Тайната мисия на Бабиейросите

  • 2 309
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хуанита захлопна с ярост вратата на лимузината и с най-бързата си крачка пресече улицата, оглеждайки се за опашка...Реши да направи заблуждаваща маневра и се шмугна зад ъгъла, където се сблъска със задника на дон Тониньо, отявлен дебаджия, свенливо наричан от сексолозите воайор

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 15:21 от ДЕ ВАня

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
дон Тониньо, отявлен д'ебаджия
"...", помисли си доня НеРижа.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дебне, МИСкинка такава Mr. Green

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
-Трябва да му отвлека вниманието, замисли се Хуанита. Не трябва да му позволявам да узнае самоличността на агент 032, не че тя самата беше много сигурна кой е, но след 007-1,007-2, 007-3,007-4,007-5 и особено след007-6 трябваше да си оправи вкуса с нещо по-балканско, а 032 определено беше от средата на Балканите. Щом НеРижата не отстъпва Джони Депио, тогава всеки се спасява поединично.
Пък и доня Дона не би желала да я наблюдават така инкогнито, тя предпочита директните атаки

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хуанита дискретно заметна фусти с надеждата да отвлече вниманието на Дон Тониньо от прозореца, но уви - явно чарът и беше позавехнал с годините.
- Хм, фръцна се обидено тя - притрябвали са ми тези завери...Аз колко агенти съм видяла, ехееее... с наслада си припомни новото си завоевание Е, той беше рекламен агент на Гинко Прим, ама кой ти гледа...

# 20
  • Мнения: 2 891
Почто всички се бяха намърдали в тясната колиба до пристанището. Напрежението бе на път да изкочи от прозорците. Нямаше друго осветление, освен ярките езици на огъня. В помещението влезе Агент 032. Започна да разказва:
- Здравейте, надявам се, че никой не ви е проследил. Слушайте внимателно, защото няма да повтарям. Трябва да разкриете злокобните намерения на един световен престъпник, който е решил да взриви атомна бомба над Европа. За сега не мога да ви дам подробности. Ще ви подаваме специални знаци, за да търсите нова информация. За целта, ще ви бъде предоставено професионално оборудване. Желая ви успех - каза той и изчезна в тъмнината.
На Хуанита и стана тъжно. И този път не можа да му види сметката .

# 21
  • Мнения: 503
А младата Галинисия Есмералда Недоеблос вяло се разхождаше около пристанището. Беше чувала, че така може да изкара някое евро отгоре. Съзря мъждукащата светлина в далечината и тръгна нататък. Погледна през прзореца, трептящ от напрежение, замислено изрови едно "пипи" от носа си и си каза: " Бах маа му! Тия Бабиейрос разбиха детската ми психика! Що не взема да им отмъкна агентите? Ще си ги ползвам подред...или пък заедно! На кой му пука за атомната бомба!

# 22
  • Мнения: 3 447
Уважаема, позволете да Ви поздравя за избора на име  Joy

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Аве, рекла, доня Кроасания фон Паеля Simple Smile Седнала на припек под асмите, запалила лулица, жадно всмукнала, примижала очи и опуснала тиха... въздишка Simple Smile Гледала жадно заминаващите кораби и се взирала в белите им платна /пък си и мислела, как така платната им отблизо са тъй кърпени, мръсни и вехти, а насред далечната синева на морето се белеят и събират подире си морни чайки/

Да взема да напускам аз веч тоз жежък гречески остров и да се отправя към знойна Куба дел Амор, пък да видя какви ги вършат всички сеньори по свои и чужди хасиенди Simple Smile

# 24
  • Мнения: 503
Уважаема, позволете да Ви поздравя за избора на име  Joy
Възпитанието ми повелява да Ви благодаря, уважаема! Като ме споходи музата, пак ще се внедря.

# 25
  • Мнения: 3 447
Да взема да напускам аз веч тоз жежък гречески остров и да се отправя към знойна Куба дел Амор, пък да видя какви ги вършат всички сеньори по свои и чужди хасиенди Simple Smile
Каква Куба, бе Кроасанита, ние само Фиделио оставихме там, да варди хасиендата... Вихрим се из Европско в момента, в околностите на Лисабонь.

# 26
  • Мнения: 2 254
Морено се беше зачела в сутрешния вестник:
  -Я, 3Д кино...туй чудо какво ще да е?....
Нова атака за мозъка й.Дали беше поредния филм за огрооомни сютюени,или още един такъв за изкуството на кърменето?...Трябваше спешно да се консултира с някоя по-ортосна и отракана сеньора.Трябваше да разбере.Ако пък се окажеше нещо интересно,можеха да заформят групово мероприятие.Тъкмо щеше да поразпита за агента.Много голяма мистерия й беше.Нищо не му разбра от бръщолевиците нея сутрин....
  От лежерна забежка,тая екскурзия взе да става нещо много сложна за нея.Забленува си за безделието в хасиендата,скандалите с дъртите....БАСТА!- ще задавам зор да се омитаме...

# 27
  • Мнения: 3 740
Морното тяло на Сектетинда направи опит да се размърда. Времето, прекарано в рехабилитационни процедури, не беше минало напразно, а и магическата дума агент стори своето.
- Знам какво е агент, - придумваше сама себе си донята, - знам. Сега ще си спомня... Да! Аз бях агент! Съвсем наскоро. Да! Ами да! Ту руса, ту черна...

# 28
  • Мнения: 254
Сикрет куреспонденция:
До всички тайни и потайни Дони из Еуропата

Молим спешно сички Шетащи из Лисбоа да се завърнат В Родината точка Предстои конгрес на агентите на 4 КМ с гости от Инглънд и внедрен агент от Родината (некъв измислен ама си е баш и наш) точка Откриването  започва с известната индъстриал песен Малката скумриика Сийка точка Мото: "А дали ставаме още?"(може и от сън)

Приемете моите искрени по'здрави и очаквания
Дона Матрона Фани Меза Патрона

# 29
  • Мнения: 3 405
Имаше една съмнителна бабиейроса, дето не се бе появявала скоро. Нейде из Лисбоа миткосваше с бебе в цедилька, или казано по-купешки слинг
Тя издирваше Джонидепио, понеже искаше да му връчи малкото млекопитаещо за отглеждане и да може да се включи активно в мисията.

Общи условия

Активация на акаунт