Чувството за хумор

  • 2 178
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не запомних ника, ма бях мернала кражбата някъде.
Харесвам Вердад и почнах да се засрамвам, че оспамих.

# 31
  • Мнения: 11 329
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса, четвъртите си умират от хилеж препрочитайки Удхаус, петите се смеят от самосебе си и предимно на себе си, но те все пак са в психиатрия, та да не им се присмиваме...
А може ли да се впиша в две категории. Thinking
Споменах вече, че се хиля на себе си, ама умирам от хилеж като препрочитам Удхаус

# 32
  • Мнения: 747
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса, четвъртите си умират от хилеж препрочитайки Удхаус, петите се смеят от самосебе си и предимно на себе си, но те все пак са в психиатрия, та да не им се присмиваме...
Май губя чувство за хумор- смея се на себе си, но не съм пациентка на пси.....ия. И Удхаус чета.
Често се правя на шут, на глупак...

# 33
  • Мнения: 747
Оп, с Вечерница сме се дублирали Laughing

# 34
  • Мнения: 293
А, ама и отговаряме ли тук?

Често се правя на шут, на глупак...

Домогвам се.. до таз почетна титла. Ама в компания.
Публично не.. явно ми е малко чувството за хумор Grinning

# 35
  • Мнения: 5 622
  Абе не знам, но съм сигурна, че всеки го усеща различно. За някой може да съм много забавен човек, с чувство за хумор, за други да съм лишена от него..А трети да си мислят, че се напъвам. На последното винаги съм казвала, че то и с напъване не става, ако не ти идва отвътре. Щото в случай, че си "опериран" от  хумор, колкото и да се напъваш, нищо няма да излезе или поне не и от там, от където трябва  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6 206
Вродено е. Ето моето дете /на мама гарджето  Embarassed/ е със страхотно чувство за хумор още няма и три години. Умее отсега да се иронизира и да иронизира другите. Тънката. Ако щете ми вярвайте.

# 37
  • Мнения: 272
Всичко е относително. Има хора, с които ни върви лафът, знаем си и кътните зъби и се бъзикаме така, че само ние си знаем за какво.
Но, пък, преди малко ми се обади една от кандидатките за детегледачка, за да ме попита ЗАЩО не съм избрала нея. Отговорих й, че 9 месечното ми бебе и пропищяло "Неееееее!" след като тя си е тръгнала след разговора, който проведохме с нея вкъщи преди няколко дни. Според вас, дали кандидатката мисли, че имам чувство за хумор?
Понякога чувството ми за хумор е гадно, но друг път съм ... бяла и добра.

 

# 38
  • Мнения: 747
A какво влагате в това понятие? То проява на хумор ли е?

# 39
  • Мнения: 272
A какво влагате в това понятие? То проява на хумор ли е?

В това понятие влагаме подхвърлянето на реплики, на които определен кръг от хора могат да отвърнат подобаващо и забавно. За други може да не е никак забавно, да е скучно и да заспят още след първата ракия.

# 40
  • Мнения: 25 825
Ми никакво чувство си нямам, за хумор пък хич!  Naughty
Ни вродено, ни придобито, ни третото.  bowuu (А тоя Удхаус на коя философска школа беше представител, че съм забравила?  Blush Blush Blush)
Спомням си, като малка ме изтърваха нашите пред телевизора и там видях един чичко, с едно такова особено бомбе и ходеше като наакан. Свариха ме тъкмо, когато се изхилих най-невъзпитано.  Embarassed И мама, и тати изпищяха ужасено и ме грабнаха, та при чичко доктор, да ми оперира туй, дето ме накара да се изхиля. Ми оперираха ми го. И сега не се хиля. Зъби показвам само на зъболекаря!  Naughty В природата е проява на свръхневъзпитаност и израз на върховна агресия да си покажеш зъбите на друго животно (зъболекарите не са животни, били въплащение на дявола казват...  Thinking).
Та така...

# 41
  • Мнения: 5 877
Смях се като зелка на "Старицата от Калкута" в 199.
Comedy noir, тъй да се каже. Препоръчвам с две ръце.

# 42
  • Мнения: 1 937
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.

 Joy

готино

# 44
  • Майничка
  • Мнения: 12 651
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.
Verdad, ти явно си роден литературен критик! На това му викам обобщение!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт