💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 115

  • 13 564
  • 347
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18 709
И аз видях, че Башак е написала Здравей Бодрум Blush

Това ми хареса Hands Plus1
Най-доброто/успешно начало на турски сериал по Netflix  от юни 2021 г. беше споделено.

1.Terzi (1.sezon),
2.YakamozS-245
3.KimlerGeldiKimlerGeçti (1.sezon)
4.BizKimdenKaçıyordukAnne
5.KuşUçuşu (2.Sezon)
6.ZeytinAğacı (1.Sezon)
7.Şahmaran (1.Sezon)
8.Terzi (2.Sezon)
9.Kübra (1.Sezon)


https://x.com/TelevizyonGaze/status/1794055104397509081


Дани, много впечатляващо!!

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 23:03 от Airra

# 166
  • Мнения: 3 251
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Дани, разучих кои са Пол и Реми 😊👍. Благодаря 😍

Айре, аз по принцип съм доста скептична по отношение на всякакви класции, брой гледания, хаштагове и т.н.
Не случайно много хора казват на статистиката, стъкмистика 😂
Специално в случая...ами Нетфликс отчита броя гледания във вторник. Т .е. след като не се отчита точно определен брой дни няма как това да е меродавно. Направих си труда да проверя, Терзи е излязъл във вторник , това означава, че са отчетени 7 дни гледания, Якамоз във четвъртък, Благодаря, следващия във петък, От кого бягаме, мамо в понеделник/ което означава, че е отчетен само един ден/.
Ами няма как тези данни да са равнопоставени. В you tube за гледане се отчитат 30 секунди ако гледаш. За различните класирания според хаштагове и др. подобни пък съвсем да не говорим. Вече съм наясно, че има вманиечени хора, които това правят с часове.
И колкото и да не ни харесва турската рейтингова система, за сега в моите очи тя, като че ли най -точно отразява кой къде е, плюс продажбите в чужбина разбира се, защото все пак става въпрос за пари, а те движат сектора.



Не видях новите снимки на Серенай, много е нежна тук.



Хубав ден ви желая 🤗 🤗 🤗

# 167
  • Мнения: 18 709


Пепи, има логика в разсъжденията ти, просто видях това като инфо в ТТ и го сложих.
И все пак данните са от НФ, а те не са кои да е.....
иначе за разните му соц. рейтинги с хаштагове, напълно съм съгласна.
за 2 -та ни филма Последното.... и Бога Бога също има инфо за добри показатели.


#lastcallforistanbul - най-гледания турски филм през втората половина на 2023 г. (35,5 милиона часа гледане от 23,4 милиона уникални потребители, #bogaboga също беше един от най-гледаните турски филми през първата половина на 2023 г. според по-ранен доклад на Netflix.
Та радвам се, че проектите, в които е участвал Къванч са успешни. Hands V



пак Серенай, различна....

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 12:44 от Airra

# 168
  • Мнения: 3 251
Айре, съгласна съм, че това са данни на Нетфликс и ето от тук може да се направи справка.

https://www.whats-on-netflix.com/most-popular/netflix-engagement-report-search/

Но дори и таблицата, която си сложила за мен не е точна. Отново става въпрос за различен интервал от време. Тук поне са сложили датата на излъчване и може още по добре да се види.

Във всеки случай на този сайт съм чела подробна статия за това какви показатели и индикатори използва Нетфликс. Не, че е толкова важно всъщност за мен. Просто аз лично не виждам очевидна логика, та за това писах.

А истината е, че за сега най-успешния сериал е "Маслиново дърво" с Туба, който има 147 мил. часа гледания. Но като цяло турска продукция все още не е станала световен хит, което все някога ще стане разбира се..😀

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 13:38 от pe04

# 169
# 170
  • Мнения: 18 623
Привет, дружки Hug Благодаря ви за споделеното! Kiss
Терзи, отново си ни донесла нови снимки, благодаря! Kiss Прекрасно изглеждат и двамата. Heart
Айре Heart Eyes нямам идея за какво се е срещал с този Зафер, възможно е да е заради плаването им, за което се писа Thinking
Пепи, и за мен, както е писала Айрето е важно единствено това, че филмите на Къванч са успешни, другото са подробности. Само Нетфликс си знае как си ги подрежда по рейтинг, тя е споделила това, което се поднася като инфо. А за турската рейтингова система не ми говори изобщо, че съм в потрес какво се харесва най- много в Тотала  Stuck Out Tongue Closed Eyes
В тази връзка попаднах на нов превод за това какво е споделил Киво за плановете си тази година :
Цитат
"През последните 3 години работих доста, имах няколко проекта на платформа и в телевизията. Заради това се чувствам много уморен и реших, че след края на сериала "Семейство", който приключи с 30 епизод, както беше решено първоначално, ще прекарам цялото време със своето семейство, съпругата ми и синът ми.
Сега сме щастливи да приложим това решение. Тази година пътуваме много цялото семейство.
В переспектива вече има два пълнометражни филма, за които преговаряме. Скоро ще бъде взето окончателно решение по тях.
Примерно след около 3-4 месеца ще започне подготовката за нов проект и персонаж. Лятото ще си почина“.
Дани, благодаря за красотите, които си споделила! Kiss Страхотна работа! Hands Clap
Значи сега започваме да чакаме новата реклама, любопитна съм каква ще е Smile
Цитат
Серията мъжки дезодоранти от марката Blade, основана в Турция е с различни дълготрайни аромати. Те са доста меки за използване, не съдържат алуминиев прах и не оставят следи по дрехите.


