Две чертички на теста

  • 2 478
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 465
Честито

# 46
  • Мнения: 881
Честито и от нас.Леко бременеене и най-сладкото бебче ти пожелаваме от сърце. Hug

# 47
  • Мнения: 1 608
Лека и безпроблемна бременност пожелавам! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 233
Честито! Лека бременност ти желая!  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 849
Леко с танците и честити ти две чертички .  bouquet

# 50
  • Мнения: 3 456
Честито и от мен !!! И по-кротко с танците !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 175
Здравей! Честито и от мен! Бъди сигурна, че няма грешка! Две черти са си като две! Бременна си и това е. Аз имам много бременни пиятелки и при нито една нямаше грешка. А за танците не е препоръчително - лекарката ще ти каже същото. Никой не мойе да знае какво може да се случи и за това се избягват всякакви ситуации, които могат да навредят. Лека бременност! Grinning

# 52
  • Мнения: 365
ЧЕСТИТО! Наслаждавай се на всеки един момент от бременността ти, защото това е един наистина важен и сантиментален период от живота на жената. Оттук нататък ще се променяш постепенно и като физика и като мироглед. Бъди готова и отворена към всички мигове, в които от близо ще наблюдаваш и усещаш как расте твоето малко човече. Общувай с него при всяка една възможност и след 9 месеца, когато се видите очи в очи,  ще имаш чувството, че го познаваш колкото самата себе си.
  bouquet

# 53
  • Мнения: 209
И аз като тебе се чудех дали не е грешка и си направих не два, а три теста.
Резултата в момента е на 6 месеца newsm07

# 54
  • София
  • Мнения: 6 011
Мисля,че два теста са достатъчно показателни!Явно ще си имате бебче.На твое място бих се отказала от тропането,според мен си има риск!

# 55
  • София
  • Мнения: 622
Честито !!! Аз като забременях направих 7 теста ев рамките на 24 часа #Crazy Не можех да повярвам. Внимателно с танците- само прави хорца Party

# 56
  • Мнения: 227
Честито!  bouquet

# 57
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Два положителни теста след закъснение няма как да грешат Peace

# 58
  • Мнения: 239
живи и здрави Hug

# 59
честито милика!Това е най-прекрасното изживяване за 1 жена!Няма основание да се самняваш,друго не ти остава освен да се радваш на щастието което носиш в себе си!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!За сега чао и да пишеш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт