Бихте ли......

  • 1 485
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
но дрехи съм оставяла до контейнерите .

и аз.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да де...но това са хора, не кучета ..... личното отношение, поглед носят посланието си .....

# 17
  • Мнения: 459
Смятам, че не е редно, от хигиенична гледна точка да оставиш храна до казан.

# 18
  • Мнения: 7 640
не знам дали е хуманно, но е много странно да текнеш на някой човек, изглежащ окаян по твое мнение, буркан манджа Confused

# 19
  • Мнения: 2 821
Смятам, че не е редно, от хигиенична гледна точка да оставиш храна до казан.
и аз така смятам....

# 20
  • Мнения: 3 423
Чудна идея.
При нас на Централна гара
са организирали едно мазе
така, че всеки ден на обяд
вадят отпред един казан,
пълен с някакво ядене, и
сипват на желаещите. Там
се събират много просяци, 
отпаднали от обществото
хора, пияндета, джънкита.
Всеки получава обяд.
Виждала съм, че и лекар идва
от време на време за без пари.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не знам дали е хуманно, но е много странно да текнеш на някой човек, изглежащ окаян по твое мнение, буркан манджа Confused

Гладния човек се познава ...... пък и можеш да говориш нали ..... да му кажеш, че е хубава манджа, топла и да го попиташ дали я иска ....... за себе си или друг  гладен човек ...... а и в крайна сметка, ако я сипеш на някое коте или куче пак по- добре ..... .

# 22
  • Мнения: 3 447
да де...но това са хора, не кучета ..... личното отношение, поглед носят посланието си .....
От една страна е така... от друга страна обаче може да е унизително за него  Confused

# 23
  • Мнения: 7 640
да де...но това са хора, не кучета ..... личното отношение, поглед носят посланието си .....
От една страна е така... от друга страна обаче може да е унизително за него  Confused

това исках да кажа и аз, но като цяло сикрет е права, макар този начин да не е най-точния.

# 24
  • Мнения: 109
Подкрепям идеята във всяка форма Peace

# 25
  • Мнения: 27 524
Трудно ще пласирам манджата. Тук искат пари, цигари или алкохол. Има само един беден старец с 3 кученца, който се радва на хляб, и ядене, но рядко го засичам  Cry

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Откакто ме замерваха с баница, не се наемам да давам храна. Баницата е само мазна, ама бурканчето е тежичко, доста ще боли.  Rolling Eyes
Повечето от хората по улицата искат кеш. Особено децата.
Много от ровещите в кофите са болни хора, които имат и подслон, и храна у дома. Сещам се за един дядо, който има огромен апартамент на пъпа на града (на две нива). Едното го е дал под наем за офис, на горния етаж живее той самият. И рови по кофите.

# 27
  • Мнения: 1 424
Идеята не е лоша,но ми се вижда трудно изпълнима. Аз съм оставяла стари дрехи до контейнерите,взимат ги  Peace Веднъж купих на едно цигане баничка,защото каза,че е гладно, а то я хвърли пред очите ми и ме наруга  #Crazy   Crossing Arms 
Мисълта ми е,че трудно се различават истински гладните цинагчета или просяци  Rolling Eyes

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз вчера оставих два буркана с топла манджа и хляб на един човек, който държи пункт за изкупуване на хартия...той каза, че има бедни хора и ще ги даде на първия такъв..... но днес ми беше неудобно пак да отида..... а доста манджа хвърлям..... какво да я правя .....  Thinking

# 29
  • Мнения: 1 355
Мислила съм си и аз същото, но са ме спирали нещата посочени от вас по-горе. От една страна е хуманно...от друга - ами ако някой започне така да трови тези хорица? Колкото по-популярна е идеята, толкова по-рисковано ще стане да не се прояви някой психопат. Ако има центрове, в които записват данните и правят някаква проба на храната, да са информирани всички какви са качествата на сготвеното - да не е престояло и т.н., да, бих оставяла.

Общи условия

Активация на акаунт