Подтикнато от темите за колички- анкетка

  • 3 118
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640
2 нови и 1 втора употреба колички.Първата "Мони"-"Александра"-проблем с дръжката и др.кусури-продадох я почти нова;Маг Ингланд Принцес-ползвах я съвсем малко и я дадох на познати-те я ползваха 1,5 г.;лятна  на "Маг Ингланд" "Фламинго"-ползвам я и досега и една резервна лятна на "Чико"/втора употреба/.Общо 3,защото едната бе за съвсем кратко по стечение на обстоятелствата.Ако не бях сгрешила с първата,щяха да са само 2.

# 16
  • Мнения: 1 449
Хъм отговорих с две, но това важи за паследния. Иначе голямата имаше 3 дадени колички, които не харесах и си купих една що годе прилична за ония години, с втория имах 2 и с третото 2.

# 17
  • Мнения: 2 467
4 броя.

 N1- суперска, но вече ни е тясничка и е огромна. N2- взехме, защото N1 не се събираше в багажника на колата  Blush и тая е за пътуване само. N3- е супер олекотена, за едно пътуване със самолет я взехме. N4- взехме, защото в N3 не може да се спи, а сме в чужбина - далече от N1 и N2.  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 568
2. Една комбинирана и 1 лятна.

# 19
  • София
  • Мнения: 115
Синът ми е почти на девет месеца. В момента сме с комбинирана количка Куини Бъз, но у майка ми имаме и Чико СТ 01 и когато се гледат там го ползват него, и все пак за лятото се оглеждам за нещо лекичко, но.....не съм избрала....ако не харесам нищо ще приключим с тези две колички.

# 20
  • София
  • Мнения: 117
С две-надявам се повече да не трябват.Комбинирана Маг, която продадох, зщото вече много тежеше с бебе и покупки,сега съм с лятна Фламинго-лека(6кг) и удобна(легнало положение).Доволна съм от избора си на колички.

# 21
  • Мнения: 8 505
С една комбинирана.Оказа се много сполучлива Simple Smile

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
С две.
Първата – комбинирана на Бертони, модел Имола 4.
Втората – пак Бертони, но лятна, тип чадър. Даде ми я приятелка, иначе можех да си изкарам само с комбинираната.

# 23
  • Мнения: 2 663
Гласувах с 3, защото съвсем скоро ще си взема нова.Дали няма да са повече, не знам, ще видим след някой идруг месец , живот и здраве да се роди другото бебе

# 24
  • Мнения: 4 546
леле, аз при тия цени се чудя и една как ще купя  Thinking
комбинираните не са ли и зимна, и лятна в едно?

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
До сега са четири и се надявам да не увеличавам бройката Mr. Green!

# 26
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С една комбинирана на Джордани. Зимният вариант е с чувалче, дъждобран и гюрук, има напълно легнало положение за новородено. Летният вариант е съвсем лека "обезкостена" количка - без гюрук, с чадърче. Не разбирам колекционирането на колички за едно дете.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 423
До тук с една ,комбинирана. Смятам да си изкарам с нея, доста е здрава  Peace

# 28
  • Мнения: 480
Смятах да изкарам с една комбинирана, ама не стана номера! Тя 10кг+малчугана още 10-все едно караш танк  Mr. Green Наложи се да купя и лятна

# 29
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Нашата е комбинирана! Не е тежка и ми е много удобна, не смятам да купуваме лятна, имаме и триколка, така че ще ги редуваме в зависимост от настроението - за игра или сън излизаме?!?

Общи условия

Активация на акаунт