Кондьо в затвора

  • 1 317
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Тцъ! Аз си падам по ниски и трътлести. Crossing Arms

Може ли да са достатъчно мазни като Магапаса?

Ако пък ли не....Тонката ще свърши ли работа?

Не ми благодари за загрижеността. Grinning
Кой Тонка,Стораро ли?Или аз?
Мазен съм,но не съм трътлест,а разплут направо..
Не знам дали ше свърша работа..

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
Кой казва, че е невинен? Просто намалиха от 10 на 3 г. заради поправката Ванко 1.
как кой, бе? ми той  Crossing Arms честна сиганска каза човека...

# 17
  • Мнения: 239
Що така бе, джанъм, нали беше невинен? Ейй, тоз човек. Кой ще ни пее сега..

Навремето и на дядо Вазов са му правили проблеми, но виждаш сега кво е. Това е историята, такъв е живота.

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Жоре,ей натова му се вика сравнение  Close

# 19
  • Мнения: 239
Жоре,ей натова му се вика сравнение  Close

И на дядо Вазов са му викали, че се занимава с пачаври. И той е бил мургавичък, не знам дали си му била у музеите. И той е бил бизнесмен, патриот и меценат. Не виждам какви са разликите все пак. Да не говорим, че Кондьо Савов е бил и боксьорче даже, което е плюс както и да го погледнеш.

Айде ми кажи произведение на Вазов, което да е било номер едно в класациите за по-дълго от 'Доко Доко'...кажи го де...

'Под Игото' е писан в Одеса, по време на изгнание. Мисля, че Кондьо ще изкара шедьовъра на живота си от панделата. Кеф ти Бургаски кеф ти Одески...говорим за некви километри по вода все пак.


# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
жоре, смъркаш, нали? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 239

адски много. седя пред монитора, пиша си с майчета и друсам. откакто ми казаха, че е яко не съм се спирал, баце.

ти?

# 22
  • Мнения: 6 417
Бе Кондьо днес ще влиза  в бургаския затвор. Организирали са му посрещане с цигански оркестър.  Mr. Green

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Жоре,виждам,че си наясно с много неща и просто няма смисъл да споря с теб. Laughing

# 24
  • Мнения: 6 417
То нащо Жоре е известно.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 239
Жоре,виждам,че си наясно с много неща и просто няма смисъл да споря с теб. Laughing

Намерих си място за изява в интернет, в което съм най-умен при това с разлика и по този начин си повдигам самочувствието, което е много ниско въпреки 11 сантиметровите ми дарове от Господ.

# 26
  • Мнения: 126
Да изгние!!!Там му е мястото ..

Общи условия

Активация на акаунт