Превръщаме очите ви в изкуство – спечелете ваучер от Iris Studio!

  • 3 818
  • 187
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 679
Пъстри, очите на сина ми си сменят цвета в зависимост от цвета на дрехите, които носи, страхотно.

# 106
  • Мнения: 993
Очите му са между кафяво и пъстро. Очите на любимия човек! 😍Харесвам точно такъв тип очи, сините и светлите очи като цяло са ми "студени",  докато по-тъмните ми стоплят душата, когато ме погледне! 🫠

# 107
  • Мнения: 478
Очите на съпруга ми са зеленикавокафяви. Много са красиви и когато го гледам усещам топлината и искреността, която излъчват.  Green Heart

# 108
  • Мнения: 2 408
Очите на моя съпруг са сини!
На детето също и на цялото семейство, също 🙂

Харесвам светлите очи!

# 109
  • Мнения: 113
Пъстри - очите на двамата ми най- обичани хора - мъжът ми и синът ми!

# 110
  • София
  • Мнения: 1 447
Очите на мъжа ми са зелени и тях харесвам най-много.

# 111
  • Мнения: 400
Очите на любимия ми човек са кафяви , обожавам топлината и искреността в неговите очи ❤️

# 112
  • Мнения: 205
Очите на любимите ми хора са:
1. На съпруга ми са кафяфи. Харесва ми това, че с тях вижда в мен повече отколкото Аз съм смятала, че притежавам.
2. На едната ми дъщеря са сиви. В тях се губя и детето в мен оживява. Гледайки ме, забравям за ядовете и трегогите и виждам живота, който я очаква.
3. На бебето засега също са сиви. В тях като гледам все едно изчезвам. Поглъща ме това малко бебешко погледче и ме води на непознати за мен (но прекрасни) места.

# 113
  • Мнения: 66
Очите на любимия ми са кафяви и винаги ме гледат с любов и грижа, но също така винаги виждат по-ясно нещата от моите.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 849
Очите на мъжа ми са кафяви и топли. Понякога са искрящо весели, понякога ме гледат нежно, понякога са сериозни и съсредоточени.

# 115
  • Мнения: 48 058
Любимите ми хора са с топли кафяви очи.  Харесва ми наситената пигментация, която ги прави здрави и устойчиви, а в същото време топли и весели.

# 116
# 117
  • Мнения: 134
Харесвам най- много очите на сина ми, защото са прекрасно сини. Нито аз, нито баща му сме с такива очи, нито пък нашите родители, но като го гледам и ми напомня за моя дядо, който имаше същите очи 🩵

# 118
  • Мнения: 235
Зелени, сякаш с цвят на изумруд, огрян от слънчеви лъчи Green HeartFlowers Four Leaf CloverGreen Heart

# 119
  • Мнения: 39 587
Това са зелените очи на дъщеря ми и сина ми!

Общи условия

Активация на акаунт