памперси Mamia

  • 19 914
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Да, много съм доволна, но трудно ги намирам.

# 16
  • Мнения: 298
Също сме много доволни, но в момента никъде ги няма във Варна. Купихме от тези в червените пакети, но те са без ластик отзад и лепките не хващат никак добре- сутрин сме много мокри.
Пробвах и My Love- същите са като Mammia-та, останах много доволна, но  и те изчезнаха наскоро.
Дано ги пуснат пак и на същите цени най-вече  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 428
Да, много съм доволна, но трудно ги намирам.

Да, и аз съм доволна, но имат много проблемен внос  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 790
И аз съм много доволна от тях, но напоследък ги няма никъде. Къде ли не търсих - няма. Ако някой е виждал в София - да свирка  Hug

# 19
  • Мнения: 1 640
От 5 месечна до 2 год.дъщеря ми бе на памперси и на гащи Мамия-много добри цена и качество.Препоръчвам ги.

# 20
  • Мнения: 6 461
Да ползвала съм за децата.
Определено съм доволна. Peace

# 21
  • софия
  • Мнения: 181
И аз съм много доволна от тях, но напоследък ги няма никъде. Къде ли не търсих - няма. Ако някой е виждал в София - да свирка  Hug
Свиркам,ама ще пием и по кафе!!!!

# 22
  • Мнения: 5 790
И аз съм много доволна от тях, но напоследък ги няма никъде. Къде ли не търсих - няма. Ако някой е виждал в София - да свирка  Hug
Свиркам,ама ще пием и по кафе!!!!

Нави ме веднага. Пиша на кю-то.  Laughing

# 23
  • Мнения: 8 917
За пръв път ги чувам, но бих пробвала. Дали има за 16-17 кг newsm78

# 24
  • Мнения: 5 790
За пръв път ги чувам, но бих пробвала. Дали има за 16-17 кг newsm78

Взимам от 12-25 кг, Виктория е около 15-16.

# 25
  • Мнения: 8 917
За пръв път ги чувам, но бих пробвала. Дали има за 16-17 кг newsm78

Взимам от 12-25 кг, Виктория е около 15-16.

Значи има Peace Благодаря Hug

# 26
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Скоро се запознах с тези памперси  Wink Доволна съм. Оказа се, че ги продават в кварталното магазинче за детски храни.

# 27
  • Мнения: 1 701
И аз съм много доволна от тях, но напоследък ги няма никъде. Къде ли не търсих - няма. Ако някой е виждал в София - да свирка  Hug
Свиркам,ама ще пием и по кафе!!!!
И аз свиркааам!  Whistling И за кафето също!!!  Coffee Grinning

# 28
  • Мнения: 295
Къде ги има в София?

# 29
  • София
  • Мнения: 7 039
Доволна съм от Мамия, но от месец взимам едни памперси Pipi - 0.26ст. за един брой- размер 5 и с тях не съм имала никакви проблеми за сега. Не съм ги пробвала още за през нощта, вечер му слагам Daipers, но ще пробвам и с Pipi, не мисля, че ще има проблем, защото малкият през деня пие много вода и не му пропускат. До преди 3-4 месеца бяхме само на Памперс, но явно уцелих два-три пакета ментета и детето беше непрекъснато мокро.

Общи условия

Активация на акаунт