Хепароид Зентива

  • 170
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, какво мислите за мехлема Хепароид? С какво предназначение го използвате предимно и дали според вас има нещо по-добро на пазара що се отнася до синини, отоци или разширени вени? Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 35 246
За синки го ползвам от години и съм окей, друго не съм търсила.

# 2
  • Мнения: 13 198
При синини съм го използвала, доволна съм. Троксевазин също върши хубава работа. Или Троксевазин Дуо, който е и с индометацин комбиниран. Общо взето вземам от тази група който е най-евтин, не държа на определена марка а гледам какво има в него. Преди години и Хепароид беше много евтин, но вече цените на всичките са много нагоре...
На майка ми бях вземала Троксерутин гел преди време за да третира разширени вени, буквално беше най-евтиният на този щанд, доволна беше.

# 3
  • Мнения: 2 570
За синини по краката го ползвам, защото ужасно много се осинявам, само да се чукна и вече съм със синина. Лятото е по-зле, миналото направо мажех месеци наред.
Сега колко е ефикасно не знам, на мен лично много бавно ми минават, не съм забелязала някакъв уау ефект, например синина, която по принцип ми седи 2 седмици да е минала за 5.
Правила съм и комбинация между Хепароид и Арника гел, като ги редувам няколко пъти на ден, така май е най-ефективно.
Следя темата, че идва топлото време, късите поли и като се виждам в момента колко съм синя, не смея изобщо да си сложа. Направо искам да си тапицирам всички мебели вкъщи 😂.
P.S. Аз съм ужасно нескопосана и постоянно се удрям, синините ми са от домашни травми.

Общи условия

Активация на акаунт