🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 116 660
  • 3 055
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 865
Благодаря за новата тема! Надежда ми е най-приятна и мила, не виждам какви пък толкова злобни коментари е правила. Бяха съвсем леки.

# 46
  • софия
  • Мнения: 3 425
Честита ни нова тема!
 Пръхтя тук с таткотанковите напъни. Но и го разбирам човека. Под един покрив с мама Светла, Валка, Генчо и малкото Ети, че май и някаква баба на легло имаше и аз бих избягала на безлюден остров.
 Ако имаше директен влак за Марс, сигурно натам би се насочил да строи вили.
 По анкетата гласувах за Надежда.
 Вчера успях да изгледам епизода от четвъртък. Изненадващо ми хареса. Вече ситото е отсяло, момичетата изглеждат примирени, а продукцията направи всичко възможно да изкара извън релси Магда и успя. Тя вече, даже не ме и дразни. Буди единствено съжаление.
 Влязла е с някаква стратегия или това е начинът и по принцип да се впива в жертвите си, но тук истинският проблем с който трябва да се пребори е не мъж, а продукцията. Тя не е отчела това и се овъртя, като пате в калчища. Няма този капацитет.
 Алеко все по зле изглежда. 2 месеца алкохол не прощават.
 Като гледам и участници и зрители очакваме с голямо нетърпение края на тази агония.

# 47
  • Мнения: 516
Изкуфяли, изкуфяли, колко да са изкуфяли, я как добре знаят откъде минава пътят към любовта - пълнено яре с дроб сарма Joy

# 48
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 386
Ха-ха, ето още едно потвърждение (поне за мен), че сезон 2 ще си остане най-хитовия и интересен. То самия ерген, то двете моми, то останалите участнички, да не забравяме и цикатридината.  Култовата мама Светла, сега и Танко се вихри във фейсО. Локацията е прекрасна, нормално чичото го е избило на поезия и опияняващ морски бриз, кризата така го е хванала, че няма да го пусне скоро.

# 49
  • Мнения: 1 513
И аз се смея на глас! Особено скрийншота на жената, която си каза какво планира да готви за обяд и телефона си оставила Grinning Голям екшън е.

В анкетата гласувах за "Чувства към Валерия". Само към нея е видимо привлечен сексуално. Покани я на много срещи.

С Надежда се лигави, да минава времето и я хлъзга по пързалката, за да се хареса на публиката - да изглежда зрял и широкоскроен. Той да се занимава с врясъците на чуждо дете? Надали. Може би при пораснали деца, при втория му брак, ок.

# 50
  • Мнения: 401
Аз само да попитам, откъде тръгва това, че Алеко си порка, или аз не съм гледала внимателно епизодите.

# 51
  • София
  • Мнения: 13 150
Благодаря за темата! В анкетата гласувах:

Най-подходяща - Йоана. Няма химия, ама на хартия са подходящи.
Най-силни чувства - Надежда. С нея поне изглежда да му е най-приятно, но не мисля, че има нещо повече от това.

# 52
  • Мнения: 3 111
Ей заради тези лирични отклонения тук следя формално и Ергенът. Купонът е в темата, а от снощи профилът на Танко ми повиши настроението на мах.
Покорно благодаря на потребителката, която акцентира върху него, а израза за благодарността заех от фенката с агнето. Тя е много активна в профила му и първо пишеше ПОКОРНО БЛАГОДАРЯ, ГОСПОДИН ГЕНЧЕВ!, но после е събрала смелост и го кани на трапеза, че и с телефон. Малко вайб на Милена след едно двайс-трийс години.
И благодаря искрено за коментарите ви, имам чувството, че най-духовитите дами пишат тук.
Пп. Редактирам думи, че тоя телефон вече ме ядосва яко.

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 10:52 от проксима

# 53
  • България
  • Мнения: 1 317
Това не може да е за мама Светла SmileSmileSmile. Гутен морген от мен за хората, пиещи второ кафе.

ЕДИНСТВЕНА СИ НА СВЕТА
Гледам те, седнала на масата ,
допиваш своето кафе !
А, аз със поглед от терасата ,
галя нежно твоите ръце !

След малко ти ще станеш,
ще си тръгнеш !
Столът ще остане сам !
Аз ще продължавам в него да се взирам !
Все още ще те виждам там !
Скрит текст:
Разпилените коси по раменете ,
кръстосаните ти бедра !
Ти, щастие мое за очите …….
За влюбената ми душа !
Най-малко час ,след тебе ще остана !
Погледът ми ще блуждае !
Ще гали стола ,ти от който стана !
Ще гали….. ще мечтае !
Дали отново там ще седнеш !
Дали ще пиеш пак кафе !
Дали към мене ще погледнеш !
Дали ще свиеш рамене !
Може би , ти не разбираш ,
колко влюбен съм във теб !
Да , дори не подозираш…
за човека някъде отпред !
Но аз живея само с тебе !
С теб се събуждам …..
вечер спя !
Безумие е да си далече !
Единствена за мен си на света !
SmileSmileSmileSmileSmile

# 54
  • Мнения: 808
Според мен най-много си отива с Надя, двамата са тихи, скучновати, ще си играят на бордови игри и непретенциозни занимания. А определено е най-привлечен от Валерия.

странно ми е, че Йоана води. Да, тя много се нагажда спрямо него, даже той я иронизира, че прекалено много им станали съвпаденията. Но профилът й в инстаграм символизира всичко, което Алек твърди, че не харесва - суета до болка, фейсап, парадиране с реплики при това; на всяка снимка логото е на показ.

Както момичетата в подкастите казват, че Йоана не е влезнала за любовта, така и Алеко го разбира това и си я възприема чисто като приятел.

# 55
  • Мнения: 881
По анкетата гласувах за Маги, защото ми харесват просто заедно.
По романтичната тема - ето нещо, с което да оплакнете поглед и емоции днес.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 10:58 от Misi_36

# 56
  • Мнения: 2 710
Аз само да попитам, откъде тръгва това, че Алеко си порка, или аз не съм гледала внимателно епизодите.
Ако предаването продължи още месец, ще му се припишат 2-3 незаконни деца, 1-2 скандални брака, присъда за дребно хулиганство и стой, и гледай какво още може да роди една фантазия. 😆 Жълтата преса може само да диша праха на темата.
Радвам се, че ви създадох забавление като ви подсетих за заграждането на таткото и от там тръгна приказката за профила, и всичката веселба след това. 😀

Misi_36, това стихче е за 🔞

# 57
  • Мнения: 73


С Надежда се лигави, да минава времето и я хлъзга по пързалката, за да се хареса на публиката - да изглежда зрял и широкоскроен. 


И аз така мисля. За съжаление това е най-гадното на "Ергенът", винаги има някой, които е бил на друга планета, и после се приземява болезнено...

# 58
  • България
  • Мнения: 1 317
Скрит текст:
По анкетата гласувах за Маги, защото ми харесват просто заедно.
По романтичната тема - ето нещо, с което да оплакнете поглед и емоции днес.

Стихотворението е 18+. Танко яко го тресе хормона на третата възраст. Коцкар отвсякъде.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 496
Ау, това последното стихче, е потрес.
Бляк. И как пипаше Валерия и ѝ се възхищаваше...
Не ми е ок... Не знам... Криндж...

А мацките-спец по татуировки, на Маги татусът на врата (някаква буква е май), дали може да се разбере какво значи?

Общи условия

Активация на акаунт