Коса като на Рейчъл от "Приятели"

  • 2 974
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Мисля че наистина вкъщи сама няма да можеш да се справиш . Първо тя е правена  на различни цветове кичури не е само основен цвят + светли кичури  и все пак да не забравяме качеството на боята и професионалистите които се грижат за нея. Има още един факт който всички забравяме ефекта на телевизията  и фото шопа на снимките наживо едва ли изглежда толкава блестящо

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Косата ми е абсолютно черна, цвета се постига без обезцветяване само с боядисване при фризьор който си разбира от работата. Поне при мен става.

# 17
  • Мнения: 14 490
аз много харесвам цветът й тук http://imdb.com/gallery/granitz/5262/JenniferAn_Grani_10923045_4 … ennifer&seq=9
хем подчертава сините й очи, хем не е типичното светло русо

# 18
  • Мнения: 11 004
Докарах си подобно светло кафяво с боя цвят "бронз" (L'Oreal), но Дженифър май има и доста светли тънки кичури в цялата коса. Те правят ефекта.

можеш ли да ми дадеш повече подробности за тази боя? "бронз"- това ли пише за цвят?

Сега проверих - боята ми е L'Oreal Feria, номер 58 "Bronze". С тъмнокафява коса съм и желания оттенък се получи с 1 нанасяне, без обезцветяване. Все пак има значение какъв цвят е косата ти и дали е боядисвана преди това. Тънките руси кичури също!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 974
Според мен, цвета на Рейчъл го прави тенът на лицето и. Не на всеки тен отива всеки цвят. И като гледах сега галерията със снимки трябва да кажа че цветовете са доста на брой.... Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917
Докарах си подобно светло кафяво с боя цвят "бронз" (L'Oreal), но Дженифър май има и доста светли тънки кичури в цялата коса. Те правят ефекта.

можеш ли да ми дадеш повече подробности за тази боя? "бронз"- това ли пише за цвят?

Сега проверих - боята ми е L'Oreal Feria, номер 58 "Bronze". С тъмнокафява коса съм и желания оттенък се получи с 1 нанасяне, без обезцветяване. Все пак има значение какъв цвят е косата ти и дали е боядисвана преди това. Тънките руси кичури също!!!

моята светло кестенява към тъмноруса, дали ще хване според теб. да отбележа че е боядисвана. аз мисля че ферия не просветлява.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт