защо плаче

  • 1 284
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Благодаря Ви от все сърце за бързите отговори. Беб4о е само на кърма.Опитвам се да му правя масаж4е на корем4ето, галя го по гръб4ето, но засега помага само гушкане около 4аса, едната или двете гърди като биберон smile3504 и най- обича да заспива на мама върху гърдите. Сега ве4е знам какъв е проблема благодарение на всички вас. Още веднъж много Ви благодаря

# 16
  • Мнения: 2 327
Опитай със затопляне на коремчето - това май помага повече и от чайчета и от масаж.
Можеш като го сложиш по корем върху теб, със затоплена пелена или сешоар.

# 17
  • Мнения: 888
Наистина затоплянето помага най-много!При нас само то... ooooh! И времето помага Wink

# 18
  • Мнения: 574
Смятам че са колики,опитаи да подържиш по корем докато плаче при нас това помагаше,но след ден два дадох и капки не исках да се мъчи милото!Имаше ефект,дано ви мине бързо !

# 19
  • Мнения: 154
да не би да е гладно? Mr. Green
А кърмиш ли го ?

# 20
  • Мнения: 384
Да кърмя го на поискване, когато иска и колкото иска. дори на последния преглед ни казаха 4е средно наддава с около 40 гр. а обикновено кърмачетата наддават около 20-30 гр. на ден. Така 4е затова си мисля 4е не е гладен. Той като започне да су4е елате ни вижте- ве4е мисля и лигавник да му слагам Grinning по накое време моя синковец целия става в кърма, но не се отказва.
може би сте прави май наистина са колики, защото в някои слу4ай заспива доста бързо след като е сукал.

# 21
  • Мнения: 69
Защото е бебе  newsm32  Grinning!Ще мине и този период,малко търпение  Hug  bouquet
+ колики

 Peace

# 22
  • Мнения: 601
Колики.
Ееех колко хубаво и лесно щеше да е ако след тези процедури бебето просто винаги или заспиваше блажено или си гледкаше кротко и се усмихваше. Мечтая си  бе хора:flutter:
Оооооххх, да идва това далечно бъдеще бе хора! newsm17

# 23
  • Мнения: 227
Колики са.Затопляй му коремчето с нещо.

# 24
  • Мнения: 6 461
Според мен са колики.
Направи му масаж на коремчето.
Давай му капки за колики.
На пазара се предлагат бебешки чайчета за колики.
Много гушкане и много люшкане също помага.
Надявам се ,че бързичко ще отминат коликите. Hug
Малкия ми син Пламен имаше страшно много колики ,но когато го слагах да суче се успокояваше бързо.

# 25
  • Мнения: 8 917
Честито за бебчето Hug За съжаление, най-вероятно имате колики.

# 26
  • Мнения: 171
Категорично, това са колики, но хубавата новина е, че те отминават.
  Peace

# 27
  • Мнения: 45
opredeleno mislq,4e sa koliki,za6toto i nie minaxme prez tova.li4nata mu lekarka ne vi li izpisa ne6to protiv koliki?konsultirai se s neq,makar,4e na6ta ni izpisa espumizan,no ne ni pomogna i za tova zapo4naxme sas "sab simpleks".dano po-skoro da se spravite s problema.

# 28
  • София
  • Мнения: 663
КОЛИКИ!!! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 227
Е, аз пък съм на мнение, че това се дължи на колики  Rolling Eyes
Давай му чайчета за успокояване и повече гушкане  Wink
Peace
Повечето бебета минават през този период. Ще мине с повече гушкане и капки или чай против колики.

Общи условия

Активация на акаунт