Кой кога и с какво си ляга?

  • 2 512
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
Към 1-1.30.
Зимата с пижама,  лятото - без.  Sunglasses

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лягам си към 12, заспивам към 2 когато Стефан е тук, като го няма лягам в 2 и заспивам към 3... Спя гола, ненавиждам пижами, нощници, тениски и тн.

# 17
  • Мнения: 7 474
Към 23-24ч. с мъж обикновено  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 248
Аз по принцип си лягам раничко... Flushed Голяма съм поспаланка- 22 ч. обикновенно съм в леглото и почти винаги с мойто момче.  Laughing Когато съм сама някак си по-трудно заспивам...и разбира се с топлото юрганче! smile3503

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лягам си след 1-2 въпреки че всяка вечер се заканвам да си легна до 12. Спя с пижама. Сегашната е зелена на червени калинки. С такава ме обзаведе любимия за Коледа.

# 20
  • Мнения: 3 447
Никога с дете. Не обичам да се събуждам с пета в устата.  Mr. Green

Уважаема, когато кърмите, петата е в бащината уста; откъм Вас е главата  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 407
Лягам си към 12.
С пижама.Сега съм с една на раиета-оранжево и бяло.

# 22
  • Мнения: 5 103
Лягам си към 23,30-00 часа, с мъж/моят/ и гола Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 299
Към 1-2 часа обикновено. По рано от 12.00 не си спомням да съм си лягала скоро, но това е защото няма с кой да си легна, не за друго Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 546
С ръка на сърцето си признавам, че един-два пъти съм заспивала към 21... Embarassed Embarassed Но иначе до 23 най-късно сме в хоризонтално положение. Зимата спя с 4 различни пижамки, любимата ми е една розова с голямо Йори отпред и много малки йоринца по крачолите  Mr. Green
Лятото...е, там нещата стоят малко по-различно. Wink

# 25
  • Мнения: 133
Между 22 и 23 часа, може и по-късно (зависи кога ще заспи детето) и с памучна пижма с детски мотиви, за които малкия много ми завижда.

# 26
  • Мнения: 2 229
Серендипити,специално тая пижамка ми е от един магазин в Пловдив ,аз съм маняк на тема пижами.Ти от къде си? И тука съм хвърлила око на една две.


От София. Simple Smile Тук има много готини с Мики Маус, ма не мога да се навра пък. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 560
В нас около 23 часа опакована с розова пижама и книжка.
В половинката към среднощ след доза ласки почваме да се бутаме и ръгаме и да делим леглото и да спорим защо малкия пръст на левия ми крак е в неговата половина и пак ли щял да спи като дете-сиромахче на ръба. newsm50

После почва да мрънка да престана на сънувам Орландо Блум и да пъшкам на сън,аз го изгонвам в хола на дивана и.....няма край..... luvbed

# 28
  • Мнения: 2 254
Рано...с чорапи...въздържам се да не си купувам лаптоп,че ще си лягам с него.......

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Лягам си към 1.00ч,с пижама/не е сатенена/памучна,а лятото с потник и къси гащетки тип боксерки!

Общи условия

Активация на акаунт