Черпи ли се и как в яслата за РД на детенце?

  • 3 037
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Аз съм носила торта и сок.В нашата ясла им организират сутрешно тържество и рожденика остава много доволен.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Освен изброеното от другите майки - торта, сок,..може и солетки или дребни соленки от рода на микс-фикс. В нашата ясла /вече не де - на градина сме/ също организират тържество със окраса, можеш да занесеш и апартче за да и направят снимки /Силви много обича да си ги разглежда/ носила съм и балони голяма игра пада, а на рожденичката слагат шапка. Силви остава много впечетлена от РД много весело си изкарват.

# 17
  • Мнения: 1 734
При нас е забранено торта да се носи. Може само пакетирани неща като кекс, дребни сладки, соленки и такива неща. Разбира се, на които да пише срока на годност. Може и фотоапарат да се остави и сестрите правят снимки

# 18
  • Мнения: 2 255
Аз на Калоян на РД занесох 1 голяма торта за децата   party023 + 1 малка за госпожите (тортите трябва задължително да са със сертификат)
Безалкохолно, солети, зайо-байо, дребни сладки и соленки; много балони   bdbaloni + фотоапарат - за съжаление не се бяха получили повечето снимки, че нещо не са се оправили с фотоапарата  #Crazy но по важното е, че бяха спретнали цяло тържество и добре са се позабавлявали хлапетата   bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт