Онлайн магазин Тему (Temu) за България -4

  • 34 596
  • 973
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 020
Ето тази резачка?
 https://share.temu.com/dSckkIkZhQA
Имам я, добре се справя, леко с пръсти трябва да помогнеш на ивичките да се отделят една от друга, но е лесно.

Има и малко по-луксозни с пластмасова дръжка.

# 661
  • Мнения: 13 995
Имам такава купувана от нормален магазин за домашни потреби, изглежда същата като тази от линка. Много си я харесвам, чудесна работа върши. Вече ако човек иска някакви по-големи зеленчуци да реже на такива жулиени, да си прецени дали иска такава, че е широка колкото всяка нормална белачка, но други забележки нямам към нея.
Удобна е, ако трябва отделен уред и да го подмятам и вадя и прибирам... по-сложно ми е, а белачка всеки държи у тях така или иначе така че тази и не ми заема допълнително място.

# 662
  • Мнения: 793
Аз също съм с тази белачка , взех я точно за моркови - супер си е .

# 663
  • Мнения: 1 805
Престраших се и поръчах три рокли и една блуза. Цени между 17 и 35 лева. Да видим. Това е голяма краста, картинките са красиви и те кара да гледаш все повече. Ей, едно време така сме се радвали на Бурда.

# 664
  • Мнения: 55 078
И на мен много ми харесва презентирането на артикулите. Грабват ти очите. Много други сайтове могат да се учат от тях. В много отношения.
Рокля и аз поръчах, да видим как ще е на живо.

# 665
  • Мнения: 9 936
Поръчах две камери, едната работи, другата не мога да инсталирам нещо. Тъпня.

# 666
  • Мнения: 1 107
Съгласен съм, много много добър маркетинг. Казват сега, че набутват страшно много пари за реклама и оптимизация, дори са били и на загуба, само и само да утрепат конкуренцията. Както често казвам, като ме лъжат, поне да ме лъжат умни хора - тия са доста добри и провокативни. Всяко цъкване на някой продукт в който и да е магазин, картинка, веднага се появява в приложението ТЕМУ или Фейса или по страниците с Хрома, пощата - познато? Чести напомняния за вкарани в количката артикули, много е добро и това, да те кара да влизаш често и да си "коригираш цената", това също е направено за няколко стотинки връщане на цена да влизаш поне веднъж в рамките на един месец от поръчката - много хитро. Аз лично не видях разлика с Aliexpress освен по - доброто подреждане и организация (маркетинга е страхотен просто) , българския превод (от AI), по бързо идват с въздушна поща. Върнах едни сандалки преди 1-2 седмици номер 34 (21 см) а ги меря подметките 18,5 см (на детето му стърчи петата и пръстчетата). Тръгнах да пиша отрицателен коментар, влизам от поръчката в артикула - той артикула спрян от производство и изтрит. Върнах ги, още пътуват някъде, не мога да проследя пратката, но тая сутрин гледам ми върнали парите в картата. Поисках в картата, защото вече няма да пазарувам от ТЕМУ, да не ми ги връщат в салдото (като се опитаха да ми кажат че ще се появят веднага парите там, и това е добро като предложение, за да те накарат отново да пазаруваш за да "уж" си използваш парите...). Същите неща заради които влязох основно, дори и по- евтини ги има в Али-то.

# 667
  • Мнения: 4 020
A, преводът е без аналог, имаше едни очила за жени с лисичи лица🤣
Толкова се смях, че забравих да направя снимка на екрана.

Ааа, намериха ме очилата 🤣

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 11:53 от evhen

# 668
  • Мнения: 289
Поръчах две камери, едната работи, другата не мога да инсталирам нещо. Тъпня.
От кой вид са и на каква цена ги взе? И аз съм поръчала две, да видим как ще са като дойдат.
Моите са тези.

# 669
  • Мнения: 1 107
A, преводът е без аналог, имаше едни очила за жени с лисичи лица🤣
Толкова се смях, че забравих да направя снимка на екрана.

