Защо молите да ви се заключват темите?

  • 1 814
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
Нещо напоследък от вас не мога да се вредя да пусна тема... та не мога точно да отговоря!
Май веднъж съм молила за ключ - ако някой мод помни, да каже! аз не newsm78

# 16
  • Мнения: 3 423
И аз не обичам да се заключват теми,
не обичам и да се трият. Враг съм на
евтаназията, обичам да ги гледам как
умират сами. Но и авторите имат право.

# 17
  • Мнения: 677
Да живее Италиано-американската дружба!
Да живеят и моловете!
С телетата е по-сложно..В отделни региони на света кравите са свещенни животни..
Е на..Пак се изказах без да знам защо..

# 18
  • Мнения: 2 792
   Аз да си кажа, въпреки че не съм молила подобно нещо, нито пък съм се скъсала да пускам теми.
 На мен не ми се струва, чак толкова странно, както модераторите могат да преценят дали да заключат дадена тема, така и пусналия я има правото да се самомодерира с молба за заключване. Още повече, че заключването на темата, не я прави тема-табу за форума и развълнуваните и разгорещили се потребители, могат да продължат жизнено важния спор в нова отделна тема.
 Та така...

# 19
  • Мнения: 1 063
Не ми се е случвало. Но когато се случи, ще си кажа. Пък и ще разбера.

# 20
  • Мнения: 822
Може просто да си получил вече отговора, който ти трябва и да не искаш да се пишат още 100 безсмислени мнения по вече изчерпана за теб тема. Peace
Аз лично в такъв случай вероятно бих поискала заключване...А не е и рядкост,когато авторът пита нещо и си отговаря сам...
Аз също съм против триене на мненията от модератори.24 часа са достатъчно време да размислиш и да се саморедактираш,ако смяташ,че  е необходимо...Можеш да приложиш извинение дори...Заключването на темата не ти дава този шанс и трябва да се отваря нова...
За "телетата" не зная,но когато се намесят "канадските свине" става страшно... Laughing

# 21
  • Мнения: 5 539
Никога не съм искала да ми заключват теми /в мои теми мазало не е ставало/.
Не смятам, че авторът трябва да има правото да иска заключване или изтриване на темата, освен ако не се касае за тема-молба или запитване, на което вече е отговорено.
Темите-дискусии принадлежат колкото на автора, толкова и на всеки друг член на форума!
Затова човек трябва да мисли какви теми пуска, за да не се почувства по някое време като "ощипана мома''.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм молила такова нещо. И не бих го направила, особено заради имидж.  Whistling
Не мога да угодя на всички - на един ще му хареса, на друг няма, трети няма да ме разбере, четвърти ще държи да си каже нещото без връзка с темата, пети ще иска да се скара (по домашни причини вероятно  Joy) и пр.
Ако темата ми е тъпа, тя си отминава. И да не е тъпа, пак си изтича по канала. Laughing

# 23
  • Мнения: 27 524
Така, така, последна беше Лени, нали?  Laughing И аз се възмутих вчера, така хубаво си разсъждавах и хоп - ключ. Мнооого подло, мнооого ненужно. Някой беше резнал Лени още в първия си пост и темата увяхна откъм интерес. Жалко, жалко.
Аз лично много го мразя този номер. Определено го броя като неприпяване в хор  Laughing
Не мисля, че Кейс търси под вола теле, напротив, не страда от излишни сантиметни да пита право куме в очи. Досега не съм чела една тъпа или безсмислена нейна тема, така че я поздравявам за питането (и тъй като тя мрази лигавите емотикони, х айде един такъв)  Money

# 24
  • Мнения: 5 622
Никога не съм си и помисляла за опцията да помоля да ми заключат темата. Щом съм я пуснала, значи съм решила да се говори по нея.
Аз не знам някой, който иска да му я заключат, че да не му се развали имиджа..Или поне не се сещам за такава случка на прима виста. По-скоро ако темата се е изчерпала или е станала повод за скандал  Peace

# 25
  • Мнения: 2 550
За коя тема говорите? Чувствам се изостанала с информацията  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 677
Е Кейси да си каже..
Не че аз не съм казал,ама не четеш бе,Марче..

# 27
  • Мнения: 3 423
За коя тема говорите? Чувствам се изостанала с информацията  Crossing Arms

за извеждането

на току-що пръкнали се бебета по моловете

# 28
# 29
  • Мнения: 3 447
А защо пък човек да не си заключи темата? Всеки има правото да е такъв, какъвто е (или за какъвто се представя) - мекушав, заядлив, недоклатен, излишно сантиментален. Стига да не е в разрез с форумските правила.

Общи условия

Активация на акаунт