🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 116 445
  • 3 055
  •   2
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 387
Ето, идея за ново реалити à la БТВ - “Прелюбодеецът”.
Имаше подобно предаване със Златка Райкова https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D … D0%B5%D1%82%D0%BE
Не помня регламента. Ама май тя беше изкусителка и целта й беше да разваля двойки.

# 2 086
  • Мнения: 1 655
Напускането на Валерия сигурно е част от режисурата. Тя е само на 20 години. Не вярвам да й се е приженило. И то за тоя ментор Алеко. Валерия се чувстваше не на място до него. Нямаха общи теми, тя няма кой знае какъв умствен багаж, за да подхване интересен разговор, затова мълчеше на срещите им или направо преминаваше към нещото, в което е добра - съблазняването. Него пък го привиличаше в нея това, че е първична и дивачка. Точно тя беше човека за палатки, и други по - луди преживявания, на които той е фен.

# 2 087
  • София
  • Мнения: 6 497
Аз не видях една тема да подхване Алеко, все чака на жените , пък не знам . Френската гимназия и нивото от нея си ги пази за отбрани приятелчета явно.

# 2 088
  • Мнения: 793
Аз не видях една тема да подхване Алеко, все чака на жените , пък не знам . Френската гимназия и нивото от нея си ги пази за отбрани приятелчета явно.
Подхвана, подхвана - веднъж зададе един и същи въпрос на Йоана и Надя, когато бе насаме с всяка една на диванчетата - кой е любимият им десерт.

Освен това - нищо. Единствено звучеше ок, когато му подават думи за синхрноните , но в последните епизоди леко заваля думите

# 2 089
  • София
  • Мнения: 6 497
“Кой е любимия ти десерт”наистина е дълбок въпрос, за разлика от “къде обичаш да пътуваш” , на който се обиди. Grinning

# 2 090
  • София
  • Мнения: 6 497
Спазвайки всички правила рядко успяваш в живота. Питайте Надежда. Grinning

# 2 091
  • Мнения: 2 028
Виктория да не си е реновирала носът. Няма нищо общо с нейния или са филтри?

# 2 092
  • Мнения: 1 923
И Валерия от миналия сезон нарушаваше правилата и даже беше възнаградена със специална роза. А обидените от поведението ѝ получиха цупене от Евгени. Така че този модел на поведение е изпитан. Хич не им вярвам, че не се гледали предаването преди (както твърдят повечето). Изгледали са всеки един епизод и са попивали всяка една реакция.

# 2 093
  • Мнения: 793
сега влезнах в профила на Елена от миналия сезон, да не би да се е разделила с Асен, някакви минорни постове, в коментарите й вдъхват кураж?

# 2 094
  • Мнения: 5 885
Вики има прав нос, просто голям.
Аз за нея предполагах, че може да си е слагала хиалурон, за да го изправи, след като научих за тези процедури от вас. Обаче, ако го е направила, е било лоша идея. 😐

# 2 095
  • Мнения: 19
Здравейте! Не коментирам тук, само ви чета всяка година и да ви кажа, връщам си вярата в човечеството като гледам колко адекватни хора пишат тук.
Но днес вече не се сдържах.
Държа да кажа, че съм изключително разочарована, че никой в днешните две предавания (ТВ и Тубата), в които гледах интервюта с това bully Валерия, никой не я постави на мястото й и не й потърси отговорност за отвратителния, гнусен тормоз, който бяхме принудени да гледаме цял сезон. Както и на Габриела, разбира се, но Валерия е актуална в момента.
Изключително разочарована съм.
По правило всяко були има кофти история. Но на 20 години човек вече е достатъчно зрял, за да носи отговорност за действията си.
А какво се оказва? Че всъщност номерът работи - ако се жалваш публично, всичко ти е простено.
Безкрайно съм разочарована. от водещите, с които разполагаме и от които се очаква да покажат на обществото кое НЕ Е ок.

# 2 096
  • Мнения: 573
Здравейте! Не коментирам тук, само ви чета всяка година и да ви кажа, връщам си вярата в човечеството като гледам колко адекватни хора пишат тук.
Но днес вече не се сдържах.
Държа да кажа, че съм изключително разочарована, че никой в днешните две предавания (ТВ и Тубата), в които гледах интервюта с това bully Валерия, никой не я постави на мястото й и не й потърси отговорност за отвратителния, гнусен тормоз, който бяхме принудени да гледаме цял сезон. Както и на Габриела, разбира се, но Валерия е актуална в момента.
Изключително разочарована съм.
По правило всяко були има кофти история. Но на 20 години човек вече е достатъчно зрял, за да носи отговорност за действията си.
А какво се оказва? Че всъщност номерът работи - ако се жалваш публично, всичко ти е простено.
Безкрайно съм разочарована. от водещите, с които разполагаме и от които се очаква да покажат на обществото кое НЕ Е ок.

Боже, тяхната работа изобщо не е да ѝ търсят сметка. Дори и да го изкоментират как ти искаш в някое друго видео, те ще бъдат долни подмазвачи, когато наистина дойде въпросният човек при тях. Така работят тез хора. Всичко правят за гледания и сменят позиции как им падне.

# 2 097
  • Мнения: 688
сега влезнах в профила на Елена от миналия сезон, да не би да се е разделила с Асен, някакви минорни постове, в коментарите й вдъхват кураж?

Ох, и аз се зачудих, реших, че просто е станало нещо кофти, обаче пуснала някаква снимка с бяла рокля и пише как си мислила, че това е нейната, а накрая - не било така... Не успях да реша дали намеква за раздяла, или аз съм долна клюкарка.



Май? Не знам.

# 2 098
  • Мнения: 721
Според мен, да. Доста тъпо, ако е така, тя преди няколко месеца се премести да живее при него.

# 2 099
  • Мнения: 5 885
сега влезнах в профила на Елена от миналия сезон, да не би да се е разделила с Асен, някакви минорни постове, в коментарите й вдъхват кураж?

Ох, и аз се зачудих, реших, че просто е станало нещо кофти, обаче пуснала някаква снимка с бяла рокля и пише как си мислила, че това е нейната, а накрая - не било така... Не успях да реша дали намеква за раздяла, или аз съм долна клюкарка.



Май? Не знам.
Гадно за нея, ако е вярно.

Ех тази Лена, на такъв комплимент отговаря по следния начин:  "Благодаря, че го оценявате!". Никога не ѝ е липсвало самочувствие.

Общи условия

Активация на акаунт