Ааа, намериха ме очилата 🤣



Аз като казвам че следят и какво пишеш по форуми, търсачки. Не знам дали не следи и разговори по телефона или изобщо активност от микрофона. Всичко знаят, като дадеш разрешение (което неминуемо даваш с приложението...). Жена ми си взе същите лисици. Не са лоши, стоят и много добре, но реално не са много тъмни, те се преливат, най-отдолу са си откровено чисто прозрачни, отгоре по - тъмни.

# 670
  • Мнения: 2 010
Каква е идеята на разните му колела на късмета, ваучери и т.н., как се ползват? 🤔 Нещо не мога да има схвана идеята. Бях харесала едни декорации за градината, но на следващия ден цената беше по-висока, не само на тази оферта, ами на всички.

# 671
  • Мнения: 13 995
Като на всяка промоция и реклама, тя каква друга да им е целта освен да те зарибят?

# 672
  • Мнения: 4 020
Каква е идеята на разните му колела ....

Ами идеята е да надхитриш ИИ, доколкото успееш😀
Аз като казах, че тук не е толкова просто да влезеш и да си купиш, ми опонираха. Всъщност лесно е, по-трудното е го купиш на най-добрата цена😉

И колелата са истински, и офертите за нови клиенти също.

А това го прочетох някъде из групите във ФБ.
Искаш нещо, слагаш го в кошницата, на другия ден му се вдига цената, махаш го от кошницата, пускаш поръчка, след поръчката започва да ти предлага нещото на много ниска цена и в рамките на часовете за добавяне с един клик го поръчваш😉

# 673
  • Мнения: 55 078
И аз ги поръчах тези очила с лисичи лица. Joy
Не помня кой в темата го беше на написал, няма нужда да търсиш артикули, те сами те намират. Така е!
Една блуза гледам от самото начало, ами днес ми се падна 30% и я поръчах много добре. Друг е въпросът, че покрай ниската цена трябваше да добавя други дребни неща, до 25 лв.
Ще взема да го изтрия това приложение, че все нещо ме изкушава. Joy Друг начин не виждам. Sunglasses
За колелото има условия, писани са по-назад в темата.
Ползвах само 15 лв. от 180, за поръчка над 60. Следващата сума е 45 лв. отстъпка, за поръчка над 130. За толкова не мисля да поръчвам.

# 674
  • Мнения: 1 107
А това го прочетох някъде из групите във ФБ.
Искаш нещо, слагаш го в кошницата, на другия ден му се вдига цената, махаш го от кошницата, пускаш поръчка, след поръчката започва да ти предлага нещото на много ниска цена и в рамките на часовете за добавяне с един клик го поръчваш😉

Пак ще кажа - е много са добри. Това не го знаех. Много хитър маркетингов трик. Разчитат на т.нар. FOMO ефект
 (fеar of missing out - страх от пропускане). Разчитат на това, че дори нещото което си махнал от кошницата може и да не е нужно изобщо (повечето неща са така или иначе както ги наричате тук "боклучки" т.е. и без тях се живее) но пък като е на по ниската цена, да не го изпуснеш бързаш и поръчваш бързо и веднага, че пак ще се вдигне цената Simple Smile. Като офертите, с които тече отгоре време...

DEVA, спокойно, още дълго ще те преследва по соц мрежите, в браузерите ... дори тук във форума сега му гледам рекламите. И то на служебен компютър, който няма нищо общо с приложението, най - вероятно през личния ми профил, в домашната мрежа някак съм прехвърлил бисквитките, не знам как го правят, не разбирам, но са добри Simple Smile.

От Алиекспрес не бях поръчвал от една година сигурно, 2-3 месеца ми пълнеше пощата с глупости. Беше спряло, поръчах скоро - и пак почна от сутринта 3 писма.
Поръчахме от ТЕМУ разни неща за детето и от СИНСЕЙ (понеже сме му редовни онлайн клиенти и на него), като ревнива съпруга, напълни фейса на жена ми с реклами на същите неща които поръчахме от ТЕМУ.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 15:13 от Seiko7075

Общи условия

Активация на акаунт