🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 116 454
  • 3 055
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 573
В предишен епизод Надежда каза, че баща й има "диви коне и не само ", знаем ли къде и как се помещава тати, как са намесени конете ?
За Маги се зачудих, в къщи, преди да се лепне за мутрите, не са ли я научили да готви?
 Мама и тати, любящи, неразведени,  за кифла ли са я отгледали, или тя си е била самороден талант?

Чудиш се в смисъл такъв, че не е ли Магда твърде старо поколение, за да е такава кифла? JoyJoy

# 1 651
  • Мнения: 54
Не съм мъж, не симпатизирам на Валерия, но за да я изгони, Алеко трябва да е:  
А) Безскрупулен злодей;
Б) Има ужасен мотив;
В) Да я е натиснал в някой храсталак;
Г) Да е сляп и на другия бряг.

# 1 652
  • Мнения: 1 723
Сега изгледах трейлъра. Малко ме хвана шубето от майките на Йоана и Маги, не знам за него. Grinning

# 1 653
  • Мнения: 398
За съжаление Надежда печели. А това, което се подхвърля, че Алекс си тръгва е стръв, която сценаристите хвърлиха.
Много ми е трудно да повярвам, че печели Надежда предвид последните епизоди.
Наистина не мисля, че баш накрая ще разклатят образа на победителката така.
В крейна сметка работят за зрителите, които ако са разочаровани на финала, ще си подкопаят рейтинга за следващия сезон.
Незнам, някак аз пък си мисля,че спойлера от самото начало, че печели тя беше подхвърлен ,а не това че си тръгва.
Другата голяма изненада би било пък да печели Маги и  двата спойлера за Надежда и че си тръгва са именно защото от самото начало изглежда че ще е тя.
Така беше и миналата година, опитаха се много яко да ни изментят за Елена, защото края на сезона беше ясен от самото начало.

# 1 654
  • София
  • Мнения: 5 068
Валерия може би се отказа заради предстоящите срещи с родителите. Няма и готовност да обикаля студиа и да се прави на влюбена и на обвързана.

# 1 655
  • Мнения: 5 885
Тук има двама-трима фена на Алеко, Надежда, Йоана и Надя, дето тела слагат пред куршумите. Голяма защита, голямо нещо. Ама то не е 100%-ви твърдения колко красиви и яки били, то не е как "Мека-та" на човешкия род. Чак ми е смешно. Разбира се, разни хора, разни интереси. Но в социалките направо ги разкостват тия четиримата и най-вече тая чалнатата Надежда. Лъжкиня, плагиатка, безкрупулна и манипулативна психарка. Ето такава се оказа, няма какво да ми я защитавате, ние очи и уши си имаме.

И на фона на всичкият й упадък, тая продължава да вдига последователи - 39.8к
Аз съм сигурна, че тия, дето ги разкъсват, са само най-изваяните от човешкия вид, имащи всички възможни човешки добродетели, които са безкрайно интелигентни и всички останали хора искат да си прекарват времето само с тях. Отделно не могат да се отърват от интерес и или вече са дългогодишно щастливо обвързани, или те самите предпочитат засега да са свободни. 😁

# 1 656
  • Мнения: 595
Татуировката на Маги дискретно се подава под красивата рокля. Нали в предишния епизод каза, че вече ще си чака нейния човек, това е като покана да идва да си я вземе след предаването.

# 1 657
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Ергенина нещо остана скучня поне за мен. Гледам и се чудя коя мома искам да спечели и ми е все едно Simple Smile

Вече виждам резон в това мама да си го прибере момчето. Маги няма грам общо с него, Нанито не ме кефи изобщо, Йоана ми е безразлична.

Толкова е тъпо на финал да оставят оставят такова трио. Трябваше поне една да е поне малко различна и да се чудим дали пък няма да е тя.

# 1 658
  • Мнения: 398
Валерия може би се отказа заради предстоящите срещи с родителите. Няма и готовност да обикаля студиа и да се прави на влюбена и на обвързана.
Да и това е много възможно , макар, че и при Капитанова дойде най-добрата й приятелка и съм сигурна, че е имало кой да тръгне към Родос.
Аз си мисля, че просто знаеше , че си тръгва и го направи, ако ще е гарга да е рошава.
Относно Алеко и наказването му в леглото от Надежда, за мен беше много тъпо и от негова страна, можеше да я отпрати мило,като й каже, че може би в ситуацията е по редно да не ги виждат другите така.
Надежда се оказа доста неприятна личност за мен.
Дано не спечели тя , макар и да е така ,аз сиг,че не са заедно.
Почвам да си мисля, че майка му е видяла нещо в нея и коментара й , че бащата не би одобрил е за Надежда, но не заради факта, че има дете.
Залагам, че си е показала зъбите без да иска пред майката .

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 08:15 от Evaeva7

# 1 659
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Идея нямам защо си тръгна Валерия, а не Йоана. Но със сигурност и Катето и Валерия си тръгват като победителки за мен. И двете “победиха” играта.

Катето си я харесвам от ден 1, а Валерия ми беше лигла и грам добро впечатление не ми направи в началото. Но излиза не лигла, а едно прекрасно и силно момиче!

Трите оставащи грации са ми безлични. Единствено на Маги емоционалната култура ми е по - близка. От там “ошав”.

# 1 660
  • SF
  • Мнения: 21 564
DeniDream, Evaeva7 и други, може ли да не обсъждате коя печели??
В темата има ясно поставено условие ДА НЕ СЕ ПРЕЦАКВА ТЕМАТА!


Останаха 3. Печели една от трите.

# 1 661
  • Мнения: 1 320
Много скучно стана наистина. Снощи поне 4 пъти заспивах по време на епизода, а баш на финала тотално откъртих.
Да дават срещата с фамилиите и финала и да се приключва вече с тоя Палячо. Да си взима Кукуто и Маги да си намери точния човек. Тоз не е за нея. Накрая, дето толкова я плюх, ми стана симпатична. Валерия си я харесвам от началото. Пожелавам ѝ късмет и да се пази.

# 1 662
  • Мнения: 398
DeniDream, Evaeva7 и други, може ли да не обсъждате коя печели??
В темата има ясно поставено условие ДА НЕ СЕ ПРЕЦАКВА ТЕМАТА!


Останаха 3. Печели една от трите.

Така е, извинявам се.
Аз нямам инфо, това са само мой преположения, не са спойлери, но е така права сте.
Мисифу- аз съм по същия начин, не харесвах грам Маги, а сега ми е много симпатична.
Надежда просто я издигна супер много-незнам не се ли усещат вътре как правят някой любимец зорлем.
В фейса са я сринали Надежда, коментарите са..........мале мила.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 08:46 от Evaeva7

# 1 663
  • SF
  • Мнения: 21 564
Валерия беше безкрайно неподходяща за този човек. Освен някакъв секс, ама и там не ми се струва, че ще е нещо пожарно. Да кажем, че мъжете мислят по някакъв друг начин и в главата му са се въртели такива мисли - той и Валерия ... малко секс.... щото пожар си представя....
Тя друго не може да му предложи. Драма в живота й. Проблеми за решаване. Този пожар може и с някоя дългокрака пренавита да му се случи.

Валерия трябваше да си замине мнооооого отдавна. Още преди Катето. Ама... айде! запазиха си я по до финал.

Сезонът верно е голяма скука. Някакъв копи/пейст на първи и втори сезон. Просто героините са други. Главният герой е същият. Целува ги наред и с всяка му е като за първи път и е единствената.

# 1 664
  • Мнения: 573
Аз съм назад и гледам снощния епизод.
Надя може и да е на 20 и няколко години и да коментира по изключително груб начин жени около 30, но самата тя има разсъждения, типични за 70-те години (да не се обиди някоя съфорумка, моля). Провален живот, ни деца, ни мъж, изжявала си живота, последен влак... Отвратително поведение от млада и уж образована жена.

Ако гониш 40, да, доста хора ще си кажат тъй. Няма нищо странно в какво Надя казва.

Общи условия

Активация на акаунт