ВарнЯнска тИемичка номер шеснайсет ( 16 )

  • 14 315
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 893
и аз бя в Майчин дом,нормално,с епидурал,с уговорка по принцип,но се случи така че доктора бешв в болницата  Joy.
мн съм доволна и благодарна на др Боян Георгиев и целия екип!Парите си заслужават  Peace
живот и здраве второто пак там ще го раждам  Hug

# 226
  • Мнения: 95
Честито бебе Николай на мама sky angel
Аз раждах в "Майчин дом" при доктор Капка Атанасова. Родих с цезарово и на третият ден ме изписаха, болеше но не много, бяха ме зашили перфектно.Много съм благодарна на екипа при който родих / операцията я направи др.Атанасова /и въобще на целият персонал.

# 227
  • Мнения: 67
И аз раждах в Майчин дом- секцио. Наблюдаващ лекар ми беше д-р Момчил Сариев, а операцията я прави д-р.Яков. И аз като Virginity живот и здраве  другото  пак там.

# 228
  • Мнения: 942
Здравейте Hug

Честито бебе Николай на мама sky angel  bouquetда й е жив и здрав малкия-голям чнак и много да я радва  bouquet

ЧРД на tydy![
color=orangered]Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар[/color]

Честито бебе Николай на мама sky angel bouquet
ЧРД на tydy!
И аз раждах в ОБ. Всичко беше ок, само не ми хареса това, че бебето е в бокс и когато плаче трябва да се скараш с някой, за да си го вземеш  Crossing Arms 
Crossing ArmsИ аз така. Crossing Arms

Virginity Ама тя малката голяма сладурана GrinningНе е прасе Sad Много си е добре детенце.Я го виж какво е сладичко- как да му откажеш да яде Grinning а колкото и да се правиш че сий сърдита че си се до нейното "Насрано дупе" съм 100% че удоволствието е твое Hug

Днес времето е отвратително и с Ники сме принудени да си стойм вкъщи,тя беснее като за десет деца,а аз луднах като за 10 майки Да ви се оплача днес как ми взе акъла това дете.Слагам я аз да спи на голямата спалня и по едно време чувам че се пее(крещи )отивам аз и какво да видя Ники пълзи към края на леглото  и всеки момент очаквам едно голямо ТУП ,ама тя в последния момент се обърна и слезе благополучно на крака После седна си детето на пода и като запълзя към вратата с песен на уста все едно че нищо не е направила и всичко си е в реда на нещата.
Ох и за друго искам да ви се оплача ,ама като се поуспокоя малко(за баща й иде реч).От два дена се мъче да ме вкара в лудницата.До такава степен никои не ме ядосал (а по принцип съм много спокоен човек).Но за това после......

Хайде лек ден на всички.По-късно пак ще се включим






# 229
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честито зъби на Васлилена

# 230
  • Мнения: 198
Здравейте  Grinning
Честито бебче Sky angel, много да ви радва  bouquet  bouquet
Аз също родих в Майчин дом, нормално с епидурална, при доц. Янева, останах много доволна от нея и от целия персонал  Peace  bouquet 

# 231
  • Мнения: 3 595
Честито бебче на sky angel! Да и е живо и здраво!

# 232
  • Мнения: 376
Честити бебоци на новите мами и честит рожден ден на Туду   newsm67

Аз само за малко да се включа да знаете, че съм още тук. И ако утре не се обадя да се похваля, че мойта принцеса утре ще празнува първия си имен ден  newsm19

# 233
  • Мнения: 6
Честито бебче на Sky angle. Да е живо и здраво!
ЧРД на Tydy  bouquet

# 234
  • Varna
  • Мнения: 439
Момичета - виждам че всички пишат за доктора при когото са раждали, но все пак ще попитам - не е ли акушерката тази, която върши по-голямата част от работата. Аз мисля че е много важна и тя, защото ако наистина е добра - много по-лесно ще мине самото раждане. Естествено говоря за нормалното раждане. Не ми се сърдете - но всички говорим за доктори - а все пак си мисля че самата акушерка заслужава не по-малко похвали от тях. Не съм раждала /предстои ми/ - но три мой роднини родиха в Майчин дом - и акушерка беше Рени Корновска - и наистина смятам че тази жена заслужава поздравление както за професионализма си, така и за отношението и към всички пациенти. Пиша го от името и на родилите мами, защото те нямат време много много да влизат във форума с бебоците...

# 235
  • Варна
  • Мнения: 893
моята акушерка беше Снежи Петкова. В Майчин Дом няма много значение да ти кажа защото при родилката се качват всички които са свободни - лекари,акушерки,сестри,няма значение.При мен в краката ми имаше 3-4 човека - д-рГеоргиев,Петкова,д-рАтанасова, една сестра ми мокреше лицето с вода и имаше още 1-2 и приходящ персонал  Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 335
много ви благодаря за пожеланията за рождения ми ден,не ме бива много в качването на картинки,но ви черпя кой с каквото иска и една тортичка  party023,а днес имам имен ден и ви черпя с по едно питие Wine Glass Wine Glass  Sunglasses
Честито бебче на Sky angle,много,много да радва мама и тати.  :bouquet newsm32
 честити две зъбчета на Василена.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 08:33 от tydy

# 237
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Права си, акушерката върши почти всичко! Шапка свалям на момичето което ме изроди. За съжаление така и не знам името й, само като ни изписваха се снимахме с нея и бебето. Казвам момиче, защото е доста млада. Реално, д-р Яков само напътстваше и ми заши двата шева...и обра лаврите  Mr. Green
Също така имаше доста народ и аз като раждах...Поне 2 лекарки които казваха "напъвай-ненапъвай", една акушерка в краката ми, една хванала ме за ръка, а в предродилна и една ми правеше масаж на кръста по време на контракциите....Как да не се почувстваш специален при толкова внимание  Laughing
Снежи Петкова ми беше акушерка на женската консултация и после се качи само да ме види.


Честито на всички именници от мен!!!   bouquet

# 238
  • Мнения: 3 980
Честито на всички именници и от мен!!! Heart Eyes  bouquet

# 239
  • Мнения: 198
Честит имен ден на всички именници  bouquet
Наистина и акушерката е важна, но доктора е този, който ръководи нещата.

Общи условия

Активация на акаунт