ВарнЯнска тИемичка номер шеснайсет ( 16 )

  • 14 343
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 96
здравейте.  bouquetотдавна не съм писала,но ви чета редовно.Честито на новите мами-само да ви радват бебоците. smile3501 smile3525В сряда трагнах по обяд към морската,но така и не стигнах до нея.май ще изчакам докато колата остане за нас че сега татито ходи с нея на работа.Да ви се оплача-Мартин през деня едвам му се събира и два часа сън за целия ден smile3511.И баткото има вина за това/не ходи на градина има варицела/,но Марти спи само когато сме навън.А все пак е зима...Незнам докога ще издържа-дане говорим,че нищо не мога да свърша в къщи  smile3514.Оплаках се,сега да попитам нещо-кого приблизително се избистрят очичките за да се разбере какъв цвят ще бъдат dohИ още нещо да питам-как давате витамин Д-в лъжица или капите направо в устата.С лъжицата не съм сигурна дали лапа всичко,а в устата не мога да ги капна-той се върти като.....

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 08:59 от kirkorova80

# 211
  • Варна
  • Мнения: 893
честито на мама Скай и честит ден ден на туду

на мен в Св.Петка ми казаха да НЕ мия очите с лайка защото било алергенно!?  

Лора е голямо прасе!!!през 1 час иска да суче, а количеството на кърмата ми се възстанови!което значи че си хапва по около 100-130мл през час!! Shocked снощи яде 2 цици и след 20мин рев, още 130мл размразявах  #Crazy след това разбира се се разрева пак защото преяде и я заболя корема  ooooh! абе голям омагьосан кръг е майчинството!!! Rolling Eyes

иначе и ние мн обичаме да седим в мама и да не я оставяме нито до wc нито да яде и после се сърдим ако няма ние какво да ядем!!!мама трябва само да ни дундурка,забавлява,седи плътно до насраното ни дупе и да произвежда манджа!  Crossing Arms

за прасето пазарувам каквото където й харесам, нямам определен магазин  newsm78

имаме фйешан снимки,на бъдещия топ модел на БГ сега ще ги кача!  Mr. Green

П.С. наще комбалки вече се поизбистрят,май ще са пъстри Thinking аз още стискам палци за зелени  Praynig синеоките набори вече им личи определено.ние сме по-трудни за определяне,между зеленото и кафявото Thinking

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 08:32 от Virginity

# 212
  • Мнения: 3 983
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НИКОЛАЙ НА sky angel!Да ви е жив и здрав и много да ви радва Heart Eyes
Вашия Ники води нашия със 100гр. но на сантиметри сме еднакви Mr. Green

Кали Герче ти е обяснила какво и е магическото .Е не прави фокуси ,но Ники много я хареса .Имаме и друга ,но с нея само си чеши зъбите ooooh!

# 213
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте и от мен

Честито бебе Николай на мама Лиди-да е жив и здрав малкия-голям Ники

Честит рожден де  и на   Tydy

брейй  Virginity -ти наистина голяма "ламичка" си имаш  вкъщи Mr. Green Mr. GreenДа яде детето,щом е гладно да си хапва Peace
Ами ти включвай дойлния агрегат че да не остане гладно накрая Mr. Green Mr. Green
При мен нищо ново под слънцето.
Приятен ден на всички  bouquet

# 214
  • Мнения: 56
Честито бебе Николай на мама sky angel и на татаи щъркел!!!  bouquet

Ч.Р.Д. на Tydy!!!

DVV,запали ме за чашката като каза и аз купих една с твъд накрайник този път,но струва скромните 2.50лв.Никола свикна с нея бързо и постоянно я търси да пие вода.

# 215
  • Мнения: 187
Честито на baby_doll и sky_angel!
Много прекрасни мигове ви пожелавам с бебоците!  bouquet

# 216
  • Варна
  • Мнения: 893
http://snimka.bg/album.php?album_id=48693&photo=142 - едно спящо прасенце  Heart Eyes

http://snimka.bg/album.php?album_id=48693&view=1&photo=145 - начало на фотосесията  hahaha

# 217
  • Мнения: 635
Здравете момичета , искам да ви попитам в коя болница раждахте своите бебета ??

# 218
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравете момичета , искам да ви попитам в коя болница раждахте своите бебета ??

Аз раждах в Окръжна, много съм доволна от отношението и чистотата, но пък лошото е, че бебето не е при теб (въпреки, че има прозорец в стаята през който можеш да гледаш бебто нон-стоп). Сега ако ми се наложи бих избрала ВИП етажа в АГ, само защото бебето ще е при мен, няма да е повивано в пелени и ги слагат в нови и красиви спални комплекти. Докато в Окръжна са стари и захабени. 

# 219
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз раждах в АГ, ама долу, и ни повиваха в чисти но стари пелени, но понеже бебето е при теб и си му слагаш твои пелени

# 220
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 404
Аз бях в Майчин Дом. Нормално, с епидурална. При д-р Яков. Много съм доволна, чувствах се много добре там. Бебето е от 6 сутрин до 12 вечер при теб като можеш да го кърмиш ( или поне правиш опити ) когато решиш. А вечерта да си почиваш. Струва ми се по-добре от колкото 24 часа да е само с мен или да е изолирано в бокс. Все пак това е последното време на мама за почивка и възтановяване.
Първия път родих в АГ.... не се върнах там заради мизерийката.

# 221
  • Мнения: 96
Аз раждах в окръжна,без уговорки с доктор.Всъщност имах уговорка,но в деня на раждането ме ядоса и хич не му звъннах повече

# 222
  • Мнения: 535
Честито бебе Николай на мама sky angel bouquet
ЧРД на tydy!
И аз раждах в ОБ. Всичко беше ок, само не ми хареса това, че бебето е в бокс и когато плаче трябва да се скараш с някой, за да си го вземеш  Crossing Arms 

# 223
  • Мнения: 3 405
Аз бях в Майчин Дом. Нормално, с епидурална. При д-р Яков. Много съм доволна, чувствах се много добре там. Бебето е от 6 сутрин до 12 вечер при теб като можеш да го кърмиш ( или поне правиш опити ) когато решиш. А вечерта да си почиваш. Струва ми се по-добре от колкото 24 часа да е само с мен или да е изолирано в бокс. Все пак това е последното време на мама за почивка и възтановяване.
Първия път родих в АГ.... не се върнах там заради мизерийката.


И аз там родих. При д-р Капка Атанасова. Всички са много мили, усмихнати, грижовни.
Не те зарязват да си викаш на воля в предродилна, а има винаги човек до теб. Условията са идеални, има телевизор в стаите, хубава баня с бутон-аларма, над всяко легло има също такъв бутон. И като им позвъниш  не те увикват, а се отзовават веднага. И бебето е при теб, това е най-страхотното Grinning

# 224
  • Мнения: 67
Здравейте,днес форума е ужасен,само ми се затриват отговорите.
Та така,да се похваля имаме си две зъб4етаааа,днес ги забелязах,прорязали са и венеца,а аз се 4удя защо е крива цяла седмица и с разтройство.
4естити бебоци на мамите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт