Бихте ли отишли на кино сами?

  • 3 349
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 183
ходила съм и пак ще ходя
първият филм на който отидох самичка беше 'спайдърмен'просто никой не искаше да ходи да го гледа
и в благоевград ми се е случвало да ходя самичка когато само аз искам да гледам даден филм:)

# 61
razbira se 4e bih oti6la sama,az mnogo pati sam hodila sama malko e sku4no no ne ebolka za umirane Rolling Eyes

# 62
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Хм, ама то страшно няма да ида сама - ходила съм и пак бих отишла Mr. Green
Аз и на кафе ходя сама ако нямам някой под ръка - ми тъй де кафе ми се пие, пък и по-добре сама отколкото с разни кудкудякащи мисирки около мен Mr. Green
нямам проблем с хорските приказки или пубертетски страх че ще ме открадне некой лош чичко Whistling

# 63
  • Мнения: 1 299
Да, бих. Даже мисля да го направя. Не защото няма с кой, а защото идеята много ми харесва - да си седна сама с пуканки и кола и да си се накефя на хубав филм  Popcorn Само чакам готин филм, дето да знам, че ще ме накефи  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 6 803
Бих и съм ходила, нали на кино гледаш филм, не разговаряш с другарчето, защо да не отидеш сам?

# 65
  • в Низината
  • Мнения: 705
Да, бих отишла.

# 66
  • Мнения: 1 426
Виж, на кръчма не бих отишла сама, че няма да ми е забавно, ама на кино - с удоволствие.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Обядвала съм сама в заведение...и бих отишла сама на кино, но досега не ми се е случвало  Peace

# 68
  • Мнения: 4 841
Обожавам да ходя сама на кино.
Ходила съм сама и на заведения (и дневни, и нощни).
Компания, когато имам нужда от общуване - да, но просто така, заради идеята да не съм сама - не ми допада.

# 69
  • Мнения: 2 211
Дори съм го правила вече.

# 70
  • Мнения: 1 299
Обядвала съм сама в заведение
И аз веднъж - не беше толкова страшно колкото си мислех  Laughing

# 71
  • Мнения: 8 999
Да, ходила съм, но веднага ми се лепна някакво говедо. Затова не повторих. Виж, в кафене си сядам често сама.

# 72
  • Мнения: 114
ДА .Все още не съм ходила сама ,но бих отишла.

# 73
  • Мнения: 6 993
не бих Peace то иначе не ме свърта да зяпам филм, че така съвсем Joy
Същата работа. Не обичам филми.Но обичам тъмното на киното.  Joy

# 74
  • Мнения: 2 617
Разбира се, че бих. По-добре сама, отколкото с човек до мен, който не се интересува от филма

 Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт