Чувството за хумор

  • 2 174
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Качество ли е?
На кого е присъщо?
Вродено ли е, или се придобива?
По какво се различава - очевидно е от няколко теми напоследък, че моето не е твоето.
В резултат - твърде много обидени.
Защо в разни обяви за запознаства се акцентира на това, има ли го, няма ли го?
Ако не ви се отговаря тествайте се.
Или тествайте другите. Wink

П.С. Точка 6 от теста, няма нищо общо с агент 001!

# 1
  • Мнения: 1 732
Моето чувство за хумор е от черно по-черно  Mr. Green
И сърдити има много...
Аз лично съм се улавяла в сарказъм и язвителност...в контекста на хумора ми.
Границата ми убягва.
А не трябва  Naughty
...
Забравих да уточня, че стана черно с течение на времето.
В резултат от перманентната ми каръщина  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 423
Направих теста. Резултатът е

Not Found

The requested URL /php/psy/test.php was not found on this server.

Кой има по-голямо чувство за хумор?
Те или аз?

# 3
  • Мнения: 747
Чувството за хумор няма как да е вродено. Нещо повече- човек трябва да се грижи за него.
Когато става въпрос за това чувство, обичам да цитирам откъси от "Въпросници" на М. Фриш- там като че ли всичко е казано. Ето два въпроса оттам:
Ако оставим настрана всичкия смях, който е за сметка на трети лица, смятате ли, че често проявявате чувство за хумор?;
Кое по-скоро ви кара да ревнувате: че човекът, който обичате- целува, прегръща и т.н. друг, или че този друг успява да отключи у партньора ви чувство за хумор, за което не сте и подозирали?

За мен най-добрата проява на чувство за хумор е самоиронията.

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 628
Направих теста. Резултатът е

Not Found

The requested URL /php/psy/test.php was not found on this server.

Кой има по-голямо чувство за хумор?
Те или аз?

Същото.
С моя кутцуз сигурно някой чака кой будала ще се хване. Joy

# 5
  • Мнения: 1 937
Кой има по-голямо чувство за хумор?
Те или аз?
Ти! Че и търпение имаш!

Самоиронията ще да е висша форма на чувството за хумор.

Моето собствено често издиша.
Пък се радвам искрено на Дона, Лиска, Сопраното, gargamela..., имат го в изобилие - изтънчено едно, блика, заразително...
Хилиш се отстрани, ще ти се да върнеш нещо, ама цъ. И си траеш.

Дайте друг тест, де!

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз тестове не правя, защото си знам отговора (който ми отърва).  Mr. Green
В моето семейство чувството за хумор винаги е било на почит и считано за нещо изключително важно и необходимо. Фамилната история доказва, че именно то е поддържало жив духа в житейските превратности. Grinning
Много ценя чувството за хумор у другите. Трудно ми е да общувам с хора, които не притежават такова.
Най-много се радвах не когато детето проходи, проговори, опази гащите сухи, а когато забелязах първите наченки на чувство за хумор.
П.П. Объркано се извинявам днес, простете, но се опитвам хем да работя, хем да клюкарствам.  Blush

# 7
  • Мнения: 677
Направих теста. Резултатът е

Not Found

The requested URL /php/psy/test.php was not found on this server.


Постигнах същият резултат без напън..
Искрено се надявам да имам,че то друго не ми остана..
Сега отивам да гледам "Ало,ало" с Ню..Пак..

# 8
  • Мнения: 27 524
Качество ли е? - Определено, положително!
На кого е присъщо? - на умните и широкоскроените!
Вродено ли е, или се придобива? - вродено е, но понякога се губи. Няма дете, родено без чувство за хумор. Губи се от родители без такова, от сухари, от тежък живот.
По какво се различава - очевидно е от няколко теми напоследък, че моето не е твоето. - за мен не се различава, зависи от степента на дораслост на дадения човек.
В резултат - твърде много обидени. - ако има обидени, то те никога не са имали чувство за хумор.
Защо в разни обяви за запознаства се акцентира на това, има ли го, няма ли го? - Защото без него сме загубени!

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 17:59 от Блонди

# 9
  • Мнения: 1 937
Каза Блонди!
Reza, заключвай, моля!
Дона да се включи с коментар на лични.

# 10
  • Мнения: 3 447
Дона да се включи с коментар на лични.

Дона чака някой да демонстрира що е то английсссссссссссссски хумор  Grinning

И на мен ми излиза същия резултат на теста и хич не ми е смешно  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 899
Ценя изтънченото чувство за хумор.
Моето е грубо и недодялано, но пък мога да намеря смешното във всичко. По лесно се живее тъй. Често засягам хората, без да се усетя. Не обичам да се обяснявам, докладвам, че съм се шегувала.

Особено уважавам притежателите му. Всъщност нямам приятелства с хора, на които им липсва. Трудно виреят около мен.

п.с. докато пишех това един колега ми обясняваше, че съм кифла  Mr. Green
п.с.с. аа вий ша заключвате, ама аз успях да се изкажа

# 12
  • Мнения: 293
е, де, Verdad, почакай.

С трепет чаках резултат от теста Tired Mr. Green

Пусни барем анкетка Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
аз не съм във форма, ама теста е туй, че няма тест ли?  Blush
простете отсъствието на хумора ми тия дни.

# 14
  • Мнения: 1 352
Чувството за хумор лично аз ценя най-много в хората.
То е присъщо за интелигентните, добронамерени и умни хора. А когато това качество е придружено и от артистичност, тогава общуването става още по-приятно.

# 15
  • Мнения: 11 327
Нямам чувство за хумор. Ампутирана съм.
За сметка на това съм саркастична до припадък. С дъх на самоирония.
А теста беше бсолютен виц Peace

# 16
  • Мнения: 1 629
имам, особено на чужд гръб когато е хумора.
Не мога да си кривя душата, признавам си, че автохуморът го прилагам избирателно.
Тестът не го правих, щото на тестове винаги лъжа с цел да се изкарам по-добра/умна...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Какво е чувство за хумор?
Да можеш да се майтапиш с другите или да понасяш нечии майтапи?

Не е вродено, наследствено е.  Grinning

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Качество ли е?
На кого е присъщо?
Вродено ли е, или се придобива?

1. Да.
2. Само на малцина
3. Вродено е.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Предлагам най- после да съставите дефиниция на "смешно", за да не се чудиме тъпите на какво да се смеем и на какво не .......  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 1 629
ами, сикрет, различно е...някои се хилят до припадък на Ало Ало, други на Аламинут Grinning

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ами, сикрет, различно е...някои се хилят до припадък на Ало Ало, други на Аламинут Grinning

Е, аз съм от третите

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Че кво му е на Аламинут?  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 629
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса, четвъртите си умират от хилеж препрочитайки Удхаус, петите се смеят от самосебе си и предимно на себе си, но те все пак са в психиатрия, та да не им се присмиваме...

# 24
  • Мнения: 3 447
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса, четвъртите си умират от хилеж препрочитайки Удхаус, петите се смеят от самосебе си и предимно на себе си, но те все пак са в психиатрия, та да не им се присмиваме...
Ми аз никъде не се открих  Cry

# 25
  • Мнения: 3 423
аз пък се смея на дафодилия.
като я видя ква е лепа цура
на аватара, не мога да се сдържа.

# 26
  • Мнения: 1 629
ех, значи, знаех си, винаги искате поименно Laughing
Доне ти си от тези, дето и на календар с флорални мотиви ще се подсмихнат.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лиске, и аз се смея, като видя как някои новаци ти гепят аватара под носа!  Twisted Evil  Laughing

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса

  Blush ... това не е вярно .....   Crossing Arms
 

# 29
  • Мнения: 3 423
Лиске, и аз се смея, като видя как някои новаци ти гепят аватара под носа!  Twisted Evil  Laughing

е, ся вече жестокостта ми се сломи.
издай ги, няма да те разстрелям.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не запомних ника, ма бях мернала кражбата някъде.
Харесвам Вердад и почнах да се засрамвам, че оспамих.

# 31
  • Мнения: 11 327
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса, четвъртите си умират от хилеж препрочитайки Удхаус, петите се смеят от самосебе си и предимно на себе си, но те все пак са в психиатрия, та да не им се присмиваме...
А може ли да се впиша в две категории. Thinking
Споменах вече, че се хиля на себе си, ама умирам от хилеж като препрочитам Удхаус

# 32
  • Мнения: 747
третите, сикрет, се смеят на жената дето се спъна на стъпалото в рейса, четвъртите си умират от хилеж препрочитайки Удхаус, петите се смеят от самосебе си и предимно на себе си, но те все пак са в психиатрия, та да не им се присмиваме...
Май губя чувство за хумор- смея се на себе си, но не съм пациентка на пси.....ия. И Удхаус чета.
Често се правя на шут, на глупак...

# 33
  • Мнения: 747
Оп, с Вечерница сме се дублирали Laughing

# 34
  • Мнения: 293
А, ама и отговаряме ли тук?

Често се правя на шут, на глупак...

Домогвам се.. до таз почетна титла. Ама в компания.
Публично не.. явно ми е малко чувството за хумор Grinning

# 35
  • Мнения: 5 622
  Абе не знам, но съм сигурна, че всеки го усеща различно. За някой може да съм много забавен човек, с чувство за хумор, за други да съм лишена от него..А трети да си мислят, че се напъвам. На последното винаги съм казвала, че то и с напъване не става, ако не ти идва отвътре. Щото в случай, че си "опериран" от  хумор, колкото и да се напъваш, нищо няма да излезе или поне не и от там, от където трябва  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6 206
Вродено е. Ето моето дете /на мама гарджето  Embarassed/ е със страхотно чувство за хумор още няма и три години. Умее отсега да се иронизира и да иронизира другите. Тънката. Ако щете ми вярвайте.

# 37
  • Мнения: 272
Всичко е относително. Има хора, с които ни върви лафът, знаем си и кътните зъби и се бъзикаме така, че само ние си знаем за какво.
Но, пък, преди малко ми се обади една от кандидатките за детегледачка, за да ме попита ЗАЩО не съм избрала нея. Отговорих й, че 9 месечното ми бебе и пропищяло "Неееееее!" след като тя си е тръгнала след разговора, който проведохме с нея вкъщи преди няколко дни. Според вас, дали кандидатката мисли, че имам чувство за хумор?
Понякога чувството ми за хумор е гадно, но друг път съм ... бяла и добра.

 

# 38
  • Мнения: 747
A какво влагате в това понятие? То проява на хумор ли е?

# 39
  • Мнения: 272
A какво влагате в това понятие? То проява на хумор ли е?

В това понятие влагаме подхвърлянето на реплики, на които определен кръг от хора могат да отвърнат подобаващо и забавно. За други може да не е никак забавно, да е скучно и да заспят още след първата ракия.

# 40
  • Мнения: 25 753
Ми никакво чувство си нямам, за хумор пък хич!  Naughty
Ни вродено, ни придобито, ни третото.  bowuu (А тоя Удхаус на коя философска школа беше представител, че съм забравила?  Blush Blush Blush)
Спомням си, като малка ме изтърваха нашите пред телевизора и там видях един чичко, с едно такова особено бомбе и ходеше като наакан. Свариха ме тъкмо, когато се изхилих най-невъзпитано.  Embarassed И мама, и тати изпищяха ужасено и ме грабнаха, та при чичко доктор, да ми оперира туй, дето ме накара да се изхиля. Ми оперираха ми го. И сега не се хиля. Зъби показвам само на зъболекаря!  Naughty В природата е проява на свръхневъзпитаност и израз на върховна агресия да си покажеш зъбите на друго животно (зъболекарите не са животни, били въплащение на дявола казват...  Thinking).
Та така...

# 41
  • Мнения: 5 877
Смях се като зелка на "Старицата от Калкута" в 199.
Comedy noir, тъй да се каже. Препоръчвам с две ръце.

# 42
  • Мнения: 1 937
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.

 Joy

готино

# 44
  • Майничка
  • Мнения: 12 628
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.
Verdad, ти явно си роден литературен критик! На това му викам обобщение!!!  bouquet

# 45
  • Мнения: 1 841
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.

Хи-хи-хи! Joy Паднах си от смях!

Много високо ценя чувството за хумор - безценно качество, особено когато умееш да се надсмиваш и на себе си. За мен притежаването му говори за широко скроен ум, за по-оптимистичен поглед на живота, винаги е по-добре да гледаш на нещата откъм смешната им страна. А пък тези, които го нямат- горко им - както на тях, така и на тези, които трябва да общуват с тях.
В моята класация образец за изтънчено чувство за хумор е комедията "Четири сватби и едно погребение" - е мноооого ме кефи!

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мисля, че е вродено. После само се дошлифова.

Пфууу, няма ме в класациите. Ще си купя втори компютър и ще се разписвам в темите своевременно, за да бъда спомената поименно Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 423
Пфууу, няма ме в класациите. Ще си купя втори компютър и ще се разписвам в темите своевременно, за да бъда спомената поименно Mr. Green

Така. Ние читатели ли сме или гадатели
Да налеем малко силикон в цитата, я!

# 48
  • Мнения: 15 619
Реших теста и к`во - нищо. Crossing Arms

Чувството ми за хумор идва, застоява се понякога, друг път бързо, бързо ме зарязва.
Абе  newsm78, хем го имам, хем го нямам. Mr. Green

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много кубици, бре Shocked

Общи условия

Активация на акаунт