Колко е разликата в годините Ви....?

  • 22 517
  • 604
  •   1
Отговори
# 585
  • Сопот
  • Мнения: 165
Една година е по-голям!

# 586
  • София
  • Мнения: 431
Мъжът ми е 4 години по-голям от мен.

# 587
  • София
  • Мнения: 1 464
И двамата сме 80ти набор Grinning Но той ми е "батко", защото е по-голям с цееели 3 месеца! Grinning

# 588
  • Мнения: 307
Набори сме, но аз съм с половин година по-голяма  Mr. Green

# 589
  • Мнения: 83
той е по голям от мен с 9 год. newsm78 де да му личаха

# 590
  • Мнения: 1 919
7 г той е по-голям bowuu

# 591
  • Мнения: 374
Е въпреки написаното на теб май възрастта ти е доста болна тема Wink Не исках да те обидя така се казва има такива изрази колкото щеш .


Въобще възрастта не ми е болна тема  Hug Почти всичките ми приятелки са на по 28 -32 години  Hug Имам 23 годишна дъщеря с която много често ходиме заедно по разни увеселителни  мероприятия  Hug  Имам снимки на аватара си а и в личния си профил съм написала годините си за да задоволя  нечие любопитство , което означава че изобщо не съм притеснена от възрастта си - НАПРОТИВ ГОРДЕЯ СЕ И СЕ ЧУВСТВАМ ПРЕКРАСТНО  Hug

ти не само се 4устваш прекрасно но и изглеждаш таа доколкото видях на срещата.евала Simple Smile

# 592
  • Мнения: 1 163
6 и половина

# 593
  • София
  • Мнения: 4 397
Той е по голям с 6г.

# 594
  • София
  • Мнения: 109
Нашата е две години, като аз съм по-голямата, тъй като съм по-младолика Wink

# 595
  • Мнения: 936
3,5 години.За мъжа ми е нормална разлика ,за мен  също! luvbed

# 596
  • Варна
  • Мнения: 1 618
той е по-голям с 10години,но изглежда на много по-малък, а аз нз много по-голяма..

# 597
В една година сме родени, но аз съм 11 месеца по-голяма от него

# 598
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Е въпреки написаното на теб май възрастта ти е доста болна тема Wink Не исках да те обидя така се казва има такива изрази колкото щеш .


Въобще възрастта не ми е болна тема  Hug Почти всичките ми приятелки са на по 28 -32 години  Hug Имам 23 годишна дъщеря с която много често ходиме заедно по разни увеселителни  мероприятия  Hug  Имам снимки на аватара си а и в личния си профил съм написала годините си за да задоволя  нечие любопитство , което означава че изобщо не съм притеснена от възрастта си - НАПРОТИВ ГОРДЕЯ СЕ И СЕ ЧУВСТВАМ ПРЕКРАСТНО  Hug

ти не само се 4устваш прекрасно но и изглеждаш таа доколкото видях на срещата.евала Simple Smile


Благодаря   bouquet  Дано още дълго време да се чувствам така  Praynig Много съжалявам че не мога да се сетя коя от всичките които бяха на купона си ти но определено ми беше много сложно да поема толкова нова  информация наведнъж  Embarassed

# 599
  • София
  • Мнения: 227
Мъжът ми е с 6 години по-голям от мене- смятам, че разликата ни е подходяща, защото когато се
запознахме, знаеше какво иска от живота, докато връстниците ми още летяха в небесата.

Общи условия

Активация на акаунт