал никакъв повод за ревност.
Нормално е да съм в шок като обичам този човек и не съм си представяла такова развитие на нещата.

Авторке,
вече са ви отговорили преди мен. Но понеже ме цитирахте, допълвам към казаното от другите - никога не бих приела някой да ме кара да заличавам контакти, да ме разделя от хора заради неговата болезнена патологична ревност. А още по-малко да стоя 2 години с него.
Всеки мой контакт, тоест всеки човек, когото познавам, с когото съм учила, работила, общувала, пътувала или както и по какъвто и да е повод животът ми се е срещнал с неговия, не бих заличила този контакт заради един болен от ревност човек.
Зрял човек не прави това.
Все едно да залича онова, което съм научила и съпреживяла с тези хора заради един болен ум. Да залича живота си. Как пък не.
Ето това е размисъл за зрял човек, а вие щом сте на 28 г, би трябвало да сте зряла - струва ли си да заличите живота си? Заради какво?

# 111
  • Мнения: 29 915
....пък и да доказва невиновност на ревнивите обвинения!!! .......не мога просто! И това жена на 28 години.

# 112
  • Мнения: 9 855
Нещо не се връзва в тая история. Ревнивците не напускат сами жертвите си така лесно. Особено тези, които се опитват да контролират всеки дъх и стъпка.

# 113
  • Мнения: 1 508
Ако някой ми каже, че не иска да се съберем, КАТЕГОРИЧНО, както и ми натърти, че има сексуални фантазии (явно, за да ми онагледи, че НЕ ИСКА да е с мен) то не бих се бутала. Какво значи, че е ревал? Да ти кажа, аз съм се разделяла с много готин човек, ми и двамата си поревахме, ама аз, защото съм емпатична и мразя такива ситуации, а той, защото му е кофти.

# 114
  • Мнения: 8 016
той не я е напуснал съвсем, просто пробва докъде може да се гаври с нея..
ще си плачат дълго заедно, явно ги кефи..
авторке, купувай клинове и всичко ще се 'нареди'..

# 115
  • Мнения: 20 198
Споко, не се разделяме лесно с такива. И аз си бях влюбена и обичах един такъв пъпеш цели почти 2 години. Знам си го, че не струва, ама любов. Simple Smile Ирационална е.
Всичко ще си дойде на мястото.

# 116
  • Мнения: 833
Говори за колежката, защото иска да продължи напред. Не знам защо се измъчваш още, той се държи като необвързан и мисли като такъв. Очевидно е, че не е влюбен в теб вече. Не казвам и че харесва колежката, просто е в търсене на нова емоция. Тъп е, не го оспорвам, но ако авторката смята да се инати да се събират, ще е по-тъпа

# 117
  • Мнения: 2 894
Аз съм прочела само заглавното мнение на авторката и не знам какво друго е допълнила по-късно ,но по това което прочетох в началото е ,че тя го пита дали е имал нещо с друга и той казва не,но имал фантазии,сега ако е допълнила по-късно че я манипулира това вече е друг въпрос ,аз отговарям на първия въпрос на авторката не съм чела какво сте писали останалите и какво е допълнила в последствие тя
Момчето е честно и ти казва истината ,ако не ти отърва му кажи да е по-малко честен! Да не говорим,че сте били разделени ,а и това са само фантазии,нима ти нямаш?!

Ти сериозно ли?
В колко от връзките ти си била зарязвана?
И в колко от тях са те викали тези мъже да ти кажат как искат да го сложат на съседката, на колежката, на шефката?
Ти имаш ли нужда да слушаш как мъжът, който обичаш и те е зарязал иска да го слага на разни жени?
На мен би ми било обидно и унизително.
Затова казах, че ще остане без зъбки, а после ще почерпя, че съм се отървала от такъв мъж.

# 118
  • Мнения: 21 648
Виж сега, авторке, влюбена си в насилник и тормозител. Не искаш ли да имаш връзка с някой, който няма бръмбари в главата?  След време сама ще се чудиш как си търпяла две години да те подритва някакъв ревльо.

# 119
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 156
Защо повечето изместиха фокуса и се съсредоточиха върху ревността? Ако не бях споделила, че е ревнив срещу какво щяхте да плюете?
Той "приятелят" ти от 2 години плюе по теб, ти си мислиш, че вали... Сама се правиш за резил. Не намираш ли за по- страшно, че ти самата си измистила фокуса от ревността? Пробвай да ходиш с вдигната глава- вече си жена, а се държиш като пикла.

Общи условия

Активация на акаунт