Баба Марта бързала, на ДЕКЕМВРИйче мартеничка вързала

  • 10 207
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 897
мдааммм, бях на зъбар, навън вали, рада не иска да спи на новия си "порастнало дете" режим от едно спане на обед...
ето я http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2303969
офххх, да не са зъби, та реве така милата. егати. много ти калява нервите да имаш мъниче..

Ели,дори ранена,пак е прекрасна тази Рада Heart EyesМоже би са зъбки.Ти от нещо,предизвикано от падането ли се притесняваш?Заведи я да я видят,за да си по-спокойна.Аз,обаче,мисля,че са зъбките.

# 226
  • Мнения: 1 033
Душица, мамина! Хот, ще й мине бързо, да я нацелуваш от нас:)
Тъй като вчера ми беше много скапан деня, не ви поздравих с Баба Марта, затова го правя сега:


Честит имен ден на патерици и на Марти и на двамата сладурковци на Цвети и Бела-Дани!   bouquet  bouquet  bouquet
Зори, прекрасни снимки, а и вие сте като за списание:)
Мише, стискаме палци за бързо възстановяване!
Елс  bouquet
Аз ще отсъствам няколко дни от Варна, но ще ви следя поне веднъж на ден, то не че особено се пише в темата де Mr. Green
И аз да питам някой да е чувал Пачи???
Днес се запознах с Габи и Вики:) - ето снимки от запознанството и играта на двамата любители на пясъка  ЦЪК
Хайде, бай, нас ни чака едно нощно пътуване:)

# 227
  • Мнения: 1 461
Привет на всички
Вчера ни излязоха резолтатите от теста за алергията ня Галина  Sad
Положението не е въобще розово. Трябва да сме на диета 6 месеца почти всичко ни е забранено. Не иска да яде новото меню, пищи , реве чак посинява. Исками се да съм силна и да се справя но незная дали ще успея. Дано има ефект и тези лишей да изчезнат.
Пожелавам ви лека вечер

# 228
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте момичета,
Писах, писах и мойта разбойничка натисна копчето за рестарта на PC и се сещате какво стана.Изтрещях!
Хот маме, леле как Радунка е паднала. Добре дошли в нашата банда на цицинковите и ранените. Наистина е неприятно и се сещам как се чувстваш. Ама наистина на всеки може да се случи. Те са истински торпеда и не можеш да разбереш какво ще стане с тях.
Зори снимките са супер!. Май сте позирали за списание Simple SmileИ тримата сте прекрасни.
Янич супер е че сте се видяли с Габи и Виктор. Да се надявам и ние в София бандата да се видим скоро. Бебоците са страхотни!
Мишелин бързо оправяне. Хубаво, че всичко е зад гърба ти!.
Карчита не е приятно. Знам какво е алергия. Лично аз съм го изпитвала. Дано всичко мине! Имам познати, които детенцата са им страдали от атопичен дерматит мисля, че се казваше newsm78 ще ме извиниш, ако не го казвам правилно, но детенцето се оправи с хомеопатия и от септември е на ясла!.
Това е за тази вечер утре може и пак!
Целувки от мен и лека вечер!

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 23:53 от Жани

# 229
  • Мнения: 195
яни да изкарате добре! цунки на габито и жоро! да дигнеш тонуса:) само аз ще съм крива - не ща компания! Mr. Green

зори, говорих с доктора по телефона и каза, че нищо няма, да сложа антибиотична паста и тва е. плескам с алое вера и минава много бързо. може да е крива понеже не е ходила навън много много тези месеци... Rolling Eyes

благодаря на всички за успокоителните думи. да не се случва!
 Simple Smile
одраната дребла вече казва ябълка и жаба и падам от смях:) сега гледаме тарзан и двете сме айаайааааайайааааай:) Joy

жани, ако на мен и баща си се е метнала - блазе ни. и двамата сме с чупени кратуни:) андреа е прекрасна и става за закуска:)! Heart Eyes

карчита що така бе?????????? каква е тази адска алергия?! лишеите не са ли екзема? рада ги има. от англия има едно нещо - епадерм, ако някой може да ти донесе - страхотно ги маха! http://www.talkeczema.com/webpages/skincare/skin_care_emollients_epaderm.htm

купих на рада тези обувки (но версията за 5 кинта:) и тя цял ден се препъва и хили. жестоко готини са, особено оригиналните крокс:)
http://www.shoebuy.com/sb/s.jsp?&Dept=Infant&Profile=2&a … p;Substyle=369244

хмм, май нямам други празни мисли...утре е пълнолуние! ура, днес ям като ламя...

лек уикенд!

# 230
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248



Честит трети март!!!!!

# 231
  • Мнения: 2 897
Честит празник!
Днес се очертава приятен слъчев ден,а аз съм със зверско главоболие ooooh!

ХотЕли,радвам се,че Рада се оправя.Новите й обувки са много сладурски!
Жани,не сме се снимали за списание Simple SmileСнимките ги прави нашата фотографка(която ни е семейна приятелка)за картички за 8-ми март,а покрай Бобо се снимахме и ние.Вече стана традиция.Тук са миналогодишните(каква разлика само,а Wink)
http://family.webshots.com/photo/2456861160098048004iXqdSp
Сани,новината наистина е чудесна!Радвам се за теб и твоята приятелка!
Марти,дано не е сериозно това с петънцето,стискам палци.За гърнето и аз се отказах като теб.
Мише,добре завърнала се и скорошно възстановяване Hug
Ели,благодаря HugНе съм виждала отдавна снимки и на твоя Борко-бърборко Wink
Яни,както споделих вече,снимките са супер и се радвам,че добре сте си изкарали Grinning
Чакам с нетърпени и нашата среща...
Карчита,съжалявам за алергията на Галина.Пожелавам ти да си много силна и търпелива,дано всичко да е с хубав край като резултат!
Елсии,благодаря Heart Eyes Hug

Боби сега е на вълна имена-Ками,Тами,Бами,Мими-много сладко ги казва,а на мен ми вика МАМИ Grinning
Приятен ден на всички!

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 11:56 от Zorie

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Трети Март на всички!  Peace

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честит празник!Нека се гордеем , че сме българи!Да възпитаваме у децата си любов към Родината!

# 234
  • Мнения: 1 461
 ЧЕСТИТ 3 МАРТ
Благодаря на всички, имаме атопичен дерматит които сме получили заради алергия към много основни храни.С кремове минават но  само ги подтискам с тях.
Зори снимките ви са страхотни Hug

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Пак аз, ама сега с подробности!  Wink
Карчита, дано скоро свикне Галина с новия си диетичен режим и скоро да минат 6 месеца!  Peace
Тане, голям си патриот! Браво!  Peace Hug
Зори, разликата за една година е повече от видима! Времето работи за децата ни, а не за нас вече. Ххихихих  Laughing А, снимки няма как да видиш, защото послушният Борис счупи фотоапарата!  Mr. Green  Hug
Яни, да си изкарате суперско - там където сте!  Hug
Хотмамче, Рада е прекрасна и с ударена муцунка! Даже така има имидж на палаво момиче! Хиххихих  Hug
При нас времето е кофти! Ще излезем, ама на пазар!  Wink

Приятен ден на всички!   bouquet

П.П. Елс, още веднъж благодаря!  Wink Hug

# 236
  • Мнения: 458
Честит 3-ти март!

И Честита Баба Марта!
Зори, прекрасни сте на снимките! И преди и сега  Hug
Хот, много гадно това с Радунка. Дано бързо и минат раните и да избият зъбките, че да се наспите.
Коки, честито ви зъбче и леко изкарване на другите.
Марти, дано не е нещо сериозно. И ВИктор като Дани се научи да става от гърнето и не иска вече да седи на него. Веднъж даже се изпишка отвън, точно до гърнето  Laughing
Мишелин, бързо възстановяване   bouquet. Разбрах, че сме съседки с теб, но маЙ не сме се срещали.
Карчита, дано се справите с диетата и да се махне тази алергия.
Яни вече ви е пуснала снимките от нашата среща. Жорко е страхотен. Голям сладур.
Ето още малко снимчици на моя помощниик.
Аз вече не знам колко зъбчета имаме. Виктор не ми дава да видя. Но са около 10. Събужда се през ноща с писък. Пие вода и заспива.
Оф, друго май не се сещам. Приятен ден!

# 237
  • Мнения: 1 186
Здравейте и от мен най-сетне  Crazy
Честита баба Марта на всички-малки и големи...
Честит имен ден на всички именници-да са живи и здрави и винаги засмени

Тия дни нямах интернет и затова липсвах от хоризонта ама вече имам и съм тук Hug
Точно се връщаме от разходка защото времето е просто прекрасно и ходихме из центъра да походим малко Peace
веси тук сме скъпа и вече да се надяваме че ще пишем редовно със снахата....благодаря за целувките и да ви се връщат и на вас..кажи как изкара на диското...да знаеш как ми се излиза и на мен но сега покрай тия ремонти нямаме време с мъжо да се видим пък камоли да ходим някъде
Ивко как е.....целувки специални от Ивка Heart Eyes
Имам доста снимки за показване но нека да сложа Ивка да спинка и ще ги кача че сега започваме да обядваме   chef
зори много е сладък малкия-пу-пу...
Хайде до после....

# 238
  • Мнения: 118
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ
[/b]

 Разгледах всички снимки и с  риск да повторя ще кажа , че и мами и малчовци са много хубави  Hug

kar4ita- стискай  зъби  и спазвайте диетата . До колкото знам атопичния дерматит отшумява към 3-4 годинки ( поне така казаха на една позната за нейното дете).
Мишелин - оправяй се бързо .
За гърнето - резултат 0. Баща й се е зарекъл ,че ще я научи .
В момента ни избиват два зъба едновременно  #Crazy , но  си имаме апетит и сили  за лудории . От скоро се научи да се катери по пейките и сега е неудържима .Ето  малко снимки и от нас от днес
Целувки на всички зверчета . Hug

Приятно гладуване утре на лунуващите

# 239
  • Мнения: 55
ЧЕСТИТ 3-МАРТ!

Ние малко се поизгубихме ама давах компа да го преинсталирват.Да ви се похваля Ивайла и е избил 10-тия зъб без проблеми и без да разбера нито се е кривила нито нищо и днес просто бръкнах в устата да видя какво е полужението и хоп зъбче много се зарадвах Laughing.
Ами това е по новото от нас оставям ви че имам работа ЧАО и лека вечер на всички Peace.

Общи условия

Активация на акаунт