🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 116 657
  • 3 055
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 731
Едно и също предаване ли гледаме? Кога е “спал” с Надежда? Тя му се навря в леглото, как да я отпрати като е кавалер все пак, дори по сценарии няма да му го разрешат.
Ако беше чак такъв истински кавалер, щеше да я отпрати заради другите жени, понеже не е честно спрямо тях и щяха да се почувстват кофти. С какво е повече тя, че да се пъхне там и да си остане? Лукава и подмолна мишка.

# 1 621
  • Мнения: 6 925
Аз съм назад и гледам снощния епизод.
Надя може и да е на 20 и няколко години и да коментира по изключително груб начин жени около 30, но самата тя има разсъждения, типични за 70-те години (да не се обиди някоя съфорумка, моля). Провален живот, ни деца, ни мъж, изжявала си живота, последен влак... Отвратително поведение от млада и уж образована жена.

# 1 622
  • Мнения: 1 128
След поведението на Вал тази вечер си мисля, че и нещо друго може да е било... Меко. 🙊

А, не, долу ръцете от Алек! Нищо не е било меко, просто тя реши, че ще минава само на твърдо, ама не става така. Трябва и малко ликьорче да има, за десерт дет се вика. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 623
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Не мога да повярвам, че Йоана стигна до финал.
Нещо се е случило, за да излезе сега Валерия, но какво ли е.

# 1 624
  • Мнения: 865
Сега се сетих, че тя каза нещо за здравословното си състояние на един от синхроните.

# 1 625
  • Мнения: 1 128
Не мога да повярвам, че Йоана стигна до финал.
Нещо се е случило, за да излезе сега Валерия, но какво ли е.

Но какво й е на Йоана? Има арийско излъчване, между другото някои хора - блондини, много държат да имат деца блондини и си търсят сродна половинка (разбира се, не бият барабана за това, аз просто съм го забелязала сама, не е като да са ми го казвали). Имаме такова приятелско семейство, много са готини, всичките са със сини очи и зетьовете - също, внуците - също. Смятам, че Йоана би била чудесен избор за него, нищо, че като типаж е ванила. Биха имали хубав живот и красиви и умни деца заедно.

# 1 626
  • Мнения: 1 513
Надежда за мен показва много ниско ниво, и далеч не визирам как се навря в палатката. Просто в нея има много злоба и комплекси и нещо много селяндурско (мое мнение).

Енигмата на този епизод ми е Валерия. Защо се държа така? Не ми се стори типично за нея. Вие как мислите? Това някакъв self sabotage ли е, какво е... В предишните епизоди, от показаното, не е била такъв "борсук". Споделете какво мислите.
Надежда е ужасна комплексарка, тия фасони, тая злоба, тая наглост са елементарни.

Валерия според мен се “самосаботира”, защото се разочарова от Алек. Говори, че Алек е галантен, но поведението й показва, че изстина към него след палатката. Много е красива и този епизод.

# 1 627
  • Мнения: 6 925
Злобарка е Йоана. Или поне така се показа по телевизията, не я познавам лично. Намилаща, натякваща, злобна, каканижеща. Все привлекателни качества във всеки човек.

Когато влезе със синята рокля ми напомни на Пепеляшка. Така красиво си разви (или и развиха) образа, че постепенно много успешно градира до една от сестрите на Пепеляшка (с Надя в ролята на другата). Даже си имаха такива рамкирания.

Валерия за сметка на това много ми допада като визия тази седмица и миналата във втория епизод. От гангстер-момиче до млада дама.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 00:38 от Welt

# 1 628
  • Мнения: 689
Йоана 😁😁😁:

# 1 629
  • Мнения: 605
Аз утре ще гледам днешния епизод.
По повод вчерашния - с поведението си, Надежда официално ми се изравни с Йоана като ниво на антипатичност, че дори я задминава.
Жестът на Маги към Йоана показа едно - че въпреки всичките си кусури, тя има емпатия и емоционална интелигентност. Когато Мария плачеше за Виктория, никоя от приятелките ѝ не отиде да я успокои. При цялата вражда между Йоана и Маги, Магдалена ѝ даде рамо, на което да плаче. Дано Йоана го е оценила, макар да не вярвам.

# 1 630
  • Мнения: 808
В тредс масово пишат, че Надежда краде чужд труд и го представя за труд на салона й. Ужасно долно. всичките снимки от новия й салон са на чужди автори. Явно наистина лъже за абсолютно всичко.






https://www.threads.net/@velevay/post/C6woey3LQpM

# 1 631
  • Мнения: 731
Йоана е пълна неблагодарница. Нищо не е оценила. Веднага се почна със злобата. Двете с "Нани" си отвориха устите и се почна великото бълване на змии и гущери.

# 1 632
  • Мнения: 689
Тц, тц, защо толкова зле това Нани? Първо беше обрана и женствена, после мила и хрисима, сетне амбициозна и трудолюбива, накрая се оказа една средностатистическа простакеса. 🤷

Има ли изобщо клиенти този салон, че да не намери една снимка на нокти, правени в него?

А:

# 1 633
  • Мнения: 605
Оф, не ми се спи и пуснах епизода.
За последно думата палатка ми е била така противна, както сега, като излезе някакъв чалга хит с това име. Не вярвах, че ще се повтори.
Алек трябваше ги подготви какво ще правят. Той с дебелото шушляково яке, те по памучни суитчери и дънкови якета.
За Йоана не знам какво да кажа. Адски злобно и неблагодарно същество. Чак почвам да си мисля, че Габриела супер постъпи, като ѝ заби пая в лицето.

# 1 634
  • Мнения: 556
Моля ви, думата на ланшния сезон беше тактилност Smiling Imp

Няма да ми липсва Надя. Да, видимо народната любов не ѝ се отразява добре, малко ми е жал, ама само малко, защото сама си е виновна. На 26 е, на на 24, и все пак има предостатъчно време до пенсионирането си на 36 да осмисли поведението си и най-вече начина на мислене.

Не съм съгласна, че ограничените ѝ и закостенели разсъждения се дължат на “малкия град”. Широкоскроени и космополитни хора има в градове с 1000, 1 милион и 8 милиона души население. По-скоро е въпрос на семейна и приятелска среда, образование и сой. На емпатия също — думичката на този сезон.

Валерия взе да ме кефи доста последно време. Стига сте я пращали на психолози. Има много други начини за отработване на травми освен психотерапията, особено за не много вербални и интроспективни хора като нея. Включително естествените инструменти на психиката и вътрешните ресурси на личността. Тя няма и кой знае какво абстрактно мислене, вижте, че и един филм не може или няма интерес да изгледа. Соматичен човек е тя, човек на действието и сетивността. Най-много да ѝ направят още по-голяма салата в главата родните пишман психолози.

А и тя си каза — харесвам си живота в момента, нищо не искам да променям. Има някаква виталност и издръжливост в нея, някакъв костелив орех, някакво зверче, които ме карат да съм оптимистична за бъдещето ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт