Благотворителност, благодарности и други деяния :-)

  • 60 760
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 861
Аврора, взимай куклите тогава както по горе бях писала всички без лилавата маймуна и това е.
Кога ще пристигне театъра???
Казаха ли?

Тео, и така става...дай и парите, с теб после ще се оправим...
 Hug
само взимайте касови бележки  Praynig

# 796
  • Мнения: 3 835
Тая маймуна, горката. Чак ми стана жал. Laughing

Става, Аврора, свиркай като ги вземеш, да се разберем къде да се видим, или направо в събота.

# 797
  • Мнения: 3 861
Тая маймуна, горката. Чак ми стана жал. Laughing


Ама тя е лилава все пак  newsm78

# 798
  • Мнения: 255
Преди малко получих театъра. Следобед ще купя и играчките, 9 броя без маймуната. Театърът излезе с доставката 24 лв.
В събота не мога да дойда, че съм сама с децата. Тео на лични ще ти пусна телефони утре да се видим и да ти предам нещата.

# 799
  • София
  • Мнения: 2 530
Съжалявам, но и тази събота няма да мога да се присъединя към вас. Но ще помагам от дистанция, с каквото мога  Simple Smile.
Лиляна, какво против имаш лилавите маймуни??? Thinking

# 800
  • Мнения: 3 861
Съжалявам, но и тази събота няма да мога да се присъединя към вас. Но ще помагам от дистанция, с каквото мога  Simple Smile.
Лиляна, какво против имаш лилавите маймуни??? Thinking
Ами Радке  Mr. Green ...какво дати кажа, нереалистична ми е някак си...лилава...нека да остане да внася  настроение в магазина, какво е един магазин без лилава маймуна, няма да е същото  Mr. Green

# 801
  • София
  • Мнения: 2 530
 #2gunfire ти си знаеш защо

# 802
  • Мнения: 255
Купих 8 от играчките, защото човката на папагала се падаше някак си на челото.  Mr. Green
Друго важно - правени са за детска ръка и аз доооста трудно натиках моята, но това е добре, защото децата ще си играят с тях в крайна сметка. 4-те са подарък от мен  Heart Eyes, за другите 4 + театъра = 40 лв. Утре ще ги дам на Теди. Успешно театруване от мен и съжалявам, че няма да видя шоуто.

П.С. Да си призная и заекът е доста розов.  Joy

# 803
  • Мнения: 3 835
С Равиа се чух днес, ще ни прати кукли петрушки и театър. Ще ни прати и игри, домино, пъзели, от този сорт, и моливи. Куклите и театъра ще ги разделим м/у двата дома, Драгалевци и дом 7. Утре ще звънна все пак да питам Соколова, какво имат и нямат.
Тази вечер се опитах да направя някакви мартеници, да направя мостри, да се сетя как става, а и кое ще е подходящо за тази възраст. Лили е взела предимно омотани два конеца, бял и червен. Има и две чилета, тънък, с лъскава нишка конец, бял и червен. И мъниста. Аз пнаправих малко мъниста набързо от глината, която взехме, за проба. Обмислям варианти. Лили толкова прежда е взела, че се чудя дали не можем да направим с децата и една голяма мартеница, за украса, ама как точно ще се справят, дали ще можем да ги организираме, дали ще се справят? Те и класическите мартенички ще са им сложни, малки са, ще го мислим.

# 804
  • Мнения: 488
Тео, като оставих енциклопедията за по-нататък, вчера купих 3 малки пъзела с животни/16 елемента/. Подходящи са за деца от 3-5 г. и 2 книжки  "с дръжки" по препоръка на продавачката. Разпечатала съм и картинки за оцветяване. Само за самото оцветяване не знам какво да взема-моливи, фулмастери или пастели. Моля, дайте съвет. И какво още да взема  за децата?

# 805
  • Мнения: 255

Равиа още не ми е писала, тя каза към края на седмицата. За енциклопедията, от Егмонт с отстъпка, трябва като фирма да ги купим и може би няколко, не една, за да ползваме отстъпката. Обаче аз искам да си купя и другите две, някои от вас ако искат за детето си, и две да вземем за дом 7 и Драгалевци, и готово. Но да не бързаме, има време, не е казано, че за тая събота ни трябват.

На каква тема са енциклопедиите. Цена? Може и аз да купя за детето.

# 806
  • Мнения: 158
Здравейте!много бих искала да се включа !как мога да се свържа със някой от вас?за мен е безпроблемно набавянето на всякакви хранителни продукти.телефонът ми е 0887993918.

# 807
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
момичета, имам въпрос. знаете ли дали децата в домовете, които посещавате, ходят на детска градина или ясла?

а театъра е чудесен. аз на моите мисля да им направя град от картонени кутии... вижте това дали няма да ви свърши работа http://picasaweb.google.bg/mz.trend/IrRYFC
друго готино е рисуване върху камъни, вместо върху хартия. може да излезете първо да ги съберете някъде, то в София не знам дали имате много такива места де!? newsm78
мислех си, че и за големките ще е интересно да влязат и в някой от хипермаркетите и да им купите по един банан например, щото съм против вафлите Mr. Green то ще си е равносилно на посещение на планетариума  Tired

# 808
  • Мнения: 223
Ейй, страшни сме. Аз се обадих на Тита, да знаете, ще дойде с нас в събота. Време е да уточним часът - 9.30 или 10? Мястото предлагам да е същото, пред "Чичовци", защото не запомних къде точно е домът...

# 809
  • Мнения: 3 835
10 ч. пред Чичовци, мястото на срещата не се променя. Grinning Не закъснявайте, моля ви. Всички, които ще идват да ми пуснат по едно ЛС, с текст „идвам”, да знам колко човека ще се чакаме там, да не забравим някой. Hug

Програмата (съгласувана с директорката), мартеници с големите, максимално простички като модел. Гривнички с мъниста (мънистата обаче само на най-тънката прежда ще могат, малки са им дупките), топчетата-мартеници са лесни, пробвах. Може и на кръгче от картон, с дупка в средата да се намотават и т.н.. Ако вие имате някакви идеи си ги намислете. Ще се разделим на две групи. Едните ще правим мартеници, другите (с по-малките вероятно) ще играят с петрушките и театъра. Всичко това условно разбира се, децата правят каквото им е приятно. Ще гледам да купя и някакви приказки, според животните, които имаме.  След малко отивам да ги взема от Аврора.

Общи условия

Активация на акаунт