Две чертички на теста

  • 2 467
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Честито и лека бременност!  bouquet

# 16
  • Мнения: 536
Честито ,миличка едва ли има грешка в теста ,но ако искаш след 2 дни го повтори . А сега за танците аз съм хореограф и ежедневно имах репетиции по 2 часа на ден и точно те ми подсказаха ,че нещо става.... Това беше точно в началото на учебната година ,когато имам нови деца в съставите и от мен се иска яко подскачане и усетих ,че много бързо се уморявам и задъхвам замислих се какво става и като ми закъсня вече беше ясно . Ходих още месец на работа и се отказах защото децата си мислиха че госпожата я мързи да предава нови танци ,а истината беше ,че се щадях и се уморявах страшно бързо  и началото      на октомври прекъснах все пак бебето е много по-важно за мен ! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Честито!!! Лека бременност ти пожелавам и повече си почивай. Успех и на мъжлето, ако се реши на операцията Hug

# 18
  • Мнения: 1 489
Честито и леко бременеене.

# 19
  • Мнения: 601
А бе, май на никого не му се вярва, като му се появят 2 чертички. И аз ги гледах невярващо, ама ей ме на! Дано да е за "Честито"! Я иди си потанцувай за последно! newsm35

# 20
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Честито и лека бременност, пожелавам ти да изживееш най-прекрасните мигове   bouquet

# 21
  • Мнения: 948
Честито и от мен!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност ! Hug

# 22
  • Мнения: 2 005
Честито и от мен  bouquetТова е най-прекрасното нещо - да създадеш един нов живот  Joy Joy JoyСигурна съм,че ще бъдеш най-прекрасната майка на света smile3501В момента ми напомни момента,в който разбрахме със съпруга ми ,че съм бременна.Беше най-страхотния момент в живота ми newsm44Желая ти лека бременност  love001

# 23
  • София
  • Мнения: 1 424
ЧЕСТИТО!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито!  newsm51

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТО!!! smile3501 EFPЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ! По полека с танците!

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
ЧЕСТИТО!!!  bouquet
Отиди скоро на лекар и дано всичко е така както трябва! PeaceЛеко бременеене от сега ти желая Hug

# 27
  • Мнения: 568
тестовете са надеждни, дааааа.
за честитене си е!

# 28
  • Мнения: 990
Много се радвам на такива новини ! Честито и дано имаш лека  и безпроблемна бременност! Според мен е най-добре да  се лишиш  от танците за известно време.   bouquet   bouquet   bouquet

# 29
  • Мнения: 617
здравейте
Преди една седмица си направих тест след като ми закъсня и се показаха ДВЕ ЧЕРТИЧКИ, вчера ходих на ехограф и бебчо вече е 10.4 мм. Така се разтреперих от кеф, че нямам думи.
Вчера също така казахме на родителите ни. Баща ми имаше и рожден ден и настана един празник....
Така че от сега нататък ще съм редовен член на този готин форум.
Пожалавам лека бременност на всички.

Общи условия

Активация на акаунт