Все още не съм започвала дори 13 серия, срааам Smile
Харесах си един коментар във фейса:
Цитат
Отново да си спомним сериала "Семейство" / "Aile". Това е един от най-добрите турски сериали за 2023 г. Вълнуваща романтична история на фона на живота на мафиотското семейство Сойкан. „Семейство” е един от най-вълнуващите сериали, който след като започнеш, е много трудно да спреш. И сега с удоволствие искам отново да прегледам някои епизоди от този динамичен сериал. Много красива, хармонична сериална двойка. Главният герой Аслан се играе от най-популярната турска звезда Къванч Татлъту, който като виното става все по-хубав и интересен с годините. Въпреки факта, че е на 40 години, в сериала „Семейство“ той е още по-харизматичен и красив. Аслан, наследник на богат клан от мафиотската фамилия Сойкан с мистериозен клубен бизнес, случайно среща момиче - психолога Девин в самолета, което е принудено да си проправи сама пътя и да се грижи за сестра си. Ролята на Девин беше изиграна майсторски от друга много популярна турска звезда Серенай Саръкая, която може да се нарече и звезда на Netflix, след големия успех на сериала „Шахмаран” и новия сериал „Благодаря, следващия”. Случайното запознанство на Аслан и Девин прераства в голяма любов и привързаност. Двамата случайни познати от различни светове имат общ проблем - семейни трудности. Чувствата им един към друг се превръщат в онази велика сила, която може да разклати дори мафията. Но по пътя към тяхното щастие възникват много пречки от членове на семейството, роднини и врагове на Аслан. Той се опитва да се измъкне от незаконните дела, но кървави събития и интриги му пречат. Девин, станала член на семейство Сойкан, се оказва въвлечена в много ситуации. Майката на Аслан Хюлия поръчва престъпления, така че всичко в къщата да се случва според нейните заповеди. Тя вярва, че Девин не е подходяща за любимия и син Аслан и върти всякакви интриги. Символът на семейството е огромна маса за хранене, на която всеки има свой стол с името си. Нито един член на семейството не трябва да нарушава установените граници. И Аслан, и Девин имат проблеми, датиращи от детството. Заедно с главните герои преживяваме всякакви разправии, семейни отношения, дори убийства и кървави отмъщения. Прекрасен сериал за семейните ценности. Желанията на Аслан да запази семейството и връзката си с Девин бяха наблюдавани с напрежение и възхищение. Голямата истинска любов им помогна, защото във всеки конкретен случай те търсеха отговора какво стои зад постъпката, мотивите, причините, мислите. Аслан беше нежен съпруг, винаги се грижеше за жена си, стараеше се да помага на майка и и сестра и. Тяхното търпение и разбиране бяха ключът към отварянето на сърцата на любовта. Девин прие особеностите и недостатъците на Аслан от самото начало. Като психолог тя разбра, че любовта е безкраен процес, а не даденост отгоре. Чувствата ще живеят, докато има устрем и желание да ги запазите. Всички щастливи двойки също преминават през много трудности, но отстрани изглежда, че всичко е просто и лесно. Силни чувства възникват в резултат на духовна интимност, резултат от съвместния живот, благодарност към партньора за подкрепата и разбирането. Всеки има конфликти и разногласия, основното е как реагираме на разногласията, дали позволяваме на партньора ни да има различно мнение или се стремим да доминираме. Девин забеляза положителните страни на личността на Аслан, неговото внимание, помощ и усилия в интерес на семейството им. Аслан беше доволен да види своята красива и щастлива съпруга, той се опита да обсъди спокойно семейните проблеми и да намери решения заедно с Девин. Той често я хвалеше, показваше внимание и подкрепа. Общите им интереси бяха обединяващ фактор. Тяхната принадлежност към различни сфери не пречи на развитието на отношенията. Той не забрани, не и се бъркаше да се реализира в любимата си работа като психолог. Зачитането на взаимните интереси и хобита е гаранция за щастлив съвместен живот. Колко красиво Аслан изрази нуждата си от сексуални отношения, че е търпелив, но и неговото търпение не е дълговечно. Девин беше проницателна и разбираща. Всички сме хора и сме склонни да правим грешки, но ако човек обича и признава грешките си, тогава той е достоен за прошка. По-добре е да се научите да се освобождавате от неприятните емоции - гняв, завист, ревност, раздразнение. Девин обичаше Аслан, оценяваше го, забелязваше положителното в него. А самият Аслан беше за открития диалог. Девин беше женствена, понякога слаба, така че Аслан се чувстваше като глава на семейството. Аслан често казваше, че много я обича. Двамата издържаха най-голямото изпитание за здравината на връзката си, докато чакаха Девин да роди. Те дори отидоха на лагер, за да се подготвят заедно за бъдещото родителство. Ходеха заедно на лекарски консултации. Девин изкара ужасно тежка бременност, след като семейство Сойкан беше нападнато и тя беше ранена в новогодишната нощ. И колко щастливи бяхме ние, публиката, от присъствието на Аслан по време на раждането и раждането на сина му. Страхотен финален епизод! Благодаря на всички актьори за високото актьорско майсторство!
Хубава вечер, дружки! Hug

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 18:25 от queen_fenka

# 171
  • Мнения: 3 251
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Терзи, благодаря за снимките 🤗


Много се надявам поне от време на време  Башак да споделя. На Къванч въобще не се надявам, но може и той да ни изненада.
Фени, тази рускиня е изключително голям фен на сериала. Много хубаво пише и продължа да споделя, въпреки че вече минаха почти четири месеца.
В тази връзка, Айре, ти писа ли на Ана?

Малко илюстрация на 13 епизод.







И една от най, най -любимите ми сцени 😍





Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

# 172
  • Мнения: 18 709
Привет в неделя! Hug



разглеждах профила на blade_turkiye
и ми стана смешно от това
https://www.instagram.com/p/C2UZVP2MJSW/
Използваш ли острието Self Confidence Roll-On, лъв може да дойде и да те прегърне 🦁🤗
Честит Световен ден на прегръдката!



явно са нови, защото нямат реклама в класически вариант. но са доста оригинални.
да видим какво са измислили за Къванч Thinking

Пепи,
Цитат
В тази връзка, Айре, ти писа ли на Ана?
не съм й писала, но предполагам, че вече не се чувства комфортно в компанията.

Фенче Kissing Heart, мерси за споделеното!!
за бъдещите планове на Киво, и аз го бях превела почти така Wink
турските рейтинги и те кой знае каква стъкмистика са, тъмна Индия са ми.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 13:38 от Airra

# 173
  • AMS
  • Мнения: 6 455

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за поддържането на огъня!!!
Изгледах Следващият със Серенай.
Не разбрах много Кой дойде и кой си замина,
макар да харесвам Боран К... и Метин Ак....
На Серенай косата ми отвличаше вниманието на моменти.
Най ми хареса при гребането с каяка.
Въпреки невероятния стайлиг,
в Айле и Мави повече ми харесва.



Не знам къде съм гледала Последно ... ,
но такива гифчета излизат, че ...



Приятни занимания, дружки!!!

# 174
  • Мнения: 3 416
Здравейте Благодаря за обширната информация и гифчетата

# 175
  • Мнения: 3 251
Къванч е споделил тази снимка 🤔🤔🤔



Аслан 🦁

Терзи, застъпихме се

# 176
  • Мнения: 18 709
Според мен Thinking е споделил тая снимка, защото любимия му отбор Галатасарай/голяяям фен им е/ са новите шампиони на Турция. Hands Clap
Стана ясно преди малко
Wink


# 177
  • Мнения: 3 416
Едно старо видео

Брат Къванч, кажи жълто!!

Бяхме с Kıvanç Tatlıtuğ преди дербито, което играхме вчера.

https://x.com/uAUNIKafkas/status/1453054678741159937

# 178
  • Мнения: 3 251
Ах, как в първия момент ме обърка Къванч 😂

Терзи, благодаря за припомнянето. Това видео го помня от онези дни по време на заснемането на "Фестивалът на влюбените", когато Къванч и феновете ни заляха с изключително много снимки.

И като сме на спортна вълна, малко извън темата, но днес това видео направо ме докара до рев. Спряха химна на нашите гимнастички, но те го изпълниха до край. Ако не сте го гледали съм сигурна, че всеки българин ще се развълнува, гледайте от 6 Мин.



Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 179
  • Мнения: 18 623
Добро утро, дружки Hug

Благодаря ви за всичко споделено! Hug
Айре Heart Eyes, Къванч явно е много щастлив за любимия си отбор, щом го е отбелязал.
Пепи, благодаря за видеото, браво на нашите момичета! Hands Clap
Терзи, Диве, благодаря! Kiss
Нищо ново няма, труден е този период, но ще издържим Smile Пък и чакаме новата реклама.


Сладурки, някоя от вас започна ли да гледа Сблъсък ? Я, вижте с коя двойка сравняваха Киво и Елчин на времето

Днес съм се зарекла да изгледам най- после 13 серия Smile
Пожелавам ви прекрасно начало на седмицата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт