💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 36/

  • 28 933
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 014
Миси, много благодаря ⚘
AmfAR Gala Cannes ще се проведе в четвъртък, 23 май 2024 г
19:00 - 23:00 ч. в Hôtel du Cap-Eden-Roc Cap d'Antibes Франция. ( Ханде и Хакан се очаква да се появят след 21 ч бг време )
Утре галавечерта в колко часа започва?
Търсих информация, но не откривам начален час на събитието

# 31
  • Мнения: 862
Flowers Herb Пак в темичката, тъй де  отмора, развлечение, пристан, информационен канал и нещо само наше...Revolving Hearts
Отговор на поредната точка ...



# 32
  • Мнения: 10 538
Инфо:
Адба обяви кои са най-популярните мъжки актьори на екрана! (15-21 май) Керем е на 2-ро място Simple Smile

Gift Heart

Sparkling Heart

# 33
  • Мнения: 314
Здравейте, прекрасни момичета!🌸

Поли! Чудесна нова тема!
"Никога няма да спра да вярвам...", че можем повече. Виждам как непрекъснато го доказвате.

По темата на деня:







Спокойна вечер!

# 34
  • Мнения: 971
Здравейте, мили момичета, Flowers Hibiscus

Въпросът на Деня - Черно/бяла снимка на Керем


Ханде е споделила стори от "EDEN-ROC BAR"
"Изпийте нещо ледено в нашия бар Eden-Roc и оставете сцените от нашата бляскава история да се плискат във вълните. Кърк Дъглас кара водни ски, Рита Хейуърт излиза от залива, Пикасо рисува върху скали, Хемингуей се гмурка от яхта. Станете част от нашата легенда.":

Миси, Flowers Hibiscus благодаря за информацията, че AmfAR Gala Cannes ще се проведе в четвъртък, 23 май 2024 г
19:00 - 23:00 ч. в Hôtel du Cap-Eden-Roc Cap d'Antibes Франция. Мисля, че Ханде и Хакан са вече там. Сторито ѝ подсказва.

Ето линк към хотела, за да се разходите виртуално:
https://www.oetkercollection.com/hotels/hotel-du-cap-eden-roc/






Eden-Roc Bar:

# 35
  • Мнения: 3 014
От феновете
Ретро Ханде

# 36
  • Мнения: 1 212
Поли, прекрасен цитат! Wink Hug
Благодарим за 36та тема! Страхотна си както винаги, наша незаменима! Flowers Bouquet
Именно в нея ще си пишем в последните дни на Керем на 36 години! Още броени дни и става на 37, и то в топ форма! Wink Дано го чака една успешна година!
Отговор на деня:

# 37
  • Мнения: 435
Ето нещо и от мен 😊!

# 38
  • Dupnica
  • Мнения: 312
Flowers Four Leaf Clover Привет и от мен в новата страхотна тема 36 Heart
Мястото за новини, радости и красоти, споделяне, честване на празници и делници, нашият дом!
Благодаря Ви че сте тук и изпълвате деня - от добро утро с чаша кафе,  до късното лека нощ! Animal Bee
За шефа и всички вас
любимците ни! Revolving Hearts

# 39
  • Мнения: 10 538
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Blue Heart Мави и Тео Blue Heart

Gift Heart

Sparkling Heart

П.С.
Въпросът на Деня - Целувки

# 40
  • Мнения: 3 014
Здравейте, 🌞

по темата на деня с целувките имам 2 фаворита
Единият е Керем и Зейнеп

и Еда и Серкан

Хубав ден на всички 😀

# 41
  • Мнения: 862
Flowers HerbДобро утро! В очакване на галата, да отговоря на ... целувки
с момент преди целувката, много вълнуващо желание ...





ЦЕЛУВКАТА


Какво ли ще ни поднесе, тази вечер Ханде?

# 42
  • София
  • Мнения: 13 726
В очакване на лятото...
"Цял живот търсиш някого, с когото да остарееш, а когато го намериш, вече не искаш да остарявате заедно. Искаш да живеете заедно."  Даян Шаер




Подбрала съм тези целувки, които не са само професионални, а извират от душата...




# 43
  • Мнения: 2 498
Разбираемо всички слагате целувки на Керем и Ханде. Аз ще разнообразя малко. Смятам, че с Хафса щяха да са много приятна двойка и в реала. Ясно, че Керем е професионалист, но за мен я целува много страстно. Simple Smile


На какъв цвят смятате, че ще заложи Ханде довечера?
Рускините пишат, че концепцията на вечерта щяла да е приказка. Изобщо не знам дали е истина или пак си измислят.
Миналогодишната ѝ визия беше много красива и елегантна. Надявам се и тази да не изневери на този стил.
Май за първи път са се показали с Хакан на това събитие.

# 44
  • Мнения: 3 014

Феновете предполагат, че Ханде ще е с черна рокля довечера на събитието, защото е с светъл маникюр. Досега така е било 😉 ще видим дали ще познаят 😎.

Общи условия

Активация на акаунт