Защо молите да ви се заключват темите?

  • 1 817
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Ами защо пък я пускаш тогава? Иди ми - дойди ми се получава. Ние пишем, отговаряме, всичко върви нормално, няма спор, няма нищо  Shocked и хоп - ключ.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 677
Съгласен с Блонди..
Дона,готини категории..Разпознах се в две от тях.. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 447
Ами защо пък я пускаш тогава?
Е ако си редактираш мнението - не е ли същото?

# 33
  • Мнения: 25 709
Ами що?...  Laughing
Когато един мъж не може да надприказва една жена, й запушва устата с юмрук.
Когато една жена не може да надприказва друга жена,  иска да й заключат темата.  Mr. Green

ПП Горното написах по принцип, преди да разбера повода на тази тема. В конкретния случай, аз също като Лени бих се възмутила. За мен мястото на новородено не е сред тълпа, бъкаща от какви ли не вируси и прочие. В парка - да, но не и на оживено закрито място.
И никак не съм съгласна с много модерното в този форум твърдение, че "майката знае най-добре". Ама изобщо!  Naughty
Всяка вечер новините ме убеждават в това!  Sick

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 21:32 от Как`Сийка

# 34
  • Мнения: 4 668
Някой беше резнал Лени още в първия си пост и темата увяхна откъм интерес. Жалко, жалко.

Дааа ... и тя не можа да го понесе  Confused , че не всички се възмущават с нея ...
Явно трябва всички да се съгласяват ... иначе - ключ

Аз лично много го мразя този номер. Определено го броя като неприпяване в хор  Laughing
Не мисля, че Кейс търси под вола теле, напротив, не страда от излишни сантиметни да пита право куме в очи. Досега не съм чела една тъпа или безсмислена нейна тема, така че я поздравявам за питането
  Това все едно аз съм го писала  Laughing

# 35
  • Мнения: 7 186
Аз мисля, че авторът трябва да има правото да се заключи или изтрие негова тема, ако е свързана с негов личен проблем, който е споделил и в един момент е решил, че е получил нужните мнения, намерил е решение на проблема си или пък просто е преценил, че това което е прочел му е достатъчно.
Дикусионните теми, свързани с общи неща и некасаещи никой конкретно, би трябвало да си вървят както си му е редът, всеки който желае- да се изкаже и в даден момент, ако модераторите преценят, че нещо е в разрез с правилата, да я заключат.

Общи условия

Активация на акаунт