Фотошоп-17 тема

  • 18 881
  • 429
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 400

Хайде още нещо цветно.
Имам голяяям проблем - двете "моделки" постоянно се препират коя имала повече и коя по-малко рамки  ooooh! Спират ми пегасчето значи - "Искам и аз с цветя!" "Искам и аз такавааа!" и върви после прави нещо по-различно ...  #Cussing out
Чакам с нетърпение утрешният ден, когато ще се на градина, на училище, а аз ще си пия кафенцето, никой няма да ми виси на главата и ... Ш'си прая кот си искааам  Mr. Green Mr. Green

П.П - И заради нервите, които ми образувха днес - ето ми отмъщението  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil :
Сега и те са ми сърдити  Whistling Whistling  Laughing

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 13:21 от WILD_cat

# 76
  • Мнения: 2 270
WILD_cat -развесели ме Laughing
mimmss -наистина много стилни рамки правиш
 Malenna -много хубава играчка.Ако и сложиш няколко светодиодчета ще стане приказна лампа/представи си само като я завъртиш какви цветове ще излъчва /

ето я и моята мексиканка

# 77
  • Мнения: 1 485
Момичета,кажете ми защо не мога да пиша на бг с шрифтовете?Харесала съм си един на дисни и не става на бг излиза само на латиница?Защо така? Embarassed

# 78
  • Мнения: 1 400
Момичета,кажете ми защо не мога да пиша на бг с шрифтовете?Харесала съм си един на дисни и не става на бг излиза само на латиница?Защо така? Embarassed
Вероятно защото не е кирилизиран шрифта. Няма да можеш с такъв да пишеш на бг. Затова си потърси подобен , но кирилизиран. На първа страница на темата има линкове Peace

# 79
  • Мнения: 1 485
Да,обаче съм го изтеглила за кирилизиран newsm78

# 80
  • Мнения: 6 039
WILD_cat Joy Joy Joy
не мога да дам съвети как да се оправиш с момичетата, най вероятно ти на-добре знаеш  Wink

ani69
страхотна мексиканка, голяма красота

/тук японки, мексиканки, всякакви/ Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 2 075
Нещичко и от мен, въпреки че напоследък настроението за творчество се е изпарило.
Малко тривилано се получи - с тази шапка и това якето има вече хиляди снимки Crazy/

,,А сега прочетох че съм изтървала снощи концерта на Мадона и ме яд #Cussing out яд..яд
 Banghead

# 82
  • Мнения: 377
Здравейте, отдавна не съм писала,но редовно следя темата, както и тази за ретуша. Много ми харесват работите ви- както винаги- нали заради вас започнах да уча програмата Laughing  bouquet
Вижте какви рамки се научих да правя- не са кой знае какво, но аз съм много доволна, защото си ги направих сама- само цветята са готови елементи.

# 83
# 84
  • Мнения: 1 110
Ето едно семпло колаж4е от мен тази ве4ер:



Кажете какво мислите моми4та, 4е аз маи по4вам да не го харесвам и да творя кавър newsm78

# 85
  • Мнения: 1 884
kariluis добре си е колажчето какво не ти харесва, само ми се струва че има или федър малко или outer glow, ако можеш леко да намалиш "контраста" на контура където си "рязало" детенцето.  newsm78
ani69 - всеки път ме изумяваш със свежите си идей, страхотна е   bouquet

От мен малко семейна фотография  Laughing

# 86
  • Мнения: 1 400
Аз...такова.. няма да се отчитам повече днес, но ми се ще да ви запитам една работа. Всичките снимки от бебешка възраст на децата са на хартиен носител. Много ми се иска на някои от тях да направя рамки та въпроса ми е следният - скенер нямам , но мога да намеря - добре ли ще е да ги сканирам?, или да ги снимам с фотото? , или да ги дам на някое фото да ми ги направят дигитали?... Дайте съвет...

# 87
  • Мнения: 2 271
Малко тривилано се получи - с тази шапка и това якето има вече хиляди снимки Crazy/
Сменяш цвета на шапката(якето),слагаш някое и друго цвете и ето ти нов тоалет.Аз така правя.Няма да купувам сто якета за да са ми разнообразни снимките. Mr. Green

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Диво коте, и аз си мислех нещо такова напоследък. Нашите сватбени снимки пък са на хартия. Ще взема да пробвам с фотоапарата, да видим какъв ще е резултата

# 89
  • Мнения: 6 039
с фотоапарата хич не се пробвайте
или сканирайте снимките или ако пазите лентите ги занесете да ви ги сканират във фото и да си ги имате на диск

Общи условия

Активация на акаунт