за сгъваемите легла-кошарки

  • 8 557
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
И ние сме  с такава на Чиполино и си спинка постоянно в нея и съм много доволна за сега  Peace

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Нашата кошарка е на Кангаро,много съм доволна от нея.Купили сме допълнително матрак и мисля че доста дълго ще я използваме.А и като тръгнем да пътуваме някъде я взимаме с нас,какво по удобно от това.!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 640
имам и дървена, и сгъваема кошара.
Вторите са за временна употреба, според мен.

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ние сме с такова легло със същата цел, за при баби, дядовци, за път. Иначе вкъщи си има дървена кошара, която след време ще стане на голямо легло. Доволна съм от сгъваемото легло, за път е превъзходно. Имам мами, които си отглеждат децата в такива креватчета и са доволни. Единствено не съм доволна от послелката за преповиване, много е паянтова, но това не е болка за умиране.

# 19
  • Мнения: 2 309
Купихме такава кошара с много мерак като бях бременна, взехме и кокосов матрак към нея, беше чуднааа, само дето беба спа точно три пъти в нея Mr. Greenсега спи в нашето легло,а кошарата е склад за играчки, ако все пак си я ползвате по предназначение препоръчвам нашата - Хаук, по-скъпа е, но е много стабилна.

# 20
  • София
  • Мнения: 270
Дъщеря ми спи в такова от както се е родила.  Удобно е. Най-вече когато прохожда бебто и пада много. Няма опастност да се удари в решетките. Но разбира се след като се свали нивото. Като започна да се изправя купихме дюшече, сложихме една дървена подпора отдолу, за по-твърдичко. И така си го ползваме доста време вече. Носили сме го и с нас на гости ( без матрака де  Wink ).

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=91&type=2


Имаме точно този модел.Подариха ни го и много ми е удобно тъй като живеем в къща и си го разнасям по етажите без проблем.Отделно в неговата стая има и дървена кошара, тя също е незаменима особенно като поотрасне малко.

# 22
  • Мнения: 192
Изглеждат ми удобни и стабилни  Peace
И ние сме се насочили към такова легло, но не мога да разбера ще ми трябва ли матрак за подвижното 2-ро ниво, в което бебче спи, докато е малко?
Ако няма матрак, как ще го застеля с чаршаф, то си е една мрежа с плат  newsm78

Матрак трябва, защото освен, че не можеш да го застелеш е и доста твърдо. Ние купихме сгъваем на 3 матрак с дебелина 5 см. Така хем можеш да го пренасяш лесно, хем остава достатъчно преграда отстрани на 2-то ниво. Пробвах да сложа матрак от 10-12 см. и се оказа, че почти се изравнява с преградата.

ето така изглежда с матрачето http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2179355

# 23
  • Мнения: 601
Ние сме с такива и съм доволна. Само когато започнаха да се изправят в леглата, им удължих лентите, на които се слага матрака.

# 24
  • Мнения: 3 500
Да, вземете си. Много полезна вещ. И нашето стои при баба й и дядо й у тях, та като я оставим за цяла нощ да има къде да спи. Носили сме я и при другите баба и дядо в провинцията пак със същата цел /за спане и игра/. Тя се сгъва като сакче и е удобна. Живот и здраве лятото като отидем на море ще можем да я вземем. Лесно преносимо, лесно сгъваемо - с две ръце съм за  Peace Peace

# 25
  • Мнения: 100
Здравейте,
ние също ползваме кошара Travel Kid - Bertoni. Страшно съм доволна поради няколко причини:
- ако беше дървена, Любчо да си е потрошил главата много пъти (като знам какво мятане настана като откри, че може да се изправя сам в кошарата);
- може да се мести навсякъде вкъщи и да си я носиш на вила, гости, море и т.н (сгъването и разгъването става за 1мин.);
- мога да кажа от опит, че е много здрава, защото и до ден днешен търпи голям терор (скачане, бутане, ритане) и все още не се е счупила;
- като беше по-малък, когато се събудеше нощно време, го залюлявах дори без да ставам и заспиваше отново;
Първоначално Любчо спеше само върху подложката, по-късно купихме матраче - 30лв, сгъваемо. Успех в избора!

# 26
  • Мнения: 4 629
Добра ви е идеята да си купите и кошарка освен леглото. На нас ни върши много работа, когато пътуваме някъде  Peace

# 27
Имаме такова и Борис си спи  в него вкъщи. Удобно е. Ако отидем някъде, ще си бъде в собственото легло и ще се чувства добре, така мисля. Нашето е Чиполино - Сафари.
Peace

# 28
  • Мнения: 1
привет!тези кошарки наистана са много удобни и стабилни,единствения проблем е че трябва да си поръчаш матрак отделно!

# 29
  • Мнения: 1 064
Ние също взехме и легло, и сгъваема кошара на нашия син...засега кошарата сме я ползвали само два пъти, но според мен ще ни върши много добра работа, когато оставяме малкия при някоя баба или когато пътуваме...Добра инвестиция е! Peace

Общи условия

Активация на акаунт