Бихте ли отишли на кино сами?

  • 3 350
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Никакъв проблем.
Впрочем от първи март почва София Филм Фест.

# 31
  • Мнения: 412
Никакъв проблем.
Впрочем от първи март почва София Филм Фест.
оооо Heart Eyes
хайде, пък аз ще те чакам след киното
to show u the way to yhe next cognac bar
an then
maybe
too much cognition
after too much cognac    bouquet

# 32
  • Мнения: 239
Да.Правила съм го...И на кино и на театър съм ходила и сама...
Все пак е трудно да накараш някого да посети с теб 12 пъти "В очакване на Годо" примерно,макар че съм имала и такива познати...
В кино и театър предпочитам да влизам като в църква - сама...Или с много близък по душа човек...

Има една група 'интелектуалци', които посещават български театри и после обясняват адски компетентно колко добра била продукцията и каква грешка правили останалите, че не ходили. Истината е, че всичко е адски зле и не е лошо да закрият театрите възможно най-бързо като преди това съберат имената на редовните посетители, да ги сложат в нета и всички да знаем кои са псевдо умните и супер културни хора у нас.

# 33
  • Мнения: 238
НЕ-никога
...и не мислех,че бих..... сега май ще оставам без придружител за нещо подобно,на което наистина много исках да отида.....можеби и аз ще си се заведа  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 248
Аз не посещавам много кината, въпреки че усещането е много по-хубаво, отколкото да гледаш филм в къщи. Но защо не-идеята ми харесва. Все пак гледаш филма, а не този който стои до теб... Laughing

# 35
  • Мнения: 2 407
Не бих отишла.Обичам да си коментирам с някой.

# 36
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не само че бих ами редовно си ходя и ми е много кеф. Даже ако може да е в работен ден през деня и киното да е празно. Не обичам някой да ми коментира филма или да хрупа пуканки. Преди време имаше промоция в понеделник двама с един билет. Случвало ми се е пред киното да ми предлагат да си поделим билет така че явно има и други като мен.

# 37
  • Мнения: 1 546
Не съм ходила, но бих отишла.

# 38
  • Мнения: 14 654
бих отишла и сама, но предпочитам да имам компания; когато съм сама предпочитам да изгледам филма вкъщи
(ненавиждам навика да се яде в киносалоните)

# 39
  • Мнения: 1 216
Ходила съм.
Но повече обичам да ходя на разходки сама. Не винаги.
В училище имаше една група момичета, които ако нямаше някой да ги придружи до тоалетната, не отиваха и стискаха.

Тук във форума също го има това яление,
да се появяват на групички форумките видни и да си припяват.

# 40
  • Мнения: 389
Ходила съм много пъти сама на кино, когато бях ученичка и нямах никакви приятели. По стечение на обстоятелствата сега също водя доста самотен начин на живот, така че отново на кино сама не е някакъв повод за тревога или тъжни размисли.

# 41
  • Мнения: 133
И аз също като

  Марчето

Ходила съм сама веднъж. Забавлявах се чудесно   
Пак бих отишла...скоро.
 
  Grinning

# 42
  • Мнения: 8 917
Да, ходила съм сама веднъж и то напълно осъзнато Grinning

# 43
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
във България ми се случваше често. не ми пречи Simple Smile
тук само веднъж, защото нямаше на кой да оставим малкия. баща му го разхожда в мола, докато свърши филма.

# 44
  • Мнения: 822
 
Има една група 'интелектуалци', които посещават български театри и после обясняват адски компетентно колко добра била продукцията и каква грешка правили останалите, че не ходили.
Слава Богу,че нямам "дар слово" и съм зле с обясненията(та все оставам неразбрана),иначе напълно щях да се впиша в тази характеристика...
Истината е, че всичко е адски зле и не е лошо да закрият театрите възможно най-бързо като преди това съберат имената на редовните посетители, да ги сложат в нета и всички да знаем кои са псевдо умните и супер културни хора у нас.
Абсолютно съм съгласна с теб...Театрите,а и кината са развъдници на псевдокултура и още от соц-времената прокарват идеите на "гнилия" капитализъм...И продължават да го правят...
Трябва да се затворят!
Съвсем различно е,да си почетен посетител в Син Сити и на другия ден да се хвалиш на колегите си и в нета,колко пиченца си "копнал"...И в днешно време истинският интелектуалец трябва да познава из основи биографията и дискографията на Кондю,дори те трябва да се изучават в училище според мен... все пак...
А в Син Сити нормално ли е да ходиш сам или трябва да си с придружител?Ако си с мъж,рискуваш да ти бъде конкурент в избора на пиченца...Ако си с жена,ще мислят,че си ангажиран и пак пиченцата ще бягат от теб...Ако си сам,ще те вземат за педераст,който си търси заможен покровител...Ей сега си напълних главата с мисли и няма да мога да заспя...   

Общи условия

Активация на акаунт