Фотошоп-17 тема

  • 18 936
  • 429
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
нЕЩО СИНАПРАВИХ НА ФОТОШОПА И АЗ НЕ ЗНАМ КАК И КАКВО.... Sad
Като избера четка да рисувам не я виждам каква е и колко е голяма, а само една точица седи.. независимо големината на четката....
и като се опитам да я завъртя по указания по-напред метод, който пробвах и се получаваше....няма ми я опцията откъдето въртях ooooh!
ми то ми се уби мерака да правя.. не знам как да си оправя нещата

# 91
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И на мен ми се е случвало, Катя, но се оправя при следващо стартиране на Шопа. Така и не съм разбрала как се получава newsm78

# 92
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И на мен ми се е случвало, Катя, но се оправя при следващо стартиране на Шопа. Така и не съм разбрала как се получава newsm78

Абсолютно права си!! СЛед като изревах тук във форема се върнах във фотошопа и се беше оправила и аз опулих очи Shocked .. помислех , че се е уплашило от вас  hahaha
Но проблема с въртенето на четките остава - не виждам опцията... само 100 заредени четки Joy

# 93
# 94
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
охх душичка... отново съм безмълвна!!! Hug newsm51  love001

# 95
  • Мнения: 1 237
katyadjin,при мен това с точката на четката се получава,ако съм натиснала Caps Lock.Като го изключа и се оправя.Ама и аз докато разбера защо е така,леле майко...

Malenna, newsm51

# 96
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте
Днес не съм правила нищо, няма и да правя, че така ми се спи Confused
Отбих се само да ви кажа, че сте страхотни! Всички неща ми харесват...

Диво коте много ме радват мацките ти - де да имаше и вкъщи кой да се застъпи за мен, че иска рамки  Confused Мъжа ми постоянно мрънка, че не съм му обръщала внимание покрай Фотошоп-а и че бил на път да намрази снимките ми  Rolling Eyes Wink
Ani69 мексиканката ти е невероятна!  Hug
Emi_jemie може да е "тривиално", но пък е красиво!  Hug
ДИМИКА браво на теб!  Hug Аз още не мога да се наглася да ги науча тези маски най-накрая  Rolling Eyes
diemma много са свежарски и двете, но на първата аз бих сложила първо BEFORE и после AFTER  Rolling Eyes Hug
kariluis страхотен колаж!  Hug
She Devil много нежно се е получило, харесва ми! Само едно нещо забелязах - може някой да ми се смее на това, което ще кажа, но аз съм си леко суеверна", така че ще го кажа - цветята са четен брой  Rolling Eyes Аз бих добавила още едно  Rolling Eyes
Диво коте въобще не се пробвай да ги снимаш снимките... Нищо не става! Пробвала съм!
Аз имам скенер вкъщи и ако искаш прати ми колкото снимки желаеш, ще ти ги сканирам и ще ти ги пратя! Peace
микки за теб важи същото  Wink Peace
katyadjin и на мен ми се е случвало това, но като рестартирам Шоп-а се оправя...
Сега обаче имам друг проблем - нали настройките на четките са горе в дясно, заедно с още 2 неща /сега не се сещам кои, че не ми е отворен Шоп-а/, но какво направих снощи не знам, изкарах четките отвън и сега всеки път трябва да си ги изкарвам от WINDOW и да им слагам отметка постоянно... Дали ме разбрахте?!  newsm78
Биляна хем ми се иска да напиша нещо и за теб, хем не знам какво  newsm78 То вече каквото и да кажа звучи изтъркано...  Wink Сега ще кажа за "моделката" - това дете ми обира всички точки! Познавам много дечица на нейната възраст, но такъв чар до сега не бях виждала!  Heart Eyes Направо крещи от снимките  Mr. Green Представям си я пък каква е чаровница на "живо"! Да ти е жива и здрава душичката сладка и много да я нацелуваш!   bouquet
Ilenia това, което написа току що е много ценно! Благодаря ти!   bouquet

# 97
  • Мнения: 1 237

Ilenia това, което написа току що е много ценно! Благодаря ти!   bouquet

Ами нали сме затова да си помагаме. WinkАз да не започвам да изброявам колко неща научих от вас........май почти всичко. Heart Eyes

Между другото да допълня ,че ако е активен Caps Lock и гумата си стои само на точка.

# 98
  • Мнения: 6 039
ех mimmss,
много ти благодаря
аз не мога да преценя и да отсея
често ми казват, че е много емоционална и артистична, но аз съм й свикнала и просто не го забелязвам
сега, когато говори, е още по- смешна и ако до 10 дни не купя нова камера просто трябва да се   #2gunfire #2gunfire #2gunfire саморъчно


затова пък е лесна за снимане, винаги е в серия Joy

# 99
  • Мнения: 3 425
  

 Whistling

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 17:38 от Kaлa(Bella13)

# 100
  • София
  • Мнения: 2 082
katyadjin,при мен това с точката на четката се получава,ако съм натиснала Caps Lock.Като го изключа и се оправя.Ама и аз докато разбера защо е така,леле майко...

Malenna, newsm51

И аз съм се сблъсквала с невидимия курсор и да  - с caps lock се оправя Laughing

Цитат
Сега обаче имам друг проблем - нали настройките на четките са горе в дясно, заедно с още 2 неща /сега не се сещам кои, че не ми е отворен Шоп-а/, но какво направих снощи не знам, изкарах четките отвън и сега всеки път трябва да си ги изкарвам от WINDOW и да им слагам отметка постоянно... Дали ме разбрахте?! 
mimms, хвани tool bar-чето с четките, и го вкарай обратно в лентата горе с влачене.

# 101
  • София
  • Мнения: 715
Цитат
Сега обаче имам друг проблем - нали настройките на четките са горе в дясно, заедно с още 2 неща /сега не се сещам кои, че не ми е отворен Шоп-а/, но какво направих снощи не знам, изкарах четките отвън и сега всеки път трябва да си ги изкарвам от WINDOW и да им слагам отметка постоянно... Дали ме разбрахте?! 
mimms, хвани tool bar-чето с четките, и го вкарай обратно в лентата горе с влачене.

Обичам те!  Heart Eyes Стана!  Mr. Green Много, много, много ти благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Такова мъчение беше...  #Cussing out
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 102
  • София
  • Мнения: 2 082
Моля, моля, за нищо... Simple Smile
Мен неволята ме научи... и знам колко е гадно

# 103
  • Мнения: 6 039
Добро утро! и успешна седмица на всички Laughing


# 104
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Добро утро и от мен!
Вчера най-накрая успях да дочета всички предходни теми.
Мога да кажа само, че сте невероятни.
Сега вече няма да се срамувам да питам, поне знам че всичко дискутирано вече съм го усвоила.
А в този ред на мисли:
1. Малена, към четвърта тема обеща един урок по четки. Това след като показа на всички подробно как се работи със Blending options.  newsm78 Забрави ли го или аз съм го пропуснала?
2. Какво стана с онези красиви фибички, за които те молиха всички майки на малки дами.  Обясни ли някъде как се правят?
Това е в кръга на шегата, разбира се.... Да не си помислите, че всичко обещано си го търся като наследство...
Приятно творене от мен. Аз съм с две ужасно леви ръце. На хартия не мога да нарисувам дори едно кръгче. Но като цяло Фотошопа се превърна в новото ми хоби.

Общи условия

Активация на акаунт