Бихте ли отишли на кино сами?

  • 3 341
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....И аз се чудя да ида ли сама, избрала съм си и филм, и ми се гледа

Ако все пак не ти се ходи сама, а мъжО още се дърпа – казвай и ще съберем кино – агитка  Wink.
Иначе аз до сега сама не съм ходила. Мислела съм си, канила съм се, ама реализация – тц.

# 16
  • Мнения: 109
Ходила съм и то няколко пъти.Много отпускащо и приятно.Пак бих отишла

# 17
  • Мнения: 2 229
Бе май не съм ходила сама. newsm78

Бих отишла предполагам...но ако така се случи - например вързали са ми тенекия и напук да отида сама. Crazy

# 18
  • Мнения: 677
Не,не бих,както и не бих си сипал едно малко,ако съм сам..

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ходя на кино сама.
Даже миналата седмица се скатах една сутрин и гледах новия филм на Скорсезе. Филмът взе, че ми хареса, а аз не съм сред почитателите на този режисьор.
Аз съм единак и понякога обичам да се разхождам сама, да ида на изложба сама, или на ресторант,   много добре си изкарвам.  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 417
Предпочитам да ходя сам защото много от приятелите ми не са от София и обичат да: а) говорят по време на филма б) да изричат анализите си в аудио формат без да им пука, че за околните това е адски неприятно в) да казват 'еееееееее!!!' на 70% от спец ефектите г) да ръкопляскат

СелЕнчета, кой ви показа пътя към София селЕнчета...италианска естрада все пак. Италианците са мазни гейове и не стават за нищо освен за футболисти и готвачи в пицарии.
Ей ся вече разбрах кой чете на глас репликите по време на филма  Crossing Arms

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не. изобщо не мога да ходя на кино вече с тва хлапе, нито сама нито с някой друг. добре, че е нета. тва дето Жорето го казва за селенчетата, го видях и в едно кино във Виена...

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
да, бих и съм ходила;
не виждам нищо драматично в това

# 23
  • Мнения: 1 152
Не съм ходила, но бих отишла, ако нещо го налага. Нямам проблеми с това.

# 24
  • Мнения: 1 404
Да,даже мисля вече така да процедирам,за да не се чуствам отговорна за ничие настроение.

# 25
  • Мнения: 27 524
О, да, много пъти съм ходила, нищо не ми пречи, пак бих отишла  Peace

# 26
  • Мнения: 4 555
Разбира се!
На кино ходя заради филма. Ако искам компания, отивам някъде, където да можем да си обърнем внимание пълноценно. В киното не можеш да обръщаш внимание на хората около теб. Не и ако искаш да гледаш филма. Някак си са несъвместими тези неща.
Често си пускам филм, когато съм сама, ако знам, че мъжът ми не иска да го гледа.

# 27
  • Мнения: 412
хайде!  Simple Smile
кога ще ходим  Laughing...мисля си...че общо взето си ходя сама на кино, поне по време на филма,
след това може и компания  Simple Smile
а сериозно - като Блонди - много пъти и с много голям кеф, има много филми, които е по-добре да си гледаш сам,
Всичко за майка ми, разни други...
сега се сещам - в тийнейджйрските години изгледах към стотина пъти Коса и Стената  Crazy
ако имах проблем с ходенето сама на кино, кого ли щях да навия да идва с мен  Laughing

# 28
  • Мнения: 822
Да.Правила съм го...И на кино и на театър съм ходила и сама...
Все пак е трудно да накараш някого да посети с теб 12 пъти "В очакване на Годо" примерно,макар че съм имала и такива познати...
В кино и театър предпочитам да влизам като в църква - сама...Или с много близък по душа човек...

# 29
  • Мнения: 252
И аз бих отишла сама.Това би ми подейства доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт