Давате ли вода на бебето?

  • 1 344
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
Аз давах водичка само да си изплакне устичката след кърмене, но не и беше най приятното нещо на света, но се е случвало инцидентно да изпие и по 50 мл. от чайчето на Хип за колики.Аз си я покумвам, но тя си решава, не я насилвам.Определено различава млякото от водата.Кърмим се , но се е случвало да давам кърма от шише.

# 31
  • Мнения: 256
да давам му водичка особедно след кърмене за да си изплакне устата да не се образуват гъбички така ме посъветва личната докторка

# 32
  • Мнения: 887
Май докато са на кърма почти всички бебета не пият вода.Аз съм му изплаквала само устата след хранене.След 2 месеца пиеше по малко водичка,когато беше много топло,но само тогава.

# 33
  • Мнения: 2 019
Аз почнах да давам вода още като се роди. Предлагах й след всяко хранене и тя изпиваше 2-3 глътки. Сега почна да яде пюрета и пие около 30-40мл вода.
i az

# 34
  • Мнения: 1 272
Предлагах, но тя не искаше. Започна да пие вода наскоро, предполагам че храната от кухнята я кара да пие вода, защото малко или много има сол вътре. Не се притеснявай, в кърмата има всичко необходимо за бебето ти.

# 35
  • Мнения: 750
да давам му водичка особедно след кърмене за да си изплакне устата да не се образуват гъбички така ме посъветва личната докторка
Peace

# 36
  • Мнения: 2 381
Предлагах, но отказваше.Пропи към 11 месец някъде.
Няма за какво да се притесняваш.Кърмените бебета не се нуждаят от вода, щом кърмиш на поискване.Кърмата съдържа 80%вода.До 6 месец се препоръчва бебето да е изцяло на кърма Peace

Общи условия

Активация на акаунт