София - Стрелбище?

  • 14 209
  • 178
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 938
И ние сме в Стрелбище, на ул. Кестенова гора, ама в горната част, до бул. България. Сега сме при баба на (Красно) село  Laughing , но свиркайте за сбирка. Имаме малък проблем, че хич не щем да стоим в количката, но ще гледаме да се справим.

# 76
  • Мнения: 299
Е и аз съм в Стрелбище ул. Червена роза Grinning

# 77
  • Мнения: 272
хе хе колко е хубаво:) колко много мами станахме;)
Вчера ходихме на разходка до парка Simple Smile беше много слънчево и топло Simple Smile Днес е малко по-хладничко.

# 78
  • Мнения: 1 542
Мами, търся апартамент под наем във вашия район. Гледах няколко, ама ако ви кажа в какво съсътояние бяха  Shocked .... а пък с корема не мога да правя ремонти.  Thinking  Търсим нещо двустайно в прили4но съсътояние - ако 4уете нещо свиркайте, 4е времето те4е и ще стане като с рекламата с бременната  - за някъв кредит беше...  Stuck Out Tongue  Ще съм много благодарна ако се изнамери нещо... Praynig

# 79
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Bise
ІV РПУ, община Триадица


Много благодаря Grinning

# 80
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте,и аз живея в Стрелбище,бл.1А,срещу парка,сега сме по-рядко в парка,но събота и неделя,ако е приятно временцето сме там.Ина4е когато се налага да излизаме за пазар, и ако няма кой да е с малкият/ Алекс е на 1 годинка Laughing / си се возиме из квартала  Laughing Е,малко в снега беше екшън,та се 4увствах малко #Silly ,но премина и този период Laughing
Така 4е, бройте ме и мене към разхождащите се...Имам и ICQ,така 4е можем и да си говориме Simple Smile

# 81
  • Мнения: 431
Здравейте мами от Стрелбище! Ние скоро се преместихме в квартала, имаме кака на 6 г. и бебе на 5 месеца. Живеем в 5 блок, срещу парка. Ако приемате новаци в компанията, ще се радвам да се запознаем.

# 82
  • Мнения: 272
Станахме ли вече около 15 мами?Simple Smile
Само да се постопли малко времето и ще си направим една хубава срещичка:)
Направо нямама търпение:)

# 83
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте! Ние също сме от Стрелбище. На Орехова гора. Като гледам  Shocked  сме доста майчета в квартала  Wink  
 Някои от вас вече срещалили са се?

# 84
  • Мнения: 272
Ами още не сме се срещали:)
Но е хубаво да се "преброим" и да сме готови за среща:)

# 85
  • Мнения: 81
Mili mi maicheta, Vremenceto se pooprawq i e meko, taka che moje da si spretnem utre edno vijdane na byrzo sled kato obiadvame.

# 86
  • Мнения: 3 379
Ако правите среща на Стрелбищенските мами, бройте ме и мен. Аз съм в Гоце Делчев, но е толкова близо, че не си струва да се споменава, че е друг квартал Simple Smile А за статистиката имаме апартамент и в Стреблище, ама не живеем там (все още). Тъй че можете и от Стреблище да ме водите, хихи Simple Smile

Сега сериозно, ако се събирате през уикенда, ще се радвам да се присъединя. Иначе през седмицата можете да мернете из парка мъжа ми, който бута Гого в количката напред назад по алеите, общо взето всеки ден без тези с дъжд Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 91
Желаещи за разходка след обяд?

# 88
  • Мнения: 5 140
Ние ще излизаме и мисля детенце да спи навън,ще се разхождаме из парка

# 89
  • София
  • Мнения: 91
И ние ще се разхождаме в парка.
Ако искаш може да се видим на централния вход към 13.40

Общи условия

Активация на акаунт