💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 38 608
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 259
Галена много олеква с тия обяснения. Мълчи и бъди красива, пък може да излезеш и умна, Гале. И с лиготиите попрекали пак и отново.
Иначе също смятам, че Сиситата са по-силната двойка от Дилян и Петя и те трябваше да останат. Не са ми симпатични, но на черното бяло не мога да кажа.
В никакъв случай Сиситата не са по -силна двойка, но най-нагла да, особено Сисов,той се е взел за фараон,: "слабите"и т н
, таково подценяване на останалите хора , все едно е  олимпийски шампион.
Галена със сигурност не би гласувала за тях , ако е могла  да чуе какви коментари и квалификации отправят. И тя е разбрала какви са лицемери Сисови ,и че не си е струвал жеста към тях , но чак когато са излязли най вероятно.

# 61
  • Мнения: 10 949
Абсолютно, Галена като е чула всичките гадости, дето изговориха СиС на синхроните и е припаднала сигурно. Ама те СиС са големи лицемери.

Иначе ми е все едно кой ще спечели. След миналогодишното фиаско... не си го слагам на сърцето вече.

# 62
  • Мнения: 2 049
Аз не съм чула Сияна и Светльо да са казали нещо лошо за Галена и Петър.
Даже се сещам, че Сияна заяви пред Михаела , Йо и Маргото, че ако Галена е на телевизора ще я подкрепи на 100%

# 63
  • Мнения: 527
Галена много олеква с тия обяснения.

Точно така, олеква. Тук си направи втори акаунт чак, че да се обяснява, сега пък под постовете във ФБ... Не съм гледала последния епизод, но акълът ми не стига как пък така е била близка със Сияна - било то в началните седмици или за първите няколко дни. Впечатлението ми е, че тя се изправи срещу коалицията не от желание за справедливост, а заради това, че я хвана яд, че тя не е в коалиция и е напът да изгърми. Сега не знам защо е решила, че вече няма коалиция и вече може спокойно да започва да си гласува по съвест. Та нали тя сама каза, че проблемът с коалицията е, че има сред свободните електрони такива, които ще гласуват за членове на коалицията и така излиза, че всички вкупом "работят" за нея. Е, сега въпреки че "престъпната група" е само от две двойки, тя като гласува за СиС, все едно коалицията е в почти пълния си състав. Сега СиС въобще няма да оценят направеното добро и Галена ще остане с пръст в уста. Много иска да е стратег и да се прави на умна, но не й достига интелект.

# 64
  • Мнения: 10 949
Аз не съм чула Сияна и Светльо да са казали нещо лошо за Галена и Петър.

Не специално за ГиП. Като цяло СиС говореха кофти неща за "слабаците" от некоалицията.. на мен ми стига да чуя някой така да се подиграва, да обижда, да гледа на другите от високо и ми стига да знам, че този човек не е от моята кръвна група.

# 65
  • Мнения: 2 049
Аз не съм чула Сияна и Светльо да са казали нещо лошо за Галена и Петър.

Не специално за ГиП. Като цяло СиС говореха кофти неща за "слабаците" от некоалицията.. на мен ми стига да чуя някой така да се подиграва, да обижда, да гледа на другите от високо и ми стига да знам, че този човек не е от моята кръвна група.
Но, това не означава, че са визирали и Петър и Галена в това число. Чудиха се кои да оставят за бушони, Д и Е или Д и Д. Никога не са говорили за Галена и Петър или поне аз не съм чула, а и те не са били никога на дъното.

# 66
  • Мнения: 259
И какво значение има за кого са говорили  СиС и кой са смятали ТЕ "важните"да оставят за бушон ???  
И за мене не са говорили , на то ти стига да чуеш отстрани , за да разбереш , че на такива хора не можеш да им имаш доверие. Дори големите спортисти се отнасят с уважение към всичките си съперници, дори и онези , които са в края на класирането, този дошъл в един реалити формат и "слабаците"., защото някой не успял да премине през червеи или да отгатне нещо си.
Харесвам да гледам такива предавания ,най -вече заради отражението на социалната страна. В един мини формат ни показват реалния живот и хорските взаимоотношения. .

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 20:25 от Narida

# 67
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 546
В никакъв случай Сиситата не са по -силна двойка, но най-нагла да, особено Сисов,той се е взел за фараон "слабите"и т н ,таково подценяване на останалите хора , все едно е  олимпийски шампион.
Галена със сигурност не би гласувала за тях , ако е могла  да чуе какви коментари и квалификации отправят. И тя е разбрала какви са лицемери Сисови ,и че не си е струвал жеста към тях , но чак когато са излязли най вероятно.
Narida, поддържам мнението Ви. Вероятно разочарованието и е било голямо.
Днес в публикация на "7 дни София" в прав текст са оповестени победителите.
Загубих интерес към шоуто. До ПИСАНЕ в темата следващия сезон. Беше ми приятно, група. Flowers Cherry Blossom

НЕ ОТВАРЯЙ, АКО НЕ ИСКАШ ДА ЗНАЕШ - ЛИНК КЪМ СТАТИЯТА

Скрит текст:
Скрит текст:

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Нищо не пише в този линк.
За Мария Игнатова е,че ще води и следващият сезон.

Всички са много активни в инстаграм тези дни.
Пускат всякакви тъпотии…/не следя никой/
Сега попаднах на сватбеният танц на М&К,много дървени и неритмични и двамата 😄
Тя изглежда доста по-едра,но може и да е била бременна 😏

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 21:39 от Doli

# 69
  • на село
  • Мнения: 3 975
Напротив, пише за победителите кои са, всъщност същите, за които прочетох и в темата за спойлери  Grinning

# 70
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Пише си всичко, който не иска да знае, да не отваря.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Да,сега ги видях 🫣
😖
Каква ли е финалната игра 🤔

# 72
  • Мнения: 259
И аз видях отдавна, кои са евентуалните победители,но се надявах да не е вярно.
Гласувах за Софи и Тишо , и ми се искаше те да са победителите, но уви 🤷‍♀️

# 73
  • Враца
  • Мнения: 2 735
А, защо казваш? Има хора , дето се надяват да са те!

# 74
  • Мнения: 1 128
Още един отговор на Галена към коментар на нейна снимка:
Скрит текст:
Цитат
galena_ivanova9's
Още от самото начало бях най-близка със Сияна, просто не показаха сюжетната линия! След това се сближихме и с Петя и Дани! Едната седмица подкрепихме Петя и Дани, а тази седмица подкрепихме и другата двойка, която мислиХМЕ за близка. И също така Сияна и Светльо се представяха най-добре в игрите, затова решихме да дадем шанс и на тях!
Не разбирам защо Вие го приемате толкова лично?
Имате правото да не ме харесвате и аз уважавам това!
За какви коалиции говорите??? Коалиция имаше и се разби! Ако бях гласувала против Светльо и Сияна, тогава щеше да е друго, че ние правим “нова коалиция” , така че НИКОГА не можеш да угодиш на всички!
Аз съм чиста пред себе си, а това че “ме представят в лоша и двулична страна” - всеки преценява какво да вижда! Каквото носиш в себе си, това и ще избереш да видиш!
Аз съм за справедливостта и ПРОТИВ ШУРОАДЖАНАЩИНАТА В БЪЛГАРИЯ, знам че е много трудно да се разбере от хората, но това сме ние. Всеки има право на мнение и принципи, това са нашите!
Благодаря, че писахте коментар, защото аз наистина уважавам и приемам всяко едно мнение! ♥️🙏😊

Галена много се е объркала - шуробаджанащина има по цял свят, не е само в България. В чужбина му викат "нетуъркинг", или иначе казано "връзки". Навсякъде има такива, а някои фирми дори плащат бонус, ако доведеш човек, за когото гарантираш (демек с връзки). Аз не видях особена близост между ГиП и СиС, защото близостта на СиС беше с хората в коалицията, а Галена и Петър не бяха в нея. Освен това защо трябваше да побутват СиС за сметка на ДиП при положение, че Петър й беше казал, че е близък с Дилян и тя всъщност тръгна срещу любимия си? Сигурна съм, че решението да подкрепят СиС е било нейно, а не на Петър.

За съжаление в момента, в който всички очаквахме правдата да възтържествува, а именно схемаджиите СиС да бъдат отстранени, тя както винаги не възтържествува, точно обратното - отново победи наглостта. СиС и по-конкретно Светльо са нагли - пред цяла България въртяха схеми и далаверки с цел отстраняване на противниците и крайна победа. Е, Галена, това ли искаше ти да възтържествува? Далавераджийството? Ами между далавераджийство и шуробаджанащина, както го наричаш, предпочитам шуробаджанащина, защото ако искаш да знаеш, аз приятели, които не могат да ми свършат работа не бих назначила. Все пак държа на това работата, която им поверявам, да е свършена добре. Предполагам не само аз мисля така. За съжаление ме разочарова, Гале.

Общи условия

Активация на акаунт