Количка Peg Perego ARIA

  • 29 288
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 466
Разликата между старата и новата Ария е не само в покривалото и дъждобрана, а и в механизма на затваряне. ОН означава една ръка, т.е.с една ръка се затваря .

desi0956 Как да няма колан между крачетата, може би на снимките, които са показани в сайтовете не се вижда, но има два отгоре на раменете, два от страни и един между крачетата. Точно за това ги водят пет точкови колани.

# 16
  • до канала
  • Мнения: 518
МИ ТО Е ЯСНО-НОВАТА ИМА ПОКРИВАЛО И ДЪЖДОБРАН Peace  bouquet
ДА НО ТАЗИ КОЯТО ТИ СИ ПОКАЗАЛА Е CENTRO COMPLETO-482 лв А АЗ ПИТАМ ЗА РАЗЛИКАТА МЕЖДУ НЕЯ И ARIA 2007-333лв КОЯТО СЪЩО Е С ПОКРИВАЛО И ДЪЖДОБРАН http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/158 Peace                                 VERI разгледах много снимки но никъде не видях и за това се бях отказала мерси за инфото Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 11:07 от desi0956

# 17
ох,аз пак някъде съм блеяла-мислех ,че питаш за старата и новата ария EmbarassedА точно каква е разликата м/у арията и чентро комплето ,незнам със сигурност.Аз просто изкиментирах ,че са едни и същи цените с тези при вносителите.Като гледам чентрото е 8,2кг.,с 6 колела е и те са по-големи според мен от на арията.Арията е 4,5кг. Hug

# 18
  • Мнения: 3 926
И старата Ариа се затваря с една ръка. Ако ти харесва количката можеш да си вземеш към нея кошница за кола и кош Навета. И в двете може да се слага новородено, и двете могат да се прикрепят към количката. Аз лично смятам, че с кошницата за кола става чудесен комплект, стига да не те притесняват по-малките гуми.
Разбира се подкрепям мненията за Чентрото. Хубава е, дори много хубава Grinning
Зависи с какви средства разполагаш. Можеш да си вземеш и Плико Лайт с кошница за кола. Цената пак е добра и пак си осигуряваш комфортна и лека лятна количка. Изобщо аз съм фен на Перего. Пуснах моята за продажба, ама много й се назландисваха. Ядосах се и си я оставих. Кумата ми ще ражда, та ще я дам на нея. Не знам защо във форума масово се купува Куини. Бутала съм доста колички на марката и смея да твърдя, че Перегото по нищо не отстъпва - нито по возия, нито по здравина. Да не говорим, че и най-тежкия модел Перего е по-лек от повечето Куини-та.

# 19
  • Мнения: 927
С интерес следя темата  Simple Smile  И аз след много умуване се насочих към Арията . Вери, благодаря за координатите на вносителите. Звъннах днес и ми казаха,че нямат Ария в наличност, ще ми я пратят другата седмица. Стана ми странно обаче защо не искат плащане с наложен платеж, а искат предварително заплащане с телеграфен запис  newsm78. Вери, на теб по този начин ли ти я пратиха?

# 20
  • Мнения: 466
vessy78 , аз си я купих директно от тяхния магазин и когато съм била при тях съм виждала, че изпращат по спиди за тяхна сметка ,може да нямат договор за наложен платеж или пък някакви други причини и за това така. Но фирмата е сериозна , така че не трябва да имаш притеснения за това. И двете ми колички са от тях и мога да кажа, че вече ги познавам как работят - точни , стриктни и любезни.   newsm10

# 21
Нали и аз това ви казвах-ето я тук на същата цена ,пакс  безплатна доставка и пак с куриери работят-значи може и с наложен платеж
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/158  старият модел

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/939    новият модел Peace

# 22
  • до канала
  • Мнения: 518
С интерес следя темата  Simple Smile  И аз след много умуване се насочих към Арията . Вери, благодаря за координатите на вносителите. Звъннах днес и ми казаха,че нямат Ария в наличност, ще ми я пратят другата седмица. Стана ми странно обаче защо не искат плащане с наложен платеж, а искат предварително заплащане с телеграфен запис  newsm78. Вери, на теб по този начин ли ти я пратиха?
а каква е цената във фирма вито де симоне че днес ще си я поръчвам от "кикиморско царство"да не се прекарам де  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 927
Абсолютно същата - 281лв. стар модел + доставка и 333лв. новия с безплатна доставка.

# 24
  • Мнения: 3 457
Абсолютно същата - 281лв. стар модел + доставка и 333лв. новия с безплатна доставка.
Peace другата седмица ще получават стока вносителите

# 25
  • до канала
  • Мнения: 518
Абсолютно същата - 281лв. стар модел + доставка и 333лв. новия с безплатна доставка.
ами защо не си я поръчаш от симонови там се плаща при доставката

# 26
  • Мнения: 927
Проверих Симонови, но при тях доставката е безплатна само по бг поща. По-удобно ми е да ми я донесат до вкъщи ,така че ще си я поръчам от вносителя. Дано са коректни  Praynig.

# 27
Проверих Симонови, но при тях доставката е безплатна само по бг поща. По-удобно ми е да ми я донесат до вкъщи ,така че ще си я поръчам от вносителя. Дано са коректни  Praynig.
тц,по куриер ги пращат и то с наложен платеж,просто не са променили името на фаила-на мен така ми обясниха Peace

# 28
  • до канала
  • Мнения: 518
Проверих Симонови, но при тях доставката е безплатна само по бг поща. По-удобно ми е да ми я донесат до вкъщи ,така че ще си я поръчам от вносителя. Дано са коректни  Praynig.
аз вчера си я поръчах при симонови и ще я получа със спийди. при поръчка в полето коментар се записва начина по който желаеш да я получиш-по пощата или с куриер.но доставката е безплатна само за модел 2007  bouquet

# 29
  • Мнения: 927
Благодаря, Деси. И аз ще взимам новия модел. Кога казаха,че ще ти я пратят?

Общи условия

Активация на акаунт