💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 38 605
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 600
Някой, по- нагоре беше дал линк.
Хаха, който не чете до края Stuck Out Tongue Winking Eye

# 136
  • София
  • Мнения: 20 220
И аз имам страх от високо, но в това предизвикателство най-гадно ми се струва въртенето с главата надолу след скока.
Хареса ми, че Светльо се съобрази с притесненията на Сияна и уважи нежеланието й да скочи, а не започна да я уващава и притиска.

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Браво на Светльо! Съобрази се със страховите на жена си, не я притисна и я подкрепи. Дори да се отказа защото самият него го е страх, няма значение.

# 138
  • София
  • Мнения: 7 170
Нье,нье, нидей, котье.. 
Тихомир полудя .

# 139
  • Мнения: 271
Тишо ме дразни. Как пришпорва, та манипулира, та вика… ужас

# 140
  • Мнения: 503
Тишо не е в ред.... Никога няма да й прости.
За колко пари?!
Ужас са му коментарите.

# 141
  • Мнения: 224
Тихомир е агресивен насилник, който грам не обича жена си. Добре, че имаше камери да се спре.. Не искам да си мисля, когато са сами..

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 20:54 от Catfish

# 142
  • Мнения: 3 433
Сега се включих да гледам предаването ..
Много лошо впечатление ми направи Тихомир , така не се вдъхва кураж! Чак очите й закри и един вид й се скара..
По едно време имах чувството, че нарочно ще я бутне.

# 143
  • Мнения: 271
Браво на Светльо! Съобрази се със страховите на жена си, не я притисна и я подкрепи. Дори да се отказа защото самият него го е страх, няма значение.

Съгласна съм, ако Светльо не го беше шубе също, щеше да пришпорва подобно на Тишо.
Не пожела да си признае, че го е страх, та се изкара джентълмен.

# 144
  • на село
  • Мнения: 3 975
Бях сигурна, че Тишо е влезнал заради нея в това предаване, сам го каза, тя е инициатора на всичко и в момента Софи ме дразни, дори не я беше толкова страх като Сияна.

# 145
  • Мнения: 10 498
Дадоха им най-после една по-интересна игра и всички се отказват. Въобще не са интересни. Всеки може да отговаря на лесни въпроси, а а да бяха скочили. Не са ми симпатични Й и Е, но браво за тях.

# 146
  • Мнения: 637
Ми аз тук не приемам крякането на Тишо, но и Софи не е ок. Влезеш ли в предаването, си подготвен за всякакви предизвикателства. И  не е ок да се отказваш...

# 147
  • София
  • Мнения: 20 220
Ето това не ми харесва в Тишо през целия сезон - не зачита чувствата на жена си. Грозно беше цялото навиване, уващаване, цупенето, заканите да не й говори.... Обидно е отношението му към нея.

# 148
  • Мнения: 1 049
Отвратително, ужасно поведение и отношение на Тишо!

# 149
  • Мнения: 2 600
Бях сигурна, че Тишо е влезнал заради нея в това предаване, сам го каза, тя е инициатора на всичко и в момента Софи ме дразни, дори не я беше толкова страх като Сияна.
Как така определихте кой, колко го е страх?

Общи условия

Активация на акаунт