Онлайн магазин Тему (Temu) за България -4

  • 34 249
  • 973
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 063
Аз имам тази лампа за гел лак, както и всичко за ноктите ми е от Тему. Доволна съм много. В темата за гел лак всички са против китайските лакове, за мен всички марки имат еднакъв състав и скъпите не са по-добри.
https://share.temu.com/2GZKereL47A
Много благодаря 😊

# 166
  • Мнения: 1 633
До сега не съм пазарувала от този сайт, а като реклама ми излизат доста интересни неща. Преди време бях, чела нещо негативно, даже не помня какво точно (май източване на данни от карти), и все бях с предупреждение. Спокойно ли пазарувате? Има ли проблеми някакви?

# 167
  • софия
  • Мнения: 25 967
Пак ли шуранайката на стринката лелина нещо била била казала на чинката на чичовото?
Не, не пазаруваме спокойно. Тук сме се събрали търсачи на адреналин. Всяко пазаруване от Тему ни е като скок с парашут без парашута.

# 168
  • Мнения: 69 291
До сега не съм пазарувала от този сайт, а като реклама ми излизат доста интересни неща. Преди време бях, чела нещо негативно, даже не помня какво точно (май източване на данни от карти), и все бях с предупреждение. Спокойно ли пазарувате? Има ли проблеми някакви?

И аз съм го чела това.
Пазарувам с карта, в която принципно не държа много пари.
Някои пазаруват с еднократен револют.

# 169
  • Мнения: 11 830
Как или къде запазвате нещо за потенциална бъдеща покупка? Не виждам "любими"..

# 170
  • Мнения: 69 291
В кошницата.
Маркираш и размаркираш после.

# 171
  • Мнения: 11 830
В кошницата.
Маркираш и размаркираш после.
Това не ми се вижда удобно, но благодаря..

# 172
  • София
  • Мнения: 29 057
И на сайта, и в апликацията има любими. За кое от двете  питаш?

# 173
  • Мнения: 11 830
В сайта ровя само за момента.. но не виждам как да запазя нещо харесано, обикновено има сърчице някъде.. Thinking

# 174
  • софия
  • Мнения: 25 967
Как или къде запазвате нещо за потенциална бъдеща покупка? Не виждам "любими"..
Десктоп версия
Под отзивите и името на продавача има сърце

След влизане в профила има wishlist

# 175
  • Мнения: 11 830
Много благодаря, zvаnchе! Flowers Tulip

# 176
  • софия
  • Мнения: 25 967
Приложението

# 177
  • Мнения: 3 995
Машинката за лозови сърми от години я гледам, сега ще я разходя за 3 лева🤣 Дано дойде докато има още пресни лозови листа🤣
 https://share.temu.com/Qv63lQeRlEA

Как се връщаше, припомнете, моля!
Отивам със стоката и генерирания баркод за връщане от приложението, така ли?

# 178
  • софия
  • Мнения: 25 967
Да. Не ти дават нищо.
Препоръката ми е да си поискаш номера, който ще генерира Спиди (по принцип нищо не ти дават), защото иначе не можеш да проследиш докъде е стигнало връщането.

# 179
  • Асеновград
  • Мнения: 518
Машинката за лозови сърми от години я гледам, сега ще я разходя за 3 лева🤣 Дано дойде докато има още пресни лозови листа🤣
Чакаме отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт