карта Хипо+

  • 3 905
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
да бе това си е пълна подигравка с хората-едно време мтел даваха с 5% все същата работа,но тяхните поне бяха за техномаркет,та по се усеща

# 16
  • Мнения: 385
И аз си чакам картата, но последния път продавачката ми каза, че още не са започнали разпращането и това щяло да стане края на месеца!

А за количетвото отстъпка и аз нямам думи... 3%, но само на сметки над 100лв! А аз живея наблизо и през ден съм там и все по нещо купувам, но до 20лв!

# 17
  • Мнения: 537
И аз не съм получила още, а се регистрирах още преди нова година. Незнам дори и да я имам дали ще я ползвам, не ми харесва магазина.

# 18
И аз все още чакам картата, а я поръчах още декември. А и дори не виждам кой знае какъв смисъл от нея. Абсолютна подигравка......

# 19
  • Мнения: 503
и аз я бях забравила,то от декември... Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
доста одавна я поръчах,но още чакам.Ако отстъпката е наистина 3% невиждам смисал въобще!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 039
Аз си я поръчах от тук
http://www.abcbg.com/hippoland/
но още в началото на декември и все още няма никакъв резултат  newsm78
И аз така.

# 22
  • Мнения: 8 505
Днес попълних талонче в магазина,но като ви чета,май по-добре да не я чакам.Ако я доставят-добре,ако не-здраве да е,загубила съм минута в писане и толкова.

# 23
  • Мнения: 503
преди малко си взех картата от пощ.кутия Grinning

# 24
  • Мнения: 8 505
преди малко си взех картата от пощ.кутия Grinning

А на мен ми казаха,че ще я донесат по куриер  33uu

# 25
  • Мнения: 1 446
Аз се регистрирах през декември и още си чакам Mr. Green
Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 142
Аз се регистрирах през декември и още си чакам Mr. Green
Peace
и аз така си чакам

# 27
  • Мнения: 1 114
Вчера я получих. Не помня вече кога я поръчах по интернет.
Много важно...3 процента. Това си е жива подигравка.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 825
Днес попълних талонче в магазина,но като ви чета,май по-добре да не я чакам.Ако я доставят-добре,ако не-здраве да е,загубила съм минута в писане и толкова.

Чакай я след 6 седмици. На сайта пише, че времето нужно за изработка е 5 седмици, като добавиш и още поне една в чест на Български пощи, ето ти го месец и половина

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Еййй, вие пък - само 3 %.... Три, три, пак правят нещо хората. Пък и може да имат планове за лоялни клиенти процента да се увеличава.
В козметичния салон, в който ходя имат такава скала на растежа - първо не ползваш отстъпка, после карта с малка отстъпка, след това с повече .... аз в момента съм с 20%, максимума май е 25%. Може и Хипо да планират нещо подобно

Общи условия

Активация на акаунт